Page 2 of 6

Posted: 06 Nov 2008, 21:13
by Rashyd
Tai zjbs, atvesiu gilz ir paziruesim vietoje ar gerai matuoja... arba nusipriksiu ri po valandos grazinsiu kaip "bloga"
zil130 wrote:Pas mumi koks tai yra, bet daigts rimts, nebetkas yvaldo. :albino:

Posted: 06 Nov 2008, 21:20
by tts
zil130 wrote:Pas mumi koks tai yra, bet daigts rimts, nebetkas yvaldo. :albino:
Matuojama santikiniu metodu, lyginant matuojamaji dydi su etaloniniu.

Posted: 06 Nov 2008, 21:29
by zil130
Gali prilegt, ir pažet.
Gal tai visai netai. mes tikrindavom surinktu sraigtiniu kompresoriu laisvuma ir pagal tai guoliu veržimą reguliuodavome.

Posted: 06 Nov 2008, 21:36
by Rashyd
tai koks ten yra nesupratau:

toks?
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0104759043

zil130 wrote:Gali prilegt, ir paþet.
Gal tai visai netai. mes tikrindavom surinktu sraigtiniu kompresoriu laisvuma ir pagal tai guoliu verþimà reguliuodavome.

Posted: 06 Nov 2008, 21:47
by zil130
Rytoj ryte pažiūrėsiu ir foto padarysiu ir patikslinsiu kokios košės galima iš jo pravirt.

Posted: 06 Nov 2008, 21:48
by Rashyd
OK
zil130 wrote:Rytoj ryte paþiûrësiu ir foto padarysiu ir patikslinsiu kokios koðës galima ið jo pravirt.

Posted: 07 Nov 2008, 08:52
by zil130
Pasiaiškinau, šis mikrometras veleno tiesumui tikrinti tai kaip tik, bet cilindro ovalumas :-k
Image

Posted: 07 Nov 2008, 09:01
by mindaugasa vol.2
teks rashydui papurtyti ta vaikinuka. laimej jo svorio kategorija yra apie 50kg, kad reikia grazinti neneigia. pasakyk, kad turi mano daikta ir tiek
erikas
675 10666
698 37148

Posted: 07 Nov 2008, 09:05
by ezhiukas
nelabai kas is to 50 kg vaikinuko liks, jei rashydas ji papurtys :D

Posted: 07 Nov 2008, 09:42
by Rashyd
Aj, ðitas daiktas irgi gali bûti panaudotas matuojant axial flowt.. bet bet cia kitam kartui... aciu

Posted: 07 Nov 2008, 17:26
by mindaugasa vol.2
hehehe, svorio kategorija yra svorio kategorija ir nieko cia nepadarysi: rashydo alieniaus variklis bus ishatuotas kokibiskai, spec. irankiais ir be kalbu

rashydai, pasakyk

Posted: 07 Nov 2008, 17:28
by Rashyd
hehe, na zmogus pagaidino mindaugo irankius, ir sake kad gali pamatuos su gerais irankiais. o bet taciau nezino diametro ar patemps. Diametras 100mm plisu nusidevejimas.

Beje asis iskarta su 10 kg kuvalda pakaitinus ir atausinus saltu vandeniu...

Tegyvuoja MF
mindaugasa vol.2 wrote:hehehe, svorio kategorija yra svorio kategorija ir nieko cia nepadarysi: rashydo alieniaus variklis bus ishatuotas kokibiskai, spec. irankiais ir be kalbu

rashydai, pasakyk

Posted: 12 Nov 2008, 15:30
by Rashyd
Beje, zr. Zil'io nuotrauka. As turiu toki shuduka kaip ten gulitni Mikrometro skale. Kur gaut, kaip sidaryt kazka panasaus i laikikli, kad suspaudus pvz kokios znyplem, su lankstoam ranka butu galima prie ko nors prisabacinti ta skala ir pamatuoti dalykus?

payzdziu iliustruoju...

Image

Posted: 12 Nov 2008, 15:38
by tckd
buciuoji zilui kanopa,
tai sandely prie mikrometro susnarglios ir laikykly uz pygiau.
znyples skaitau seniuose rastum? :-k
or grezt/sriegiuot/sukt /yra

Posted: 12 Nov 2008, 16:55
by zil130
Pas mus jis surenkamas, tada pasuki prie tos juodos kaladės rankenikę ir pasidaro verystrong magnetas. Laiko eina labai gerai.