Page 2 of 6

Posted: 17 Oct 2008, 09:05
by tckd
brendu vadinas i darba per balas ir galvoju
pabrade tu pabrade..

Posted: 17 Oct 2008, 09:10
by Rashyd
Niscy, rytoj nelis. Apie 15:00 biski pakrapys...
http://www.meteo.lt/skaitmenine_prog_lt ... pt=lt_krit

Posted: 17 Oct 2008, 09:13
by wundis
uzdejau Rashydui pliusa uz pikta avatara. dabar jo bijau kaip niekad. :albino:

Posted: 17 Oct 2008, 09:56
by didzhej
ich auch

Posted: 17 Oct 2008, 09:59
by Yvl
wundis wrote:uzdejau Rashydui pliusa uz pikta avatara. dabar jo bijau kaip niekad. :albino:
Kas gana smagu - kad cia pats rashydas negatyve! :)

Posted: 17 Oct 2008, 17:35
by storms
Yvl wrote:
wundis wrote:uzdejau Rashydui pliusa uz pikta avatara. dabar jo bijau kaip niekad. :albino:
Kas gana smagu - kad cia pats rashydas negatyve! :)
true...

nepykit:
cia video kaip rashydas tvarka dare
isidemek!
http://uk.youtube.com/watch?v=FwsntHcWiy4

Posted: 18 Oct 2008, 15:15
by ezhiukas
buvau Pabradej. Virai smaugia :) Uzmatytas ir didysis, bet kazkoks labai svarus ir su masina

Image

Posted: 18 Oct 2008, 16:59
by mindaugasa vol.2
kedainiu verslininkai teiraujasi rezultatu
tik nemeluokit! >:/

Posted: 18 Oct 2008, 19:22
by zil130
Pabradės dalyviai (Uch ty)
Image
Softai sustyguoti
Image
Soft rider'iai pirmyn.
Image

Padangos, kokios padangos.
Vieno rato užteko, gal net šviesą tunelio gal matė.
Image
Hardai
Image
Dirbtini tramplynai (pryg skok pryg skok abvalilsia patalok)
Image
Tckd prasimušė vienintelis iš frakcijos į antrą zajezdą. Galingas finišas, rankos tiesiamos link alaus...
Image
Deliftingas
Image

Reviu
Starte reikia ne tik kojelę pastatyti į tinkamą padetį bet ir degimą įjungti.
Gulintys trasoje priešininkai kelia nuotaiką
Pirmas ir 1/2 antro rato nervai ant rankų išsimuša.
Smegenys atsimena slidžias vietas ypač po slistelėjimo.
Moteris laive ar trasoje vienas ir tas pats.....blogis
Žiurovai stovi tik ten kur gali galvą nusilaužt.
Ežiuko žalios trejos devynerios........ aukščiausias įvertinimas.

Posted: 18 Oct 2008, 20:23
by tckd
siuo metu esu marse.
kai grysiu i zeme gal ka parasysiu.

:binky:

Posted: 19 Oct 2008, 10:03
by tckd
ibo vietos pasirode matytos
palyginau Pabrades tracka su Aukstaitijos ralio
pasirodo puse traseles buvo ta pati.

melynai Aukstaitija
magenta - route iki Pabrades starto
zaliai pabrades racetrack

Image

Posted: 19 Oct 2008, 10:26
by Renaz
vaziavau. detalu review'a parasys tckd, nes pasigirt neturiu labai kuo... trumpas reviewas pirmadieni.

Posted: 19 Oct 2008, 14:10
by wundis
ciprasau.
kur atsiimt totalizatoriuje laimetus pinigus? ar ten pat kur isigijamos licenzijos? galbut jau galima isigyti licenzija su nuolaida ateinantiems metams?

Posted: 19 Oct 2008, 21:31
by didzhej
kai pilnai sugrisiu is ten kur mane nunese 3x9.. ir pasipasakosiu :)

Posted: 19 Oct 2008, 22:28
by zil130
didzhej wrote:kai pilnai sugrisiu is ten kur mane nunese 3x9.. ir pasipasakosiu :)
Liudytojai teigia, kad buvo mažiausiai 2x3x9
Image