Page 2 of 2
Posted: 23 Dec 2008, 14:41
by storms
kazkaip as ir gyvai su tuo mocu jio maciau smelynuose
*- galiu ir klysti
Posted: 23 Dec 2008, 14:51
by Yvl
storms wrote:kazkaip as ir gyvai su tuo mocu jio maciau smelynuose
*- galiu ir klysti
PABRADEJ

Posted: 23 Dec 2008, 14:52
by tckd
Yvl wrote:PABRADEJ

pabradej buvo tik japonamatj! jokiu lasansiu ktm.
Posted: 23 Dec 2008, 14:57
by Username
Ka tie austrijokai pries Yamahas...cia kaip 750cc chioperis pries brytva....

Posted: 23 Dec 2008, 15:09
by storms
Yvl wrote:storms wrote:kazkaip as ir gyvai su tuo mocu jio maciau smelynuose
*- galiu ir klysti
PABRADEJ

kad ne
sitamegi, rudininkuose wo
bet cia ziune gal labiau zino
as nespecas, motocikluose ne ka suprantu
bet esu beveik isitikines, kad next honda jamsiu weiva

Posted: 23 Dec 2008, 15:16
by Yvl
storms wrote:kad ne
sitamegi, rudininkuose wo
ale... ir ten ir ten sm
ęlys iki shakumo.... tai kaip ir jokioskirtumoblenax!
Posted: 23 Dec 2008, 15:31
by Renaz
storms wrote:kazkaip as ir gyvai su tuo mocu jio maciau smelynuose
*- galiu ir klysti
Nematei, te saip buvo advencherius.
Posted: 23 Dec 2008, 16:58
by _heyy
jep pabradej smauge su adventure, nes mase panasi, kad priprastu. o ta moca, kuriuo smaugs, gavo viena diena ir ta pacia vakae turejo atiduoti siuntimui, tai tik pasimaive gariunuose fotosesijai ir viskas

Posted: 23 Dec 2008, 23:42
by tckd
_heyy wrote:jep pabradej smauge su adventure,

kokioj da pabliadej
pons kai mineta anualuose
pabradej smauge kiawasaki ir kiti haienduro oparatai
slapsio ten nybuvo vascie/
Posted: 23 Dec 2008, 23:44
by _heyy
ciprasau.
pasitaisau, rudininkuose