Dakar 2009

Motofrakcijos Enduro skyrius
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Post by Ziune »

Jo jo, te geras buvo :lolol: vien del to verta nemiegoti tep ilgai.

Nu bet Desperadeso man net gaila vakar pasidare, mislyju gal atleist jam uz viska, kad sektis pradetu :-k
Renaz wrote:Siuom tik pasidziaugsiu BTV komentatorium! Ji akivaizdziai pareme Lithuania degtine - nebeskiria nei zmoniu nei skaiciu, dar megsta balsu manipuliuoti aukstas natas itemptesnese vietose!

:chain:
ARBEIT MACHT FREI
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Neatleisk jam dar, nes prades per greitai kopti rikiuoteje i virsu.
Image
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Post by Ziune »

nu ple reik kazka daryt, desperadosas po 143 km 32tras #-o

Sirilisai o Desperadosai, xj staboj, pisk gazo.
Atleidziam tau, auksinis ble berniuk, tavo kaltes.


P.s. Coma rulz :rock:

P.p.s. ble kokis tai misandestengas, breaking newsai sako viena (Desperadosas 1mas), Trakinimas rodo 32tras ](*,)
kOm tiket :chain:
Last edited by Ziune on 05 Jan 2009, 16:32, edited 2 times in total.
ARBEIT MACHT FREI
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

ziune varo kaip is rasto!
ura

Dakar'a ziurau kiekviena nakti
ziurau ir youtubeje
ziurau ir laikrasciuose uzsieniniuose apzvalgas

su viltimi rasti lietuviska ekipaza kadre.
bet ka tu, sudo!!! nesumokejo ziniasklaidai.
db tik lyderius ir atsitiktinius kamazus rodo.

didzhej
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Rodo nenarmaliai ir man visgi.

edit: skaitau, kad trakingas veikia gerai, nes:

Coma, provisional stage leader at CP2

As the first 4 bikes have now crossed CP2 at km 434 of today’s special stage, Spain’s Marc Coma (KTM), who started 17th this morning, has been checked in the lead of the stage, 1’56" ahead of his countryman Jordi Viladoms (KTM) and 2’53" in front of Frenchman David Frétigné (Yamaha).

Ta ir rodo.
Добро пожаловать нахуй
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

ce jums raso Jonas is Siaurines Dakotos
ziurint i etapo rezus pakilo durnu klausimu
1 vieta 5:18
paskutinis 11:26

o tai kada etapa uzdaro?
o gal galima tiesiog atsizymi ir mini toliau, acigeres lemonado :hippy:

acakiykit egzpertai!
less teeth, more tits.
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Post by Ziune »

Kiek ash rubinu, tai jo neuzdaro.... spejai iki startu kitos dienos, valio - startuok. Tavo reikalas kada grizai ir kiek miegojai. nu gal te ne viskas taip aishkiai, kaip surashiaw, bet kazkas tokio.
pamenu priesh pora metu atapas kazkoks piktas buvo, tai vIrai vidurnakti ir paryciais finisavo, nu.... ir gyvi iki shiol.. girdejau
tckd wrote:ce jums raso Jonas is Siaurines Dakotos
ziurint i etapo rezus pakilo durnu klausimu
1 vieta 5:18
paskutinis 11:26

o tai kada etapa uzdaro?
o gal galima tiesiog atsizymi ir mini toliau, acigeres lemonado :hippy:

acakiykit egzpertai!
ARBEIT MACHT FREI
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

tckd wrote:ce jums raso Jonas is Siaurines Dakotos
ziurint i etapo rezus pakilo durnu klausimu
1 vieta 5:18
paskutinis 11:26

o tai kada etapa uzdaro?
o gal galima tiesiog atsizymi ir mini toliau, acigeres lemonado :hippy:

acakiykit egzpertai!
Tigi dalyvavai ištvermes ralyje, taisyklės panašios. Duotas etapui įveikimo laikas. Nespėjai - gauni baudos minučių, valandų ir t.t. + nepamiegi (nesapnuoji Landzbergio) + pavargęs remontuojiesi mocą + kitą dieną dar blogiau važiuoji ir taip nusitesia... Žodžiu reikia rankeną sukti.
O naktis Argentinoje tai.... vilkai, jaučiai, gi suės neatižvelgdami į užimamą vietą.
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

o taitai iseina kad jei nori pamiegot
gali ir connection ne tik special matalinti kai viras?
less teeth, more tits.
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Nu o tai vietos gyventoų teisės, tigi negirdės savo jaučių baubimo.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

tckd wrote:o taitai iseina kad jei nori pamiegot
gali ir connection ne tik special matalinti kai viras?
Berods pagal ralio taisykles peregonuose galioja KET, gali nujamt vietiniai milicinykai. Neesu tikras ar uz afiecialu nuemima, teisejai dar inpisa ant gedos stulpo ir duoda minuciu. Matyt ne. O Ziune teisus - atvaziuot gali bet kada, bet nesipaisant i laiko normas (jei tokios yra), ir veluojant startuoti vaisinama ciferblato rodyklelem be uzsigerimo.
Добро пожаловать нахуй
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Nujamti lytine bauda gali.
Nujamti nuo gonTkiu- ne.

didzhej
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

acakykit, kur dingo 3'rd lietuvis??
Standings:
72 230 SLAPSYS (LTU)
159 174 BARDAUSKAS (LTU)
A??

didzhej
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

kiek girdejau nutrauke gonkes trecias.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

kur apzvalga na|x?

didzhej
Post Reply