Page 2 of 2
Posted: 25 Sep 2008, 19:04
by Username
Yvl wrote:Username wrote:nu minti pagavai, ne? ar sunku?
pagavau - tu nesi mates tachometro!
Kai kada "tacho" vadinamas visas prietaisu displejus, na bet kai kam matyt kad reikia konkreciai ir tiksliai paaiskinti kokie kreivi yra Suzuki spidometrai

Posted: 25 Sep 2008, 19:21
by Yvl
Posted: 25 Sep 2008, 23:38
by xkuza
Username wrote:Nu kalbant apie suzuki tai paemus eilini pavyzdi viskas aisku:
Nu kas taip daro tacho dizaina? Kaip toje afrikoje...reikia varztus ikalti tai ikale, o skaiciai bus poto priderinti

Kalba apie 180km/h skaiciu nivtemu....

Tai gal imesk dar 75 metu suzukio tacho, kurio jis matyt net neturejo? :}}
Kaip ir mersai - slyksciu prietaisu skydu apie 20 metu ejo, bet nuo to nebuvo aneikiek blogi ir nieks ant ju nevare.
Posted: 26 Sep 2008, 00:05
by Vee Crunchy
Motofrakcija yra gan siauras ratelis, is kuriu tik apie puse apskritai diskutuoja apie panasius i gixeri motus. Ir taip jau pagal tikimybiu teorija supuole, kad is tu zmogu tik keli yra gixeriu turetojai ir gerbetojai.
Siaip nors ju ir nemyli, bet ir neheitina, iskyrus viena, kuris per eile metu nera parases nei vieno teigiamo komentaro suzu atzvilgiu. Viskas padefaultu tik blogai. Ir tai tik parodo jo objektyvumo lygi ir kompetencija.
Posted: 26 Sep 2008, 08:58
by mindaugasa vol.2
kuzia, as gixerio megejas, kaip ir visu kitu piktu baiku. man px yamaha ar honda ar beneli. visi, kurie traukia yra mano favorite baikai.
o snekos, kuris geriau yra laiko uzmushinejimas ir tiek.
Posted: 26 Sep 2008, 09:33
by Username
Vee Crunchy wrote:Motofrakcija yra gan siauras ratelis, is kuriu tik apie puse apskritai diskutuoja apie panasius i gixeri motus. Ir taip jau pagal tikimybiu teorija supuole, kad is tu zmogu tik keli yra gixeriu turetojai ir gerbetojai.
Siaip nors ju ir nemyli, bet ir neheitina, iskyrus viena, kuris per eile metu nera parases nei vieno teigiamo komentaro suzu atzvilgiu. Viskas padefaultu tik blogai. Ir tai tik parodo jo objektyvumo lygi ir kompetencija.
Balanzas yra gamotoja ir turi buti gamtoja!! Yra toks vienas kuris svaigsta too much neobjektyviai, todel dievas tare viena diena: let the Username begin!
