Page 2 of 2

Posted: 23 Dec 2008, 14:41
by storms
kazkaip as ir gyvai su tuo mocu jio maciau smelynuose
*- galiu ir klysti

Posted: 23 Dec 2008, 14:51
by Yvl
storms wrote:kazkaip as ir gyvai su tuo mocu jio maciau smelynuose
*- galiu ir klysti
PABRADEJ :)

Posted: 23 Dec 2008, 14:52
by tckd
Yvl wrote:PABRADEJ :)
pabradej buvo tik japonamatj! jokiu lasansiu ktm.

Posted: 23 Dec 2008, 14:57
by Username
Ka tie austrijokai pries Yamahas...cia kaip 750cc chioperis pries brytva....


:pazors:

Posted: 23 Dec 2008, 15:09
by storms
Yvl wrote:
storms wrote:kazkaip as ir gyvai su tuo mocu jio maciau smelynuose
*- galiu ir klysti
PABRADEJ :)
kad ne
sitamegi, rudininkuose wo
bet cia ziune gal labiau zino
as nespecas, motocikluose ne ka suprantu
bet esu beveik isitikines, kad next honda jamsiu weiva
Image

Posted: 23 Dec 2008, 15:16
by Yvl
storms wrote:kad ne
sitamegi, rudininkuose wo
#-o

ale... ir ten ir ten smęlys iki shakumo.... tai kaip ir jokioskirtumoblenax!

Posted: 23 Dec 2008, 15:31
by Renaz
storms wrote:kazkaip as ir gyvai su tuo mocu jio maciau smelynuose
*- galiu ir klysti
Nematei, te saip buvo advencherius.

Posted: 23 Dec 2008, 16:58
by _heyy
jep pabradej smauge su adventure, nes mase panasi, kad priprastu. o ta moca, kuriuo smaugs, gavo viena diena ir ta pacia vakae turejo atiduoti siuntimui, tai tik pasimaive gariunuose fotosesijai ir viskas :)

Posted: 23 Dec 2008, 23:42
by tckd
_heyy wrote:jep pabradej smauge su adventure, :)
kokioj da pabliadej
pons kai mineta anualuose
pabradej smauge kiawasaki ir kiti haienduro oparatai
slapsio ten nybuvo vascie/

Posted: 23 Dec 2008, 23:44
by _heyy
ciprasau.

pasitaisau, rudininkuose