Multidisciplinine gonTke

Viskas apie motociklų sportą
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

sushikant sushikta tema, turiu pastebeti, kad daugiasisciplinineje rungtyje turetu visai neblogai pasirodyti chiopereliai.
ko nepavaziuos per graveika? pavaziuos!
nagi, registruojames.

tuo paciu noriu paprasyti renatoriu, kad nukeltu visa sita reikala i alternatyvu motosporta mazdaug nuo tos vietos, kur paliechiau shirshiu lizda :albino:
cross cojones PC
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Username wrote: P.S. Ta prasme as bandziau ir ta ir ta, tai sakau savo pastebejimus, o DJ bande su brytva ant zvyriuko ar tik siaip pasvajoja kaip kas turi buti ? :D :albino:
Kodel is karto vel i mane. Nenoriu as zinot kaip ji ten turi elgtis, turiu savo nuomone, kad britva neturi vaziuot zvyru, ne tam skirta. O bet taciau, gonkes ciesnos --- kiekvienas savoje stichijoje...

didzhej
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Na taip.

Tik teoriskai pagalvojus, ta pati brytva turi irgi du ratus ir varikli tarp ju, ir svori is tos pacios serijos +- tai vaziuoti turi nedaug kitaip

Tik vat jeigu "paleisti" per visokias duobeles, kalnelius, balutes, grumstus ir kupstus ir shaknis ir kitokias mishko gerybes, tada jau jai butu nekas nekas del zemos pakabos, kietu amortiku ir bendros vairo geometrijos
Image
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

o kiek sveria pvz. pirmininko litras?

didzhej
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

didzhej wrote:o kiek sveria pvz. pirmininko litras?
Na po visu nano technologiju ir itin lengvo majonezo indelio naudojimo manau nedaugiau 150kg turetu!!!
Image
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

tai vistiek daugiau nei eilinis gardas, ir tikrai daug daugiau nei kraselka..

didzhej
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Nu kiek sveria endurke (ne hardas) kokiu 660ccm?
Image
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

tai kiek cia esanciu diorteriu turi endurkes?
visi arba su gardais arba kroselkom.

p.s. normali endurke mazdaug tiek ir sveria 130-180kg (ziurine kokiais metais dare, dabar visi lengvinimo kryptimi eina...)

didzhej
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

Username wrote:Nu kiek sveria endurke (ne hardas) kokiu 660ccm?
techniniame pase irasyta 651 cm3 130 kg
less teeth, more tits.
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Taip, bet žaliaskuris pavasary bus daug lengvesnis, daliu vis pakrenta.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Rudimis kompensuos (aut.pastaba: rudys sunkina metala)

didzhej
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

didzhej wrote:(aut.pastaba: rudys sunkina metala)
o jei dar tas rudys kelnese... :roll:
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

didzhej wrote:tai kiek cia esanciu diorteriu turi endurkes?
visi arba su gardais arba kroselkom.

p.s. normali endurke mazdaug tiek ir sveria 130-180kg (ziurine kokiais metais dare, dabar visi lengvinimo kryptimi eina...)
Hard'as tai lengvas bet turbut ten su greiciu smarkiai apribota? viskas i perdavima sueina ir dideliu greiciu nelabai yra?
Image
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

kas yra greitis, krosinukui 120 daug, hardui 160-180, o pvz. ktm Lc4 ir ~200 turi --- beto kalba ne apie ilgas ilgas trasas, o trumpoje perdavimas rulz.
ir siaip, nediskusija cia, testuot reikia, kaip pirminykas paliepe!

didzhej
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

krosinukuose ypac aktualu yra akseleracija - nes pagrinde tik stabdai ir greiteji, o tiesiuju, kur galetum issukt iki max greicio nebuna kroso trasoj.

siaip shivis bande issukt savo 520 exc ant maximalkes kai vare i pajury. uzdejo gale maza zvaigzde, tai sake pagal gps'a pajury beveik pasiekes buvo 180 km/h pilnu gazu. aisku britva su siupelinem padangom tame paciame pajuryje turetu didesni max greiti, nes ten tiesioji - yra ir jutubej pvz.

edit, dj gauna minusa uz frakcijos tradiciju nebelaikymasi :evil:
Post Reply