Page 2 of 3
Posted: 21 Nov 2008, 00:15
by storms
mana graifengergeris nedalyvaus
kodel?
todel kad nedalyvaus
Posted: 21 Nov 2008, 09:36
by Yvl
storms wrote:mana graifengergeris nedalyvaus
kodel?
todel kad nedalyvaus
haha, grabaliosi uz pautu grazioms(-iems) tailandietems (-chiams)

Posted: 21 Nov 2008, 09:53
by storms
rasau paskutini karta
tailande nebusiu
o ryt veiksiu ka nors smagaus - gal pas uoshv... telika ziuresiu ar kanors
Posted: 21 Nov 2008, 09:54
by Yvl
storms wrote:tailande nebusiu
tu nebusi, bet jos (jie) tai juk yra VISUR!

Posted: 21 Nov 2008, 09:55
by _heyy
Yvl wrote:storms wrote:tailande nebusiu
tu nebusi, bet jos (jie) tai juk yra VISUR!

cia vakar darbo birzoje TAI issiaiskinai?

Posted: 21 Nov 2008, 10:01
by Yvl
_heyy wrote:cia vakar darbo birzoje TAI issiaiskinai?

birzoj vakar nebuvau, buvau uzvakar. bet kad pedikai sedi valdzioj - seniai nepaslaptis

Posted: 21 Nov 2008, 10:08
by didzhej
keist orientacija nebutu pigiau, nei darbo ieskot?
pvz. galetum valdzioj dirbti.
Posted: 21 Nov 2008, 10:10
by storms
o gal kaip tik negaletu
Posted: 21 Nov 2008, 10:12
by didzhej
vyliuosi. kodel turetume drauga prarast ant ilgai?!
Posted: 21 Nov 2008, 14:36
by Ziune
Dvasingas smaugimas - shios temos pavadinimas

Posted: 22 Nov 2008, 19:35
by _heyy
pasmaugem tiek dvasingai, tiek gerai

anyway garaze net nesimato kad mocas buvo smaugtas. atiduokit sudeginta motovalanda

Posted: 22 Nov 2008, 21:33
by Ziune
jou, pasmaugem dvasingai turiningai ir kilniai. Ale sporto buvo nedaug.
Jauciuosi pakiletas.

Posted: 23 Nov 2008, 17:50
by didzhej
na tada ir as prisiduosiu... smaugimas buvo dvasingas.
Posted: 10 Dec 2008, 15:37
by Ziune
gal kas shituos du mojOjancius pazIstat -

Posted: 10 Dec 2008, 15:41
by didzhej
oblevyzga tu. matai kokiu dar turi uzspaudes.
dokvisaspamatyt!