Page 2 of 5

Posted: 04 Feb 2009, 22:15
by tts
_heyy wrote:i tavo klausima atsakys palmyra, nes ji pagal uztemima gali viska isprognozuot. o rimti zmones ima varikli, skelia ir mato kiek ko keist reikia.

galiu tik apibrezt ribas: nuo 300 lt iki 3500 lt uz standartines detales be darbo.
supratau

Posted: 04 Feb 2009, 22:17
by Ziune
_heyy wrote: galiu tik apibrezt ribas: nuo 300 lt iki 3500 lt
:lolol:

Posted: 04 Feb 2009, 22:20
by _heyy
kas cia tau juokingo? pasidomek wr'o daliu kainomis. vien cilindras su stumokliu kainuoja 800 eur :roll:

Posted: 04 Feb 2009, 22:42
by Ziune
man ribos patiko.
ir sheip jei nebutum cia dabar uzsipuoles, jau buvau bededas +sa uz Palmira....

Posted: 25 Mar 2009, 22:35
by _heyy
vaikydamasis mados, papaveikslavau siandienos galines stabdziu sistemos atnaujinimo darbus.

Kaip zinia galiniai stabdziai siandien buvo atnaujinti Husaberg sezono atidarymo proga (objektyviu priezasciu neminesim).

buvo operatyviai gautos visos reikalingos dalys is tiekejo, kuriam reklamos net nereik, pasirenkant hardcore variantus is galimu prekiu.

Image

Labai nuliudino, Japonu uzklijuotas klaidinantis lipdukas ant supporto remkomplekto pakuotes nugareles.

Image

Bet laimei, Japonai nekvaili, idejo avieciu dzemo (desineje) ir nuotaika pasitaise. tiesa dzemas buvo riebokas, bet tokioj situacijoj nervus pataise.

Image

nepilnai valandai praejus viskas buvo surinkta atgal, pripilta niekad neuzverdancio stabdziu skyscio, kurio pirmininkas nezino ir padaryta paskutine nuotrauka.

Image

vaizdas dziugina, tik nedziugina sumoketa kaina. bet skaitom kad pinigai neismesti :rock:

Posted: 25 Mar 2009, 22:42
by Ziune
o ten shalia dzemo kas, cilindriuku rieboksliai?
jei taip, kiek kainuoja toks kupinas gerumo kampliekteliz?

Posted: 25 Mar 2009, 22:47
by _heyy
suzinokime, kad powersports veza tiek supportu, tiek stabdziu cilindriuku, tiek sankabu cilindriuku remkomplektus is japonijos.

del kainos parasiau pm.

Posted: 25 Mar 2009, 22:53
by wundis
prasau paaiskinti kokia yra dzemo paskirtis?

Posted: 25 Mar 2009, 22:55
by _heyy
wundziui -1.

suzinokite, kad avieciu dzemas yra gumyciu sutepimui, kad slidziau eitu. savaitgali galesiu parodyt naturoj, jei labai idomu :D

Posted: 26 Mar 2009, 07:55
by Rashyd
Ar neminejau, kad stabdziai yra nereikalingi ir bobu ismislas?

Posted: 26 Mar 2009, 08:21
by tckd
an kiek ameba reik but kad galinius stabdus sudrozt?
paantrinu rasidui galiniai stabdziai bobu ismislas!

tik kad kawasaki tai nebausiu minusu (nes gali but kad ir man tas komplektas tiktu)

[-o<

Posted: 26 Mar 2009, 08:22
by Arvis
_heyy wrote:wundziui -1.

suzinokite, kad avieciu dzemas yra gumyciu sutepimui, kad slidziau eitu. savaitgali galesiu parodyt naturoj, jei labai idomu :D
skaitau cia viskas atmazai....ten hejaus draugo paliktas vazelino indelis netycia i kadra papuole.

Posted: 05 Apr 2009, 20:59
by _heyy
sklinda gandas, kad susidejus nauja stabdziu diska ir naujas kaladeles visa tai galima labai sekmingai isbarstyti sulauzant suporta :rock:

Posted: 05 Apr 2009, 21:29
by didzhej
paaiskink, ka parasei
arba pafotkink.

Posted: 05 Apr 2009, 21:36
by tckd
nu bet tu ir staBdis! :joja: