Page 2 of 2

Posted: 02 Dec 2008, 19:38
by didzhej
paziurek i scenas ir kameras. ka jis pats uz tai susimokejo?

Posted: 02 Dec 2008, 19:52
by _heyy
raund ze vold jis tikrai vienas myne - kur pasidedavo kamera ant akmens ir prasmaukdavo grazia vieta.

o bet taciau sitas kika variantas tai grynai piarinis :)

Posted: 02 Dec 2008, 20:45
by mindaugasa vol.2
_heyy wrote:raund ze vold jis tikrai vienas myne - kur pasidedavo kamera ant akmens ir prasmaukdavo grazia vieta.

o bet taciau sitas kika variantas tai grynai piarinis :)
net nemates minimo filmo dristu abejoti savarankiskumu tokio uzmojo.
siandien nieko negalima tiketi, juodosios technologijos taip ir tyko lengvos aukos - heyjaus.

Posted: 02 Dec 2008, 22:21
by gintaras13
Tigi kaliegos - suzinokite, kad tas visas zieminis reikalas buvo padarytas turint tiksla surinkti babkiu kazkokiai tai organizacijai viakai sergantys veziu ar kazkas panasaus ir parasyta (tekste salia klipo :D ) jog surinko lyg ir 4500 svaru....

Posted: 04 Dec 2008, 07:43
by danas
didzhej wrote:man tik idomu kiek jam sumokejo.
ir antra, zinodami ta suma ir kodel jis tai dare, toliau cia 'dziaugtumetes' tuo R1?
nu jofana, duokit man motą ir benzino, ėdalo ir palapinę, pūsiu aplink svietą be honorarų =;

Posted: 04 Dec 2008, 07:59
by mindaugasa vol.2
danas wrote:
didzhej wrote:man tik idomu kiek jam sumokejo.
ir antra, zinodami ta suma ir kodel jis tai dare, toliau cia 'dziaugtumetes' tuo R1?
nu jofana, duokit man motą ir benzino, ėdalo ir palapinę, pūsiu aplink svietą be honorarų =;
:) +1

realiai tik 4gabalus svaru tesurinko?! cia pasityciojimas, kaip tokio masto renginiui.
skaitau, kitas lesas surijo moco remontas.

Posted: 04 Dec 2008, 08:53
by gintaras13
Tai ne gi rodo, kad kazkokiam padpolnam garazeli shipus deda etc.

Jei butu su gonda vaziave - butu dvigubai surinke

Arba ne