Page 2 of 3
Posted: 16 Oct 2008, 16:22
by didzhej
as pajuokavau, sms
nes cia taip seniai buvo
kad turbut net neatsimenu
bet greiciausiai minties galia mane suprogramino!
Posted: 16 Oct 2008, 16:26
by Rashyd
jojo, kur opcija "suzinojau, nes as ja sukuriau", kursi suringtu nemazai atsakymu?
Posted: 16 Oct 2008, 16:27
by w919
Rashyd wrote:jojo, kur opcija "suzinojau, nes as ja sukuriau", kursi suringtu nemazai atsakymu?
rashydas teisus, tarp musu yra ne vienas frakcijos kurejas. susigraudinau... uz tai ir isgerkim.
Posted: 16 Oct 2008, 16:40
by Rashyd
beliko investi banerius, sukergti su powersports/bikeshop (kaip thumpertalk.com), uzdirbti pinigu ir issiskistyt...
Posted: 16 Oct 2008, 16:41
by didzhej
su porno saitais geriau KERGT!
Posted: 16 Oct 2008, 16:42
by w919
Rashyd wrote:beliko investi banerius, sukergti su powersports/bikeshop (kaip thumpertalk.com), uzdirbti pinigu ir issiskistyt...
dar ne, pirma reikia isteigt kluba, isrinkti valdyba ir pasigaminti svieciancius lipdukus su nicKuXiuXXXais.
Posted: 16 Oct 2008, 16:43
by w919
didzhej wrote:su porno saitais geriau KERGT!
jamam! redfrakcija.lt!!

Posted: 16 Oct 2008, 16:44
by didzhej
w919 wrote:Rashyd wrote:beliko investi banerius, sukergti su powersports/bikeshop (kaip thumpertalk.com), uzdirbti pinigu ir issiskistyt...
dar ne, pirma reikia isteigt kluba, isrinkti valdyba ir pasigaminti svieciancius lipdukus su nicKuXiuXXXais.
as valdyboje galiu but, 'santykiai tarp forumieciu' skyriaus vadu! su teisemis kaip lukasenka baltarusijoje!
Posted: 16 Oct 2008, 16:44
by w919
didzhej wrote:w919 wrote:Rashyd wrote:beliko investi banerius, sukergti su powersports/bikeshop (kaip thumpertalk.com), uzdirbti pinigu ir issiskistyt...
dar ne, pirma reikia isteigt kluba, isrinkti valdyba ir pasigaminti svieciancius lipdukus su nicKuXiuXXXais.
as valdyboje galiu but, 'santykiai tarp forumieciu' skyriaus vadu! su teisemis kaip lukasenka baltarusijoje!
nusidek USE HTML poste!!!
Posted: 16 Oct 2008, 16:46
by wundis
siulausi i valdybos atstovo pareigas sviezio surio krasto regione. uzsiimsiu pinigu svaistymu asmeniniais sumetimais ir balsu agitacija pries rinkimus.
Posted: 16 Oct 2008, 16:46
by didzhej
w919 wrote:
nusidek USE HTML poste!!!
Nusimoderuok. Buvo laikinas nesusipratimas!

Posted: 16 Oct 2008, 16:47
by wundis
w919 wrote:nusidek USE HTML poste!!!
eina na*uj. einu isjungsiu HTMLa. embedas ruko. pertvarkos tik gaidziams ir vaivorykstes partijos nariams.
Posted: 16 Oct 2008, 16:47
by w919
didzhej wrote:w919 wrote:
nusidek USE HTML poste!!!
Nusimoderuok. Buvo laikinas nesusipratimas!

dabar usidek DO NOT USE HTML!
Posted: 16 Oct 2008, 16:48
by didzhej
vel moderuok save, na.. nanai.
p.s. turiu PC: P4 kazkoki su m/b ir cooleriu. be ramo.
jei reikia, galiu atiduoti.
Posted: 16 Oct 2008, 16:49
by w919
didzhej wrote:vel moderuok save, na.. nanai.
p.s. turiu PC: P4 kazkoki su m/b ir cooleriu. be ramo.
jei reikia, galiu atiduoti.
man reikia monitoriaus, vakar galutinai pazaliavo (turbut alergija naujai wireless klaviaturai).