Page 2 of 10
Posted: 05 Jan 2009, 14:36
by Ziune
Jo jo, te geras buvo

vien del to verta nemiegoti tep ilgai.
Nu bet Desperadeso man net gaila vakar pasidare, mislyju gal atleist jam uz viska, kad sektis pradetu
Renaz wrote:Siuom tik pasidziaugsiu BTV komentatorium! Ji akivaizdziai pareme Lithuania degtine - nebeskiria nei zmoniu nei skaiciu, dar megsta balsu manipuliuoti aukstas natas itemptesnese vietose!

Posted: 05 Jan 2009, 14:42
by Username
Neatleisk jam dar, nes prades per greitai kopti rikiuoteje i virsu.
Posted: 05 Jan 2009, 16:06
by Ziune
nu ple reik kazka daryt, desperadosas po 143 km 32tras
Sirilisai o Desperadosai, xj staboj, pisk gazo.
Atleidziam tau, auksinis ble berniuk, tavo kaltes.
P.s. Coma rulz
P.p.s. ble kokis tai misandestengas, breaking newsai sako viena (Desperadosas 1mas), Trakinimas rodo 32tras
kOm tiket

Posted: 05 Jan 2009, 16:11
by didzhej
ziune varo kaip is rasto!
ura
Dakar'a ziurau kiekviena nakti
ziurau ir youtubeje
ziurau ir laikrasciuose uzsieniniuose apzvalgas
su viltimi rasti lietuviska ekipaza kadre.
bet ka tu, sudo!!! nesumokejo ziniasklaidai.
db tik lyderius ir atsitiktinius kamazus rodo.
Posted: 05 Jan 2009, 16:49
by Renaz
Rodo nenarmaliai ir man visgi.
edit: skaitau, kad trakingas veikia gerai, nes:
Coma, provisional stage leader at CP2
As the first 4 bikes have now crossed CP2 at km 434 of today’s special stage, Spain’s Marc Coma (KTM), who started 17th this morning, has been checked in the lead of the stage, 1’56" ahead of his countryman Jordi Viladoms (KTM) and 2’53" in front of Frenchman David Frétigné (Yamaha).
Ta ir rodo.
Posted: 06 Jan 2009, 09:37
by tckd
ce jums raso Jonas is Siaurines Dakotos
ziurint i etapo rezus pakilo durnu klausimu
1 vieta 5:18
paskutinis 11:26
o tai kada etapa uzdaro?
o gal galima tiesiog atsizymi ir mini toliau, acigeres lemonado
acakiykit egzpertai!
Posted: 06 Jan 2009, 09:45
by Ziune
Kiek ash rubinu, tai jo neuzdaro.... spejai iki startu kitos dienos, valio - startuok. Tavo reikalas kada grizai ir kiek miegojai. nu gal te ne viskas taip aishkiai, kaip surashiaw, bet kazkas tokio.
pamenu priesh pora metu atapas kazkoks piktas buvo, tai vIrai vidurnakti ir paryciais finisavo, nu.... ir gyvi iki shiol.. girdejau
tckd wrote:ce jums raso Jonas is Siaurines Dakotos
ziurint i etapo rezus pakilo durnu klausimu
1 vieta 5:18
paskutinis 11:26
o tai kada etapa uzdaro?
o gal galima tiesiog atsizymi ir mini toliau, acigeres lemonado
acakiykit egzpertai!
Posted: 06 Jan 2009, 10:08
by zil130
tckd wrote:ce jums raso Jonas is Siaurines Dakotos
ziurint i etapo rezus pakilo durnu klausimu
1 vieta 5:18
paskutinis 11:26
o tai kada etapa uzdaro?
o gal galima tiesiog atsizymi ir mini toliau, acigeres lemonado
acakiykit egzpertai!
Tigi dalyvavai ištvermes ralyje, taisyklės panašios. Duotas etapui įveikimo laikas. Nespėjai - gauni baudos minučių, valandų ir t.t. + nepamiegi (nesapnuoji Landzbergio) + pavargęs remontuojiesi mocą + kitą dieną dar blogiau važiuoji ir taip nusitesia... Žodžiu reikia rankeną sukti.
O naktis Argentinoje tai.... vilkai, jaučiai, gi suės neatižvelgdami į užimamą vietą.
Posted: 06 Jan 2009, 10:41
by tckd
o taitai iseina kad jei nori pamiegot
gali ir connection ne tik special matalinti kai viras?
Posted: 06 Jan 2009, 11:21
by zil130
Nu o tai vietos gyventoų teisės, tigi negirdės savo jaučių baubimo.
Posted: 06 Jan 2009, 11:34
by Renaz
tckd wrote:o taitai iseina kad jei nori pamiegot
gali ir connection ne tik special matalinti kai viras?
Berods pagal ralio taisykles peregonuose galioja KET, gali nujamt vietiniai milicinykai. Neesu tikras ar uz afiecialu nuemima, teisejai dar inpisa ant gedos stulpo ir duoda minuciu. Matyt ne. O Ziune teisus - atvaziuot gali bet kada, bet nesipaisant i laiko normas (jei tokios yra), ir veluojant startuoti vaisinama ciferblato rodyklelem be uzsigerimo.
Posted: 06 Jan 2009, 11:38
by didzhej
Nujamti lytine bauda gali.
Nujamti nuo gonTkiu- ne.
Posted: 06 Jan 2009, 12:16
by didzhej
acakykit, kur dingo 3'rd lietuvis??
Standings:
72 230 SLAPSYS (LTU)
159 174 BARDAUSKAS (LTU)
A??
Posted: 06 Jan 2009, 12:23
by ezhiukas
kiek girdejau nutrauke gonkes trecias.
Posted: 06 Jan 2009, 12:23
by didzhej
kur apzvalga na|x?