Page 2 of 5
Posted: 04 Nov 2008, 23:51
by nepykit
didzhej wrote:bandot kankuruot?
Taip! Grazesnes iliustracijos konkurse laimiu as!!

Posted: 04 Nov 2008, 23:52
by didzhej
taip.
O celcijais?
Posted: 05 Nov 2008, 00:02
by nepykit
didzhej wrote:taip.
O celcijais?
Mano iliustracijoje aiskiai galima iziureti 326!!

Posted: 10 Nov 2008, 09:24
by mindaugasa vol.2
tai prisidedu prie padekojimu wundziui ir evylui
uz hrc genero dangtelio uzpirkima rakishki (del mazesniu kashtu Honda Racing Company perkele gamyba i Rokishkio rajona) ir sudetinguoju budu perdavima i balsius
iliustruoju:

Posted: 10 Nov 2008, 10:45
by Yvl
Posted: 11 Nov 2008, 08:08
by wundis
oble! jau galvojau pamirso!
nera uz ka.
PS girdejau, akrapo gamykla ruosiasi nusipirkt rokiskio masinu gamykla ir cia klestes nanotechnologijos ir dyno grafikai.
Posted: 02 Dec 2008, 07:41
by mindaugasa vol.2
siuomi noriu padekoti gonzui, kad pristate i vln is po prekystalio parduodamus motul skyscius.
galime daryti isvada, kad a. motul skysciai negeriami, b. siaip geras zmogus
Posted: 02 Dec 2008, 07:42
by ezhiukas
taigi motuli galima ir vilniuj nusipirkt. Ar ten kazkokie super reisinginiai skysciai kuriais alterna neprekiauja?
Posted: 02 Dec 2008, 07:45
by mindaugasa vol.2
ezhiukas wrote:taigi motuli galima ir vilniuj nusipirkt. Ar ten kazkokie super reisinginiai skysciai kuriais alterna neprekiauja?
nors alterna bendravo puse cypciaus, kai paskutini karta pas juos pirkau pries 3metus, bet visvien reitinguoju pirmoje vietoje duoti uzdirbti (gonzai, skaitau nepardavinek uz savikaina) saviems zmoniems/imonems
Posted: 02 Dec 2008, 08:02
by Rashyd
Alterna yra priemusi puiku spredima mazinti sandeli, ko pasekoje paprastai daug ko nebuna iskart. mano atvejais powersprotso+ansaro sandelis atpisdavo alterna....
Posted: 02 Dec 2008, 09:29
by gonzas
laba diena.
o man del draugu nieko negaila. vot!
Posted: 09 Apr 2009, 22:10
by mindaugasa vol.2
labadiena,
siuomi pakeliu tema
noriu padekoti stormsui & drakonui uz greitaja pagalba kelyje
kai saka, ishpleshiau is jaukaus namu lizdelio ir pan.
piktadziugius noriu nuraminti, kad ant gedos stulpelio jau pasedejau
gedos stulpelis:
belaukiant stormsu, ishsigelbeti paciam sventas reikalas: moco grandine is gamtos (viskas surinkta maishaigolos apylinkiu pievose), 100% is atsinaujinanciu saltiniu
notmorrow!
p.s. beje viskas buvo itin tiksliai fiksuojama racechrono programine iranga. patiko. grandien nurove prie 41.8km/h. tigi, nepazeidziant KET reikalavimu

Posted: 09 Apr 2009, 22:15
by Yvl
o as padekosiu rashydui. daugiau - gandu kampelyje
Posted: 10 Apr 2009, 09:44
by mindaugasa vol.2
Yvl wrote:o as padekosiu rashydui. daugiau - gandu kampelyje
hehe, rashydas padejo apsilankyti pas traumatologa?
Posted: 10 Apr 2009, 09:45
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:hehe, rashydas padejo apsilankyti pas traumatologa?
nu, minde, plonai tu cia... uzjuokavai
