Page 2 of 3

Posted: 18 Nov 2008, 12:30
by El Traxo
Su sąlyga, kad prisnigo, šiandien emigruoju, nes:
Zugdidyje šiandien +18, ryt +18, poryt +16.... paskui +16,+17,+18...

Posted: 18 Nov 2008, 12:31
by didzhej
ar iskesi ten but, juk vis + + +... paziurek kiek sumoje gaunasi, kiausiniai isvirs!

Posted: 18 Nov 2008, 12:33
by storms
siekdamas subalansuoti traxa ivedu nauja taisykle: vietoj pliusu visi privalo det jam minusus. ir atvirksciai - noredami papliusuoti - minusuokite
minusavimo tvarka islieka tapati (nepakitus)

Posted: 18 Nov 2008, 12:36
by El Traxo
storms wrote:siekdamas subalansuoti traxa ivedu nauja taisykle: vietoj pliusu visi privalo det jam minusus. ir atvirksciai - noredami papliusuoti - minusuokite
minusavimo tvarka islieka tapati (nepakitus)
Pritariu! Dabar su tokiu balansu tik į Seima, arba į nx..

Posted: 18 Nov 2008, 13:00
by Renaz
Prabalancavau traxa ir prabalsavau uz ziemos nebuvima, ir persigalvojau, kad reik bent per kaledas. vaikam. :binky:

bet saukstai po piet. :throwup:

Posted: 18 Nov 2008, 18:35
by _heyy
hehe, va pasnigo, ir kaimynas (mano, ne mindaugo, ne dj), atsiveze ant priekabes nauja snowmobiliu :) reiks eit ant drages su kx'u :)

Posted: 18 Nov 2008, 18:37
by ezhiukas
bijau kad be sansu, valina jie aina na. Turbut net ir britvas padetu ant drages.

Posted: 18 Nov 2008, 21:53
by Username
_heyy wrote:sudinas pas tau username'ai gyvenimas ziuriu. labai sudinas #-o
Sudinas oras.Gyvenimas nuostabus. Nesiskundziu aneikiek :D

Posted: 18 Nov 2008, 22:35
by mindaugasa vol.2
dideliamdziaugsmui suzinome, kad uz menesiuko su uodega, dienos jau prades ilgeti!
ziemos sporto megejams yra skelbiama ziemos pabaiga =D>

Posted: 18 Nov 2008, 23:30
by Username
:rock:

Posted: 19 Nov 2008, 08:52
by Ziune
Ar shian prabudus ir su kavos puodeliu priejus prie lango, vakarykshtis optimizmas neishbleso kolegos?
:skvydopusbrolis:
mindaugasa vol.2 wrote:dideliamdziaugsmui suzinome, kad uz menesiuko su uodega, dienos jau prades ilgeti!
ziemos sporto megejams yra skelbiama ziemos pabaiga =D>

Posted: 19 Nov 2008, 09:42
by _heyy
as vakar dziaugiaus ziema, dabar jau baisu, kad per nakty nepasilo, viskas neistirpo, nepasalo, viskas neuzsalo i leda ir vel nepasilo.... :(

Posted: 24 Nov 2008, 11:25
by bakazz
Ziema rulez. tereikia nepermazai sipu ysikalt y abudu obadus ir pasiblizginus kiawshus sukti rankiena :rock:

Laba diena, kaip ydet fotke is sekmadienio prakato?

Posted: 24 Nov 2008, 11:28
by _heyy
gal tu pradziai eik kur tau priklauso. o daba te minusa uz temos tershima.

Posted: 24 Nov 2008, 11:29
by sai
kolkas des tau, ne tu. mars prisistatinet. -