Jo jo, te geras buvo vien del to verta nemiegoti tep ilgai.
Nu bet Desperadeso man net gaila vakar pasidare, mislyju gal atleist jam uz viska, kad sektis pradetu
Renaz wrote:Siuom tik pasidziaugsiu BTV komentatorium! Ji akivaizdziai pareme Lithuania degtine - nebeskiria nei zmoniu nei skaiciu, dar megsta balsu manipuliuoti aukstas natas itemptesnese vietose!
As the first 4 bikes have now crossed CP2 at km 434 of today’s special stage, Spain’s Marc Coma (KTM), who started 17th this morning, has been checked in the lead of the stage, 1’56" ahead of his countryman Jordi Viladoms (KTM) and 2’53" in front of Frenchman David Frétigné (Yamaha).
Kiek ash rubinu, tai jo neuzdaro.... spejai iki startu kitos dienos, valio - startuok. Tavo reikalas kada grizai ir kiek miegojai. nu gal te ne viskas taip aishkiai, kaip surashiaw, bet kazkas tokio.
pamenu priesh pora metu atapas kazkoks piktas buvo, tai vIrai vidurnakti ir paryciais finisavo, nu.... ir gyvi iki shiol.. girdejau
tckd wrote:ce jums raso Jonas is Siaurines Dakotos
ziurint i etapo rezus pakilo durnu klausimu
1 vieta 5:18
paskutinis 11:26
o tai kada etapa uzdaro?
o gal galima tiesiog atsizymi ir mini toliau, acigeres lemonado
tckd wrote:ce jums raso Jonas is Siaurines Dakotos
ziurint i etapo rezus pakilo durnu klausimu
1 vieta 5:18
paskutinis 11:26
o tai kada etapa uzdaro?
o gal galima tiesiog atsizymi ir mini toliau, acigeres lemonado
acakiykit egzpertai!
Tigi dalyvavai ištvermes ralyje, taisyklės panašios. Duotas etapui įveikimo laikas. Nespėjai - gauni baudos minučių, valandų ir t.t. + nepamiegi (nesapnuoji Landzbergio) + pavargęs remontuojiesi mocą + kitą dieną dar blogiau važiuoji ir taip nusitesia... Žodžiu reikia rankeną sukti.
O naktis Argentinoje tai.... vilkai, jaučiai, gi suės neatižvelgdami į užimamą vietą.
tckd wrote:o taitai iseina kad jei nori pamiegot
gali ir connection ne tik special matalinti kai viras?
Berods pagal ralio taisykles peregonuose galioja KET, gali nujamt vietiniai milicinykai. Neesu tikras ar uz afiecialu nuemima, teisejai dar inpisa ant gedos stulpo ir duoda minuciu. Matyt ne. O Ziune teisus - atvaziuot gali bet kada, bet nesipaisant i laiko normas (jei tokios yra), ir veluojant startuoti vaisinama ciferblato rodyklelem be uzsigerimo.