Page 2 of 49

Posted: 14 Jan 2009, 12:01
by xkuza
Mindaugasai, nesi vienas, as irgi joininuos i blaivininku gretas.

O ta toreso bonke, kuria mistiskai gavau, atnesiu geriantiems MF nariams i pavasarini w-outa, prirasymui, idant nebuciau nulis :winkle:

Posted: 14 Jan 2009, 13:00
by didzhej
Negirdziu ka nuliai sako!!! :)
Bet kazkas apie Torresa.
Gal ir gerai :)

Tik nereikia cia isankstiniu nusistatymu, kad W/outas bus pavasari.. pff
EfKoNas organizuoja kaune ir ant dienu! Jei pirmininkas nepalauz musu savo demagogijomis - apie negerencias balsiu ir getto bendruomenes.

Posted: 14 Jan 2009, 16:30
by Renaz
As jungiuosi i si kluba, nors ir labai megstu UTENOS. Jungiuosi nepaisydamas visu taisykliu. Noriu pasitaisyti, atrasti kelia, ir gyvenimo kokibe. Taciau esu isitikines, kad busiu sio klubo opozicija ir tikrinsiu klijantus ant kietumo ir islaikymo (beigi abstinencijos tvirtumo). Tegu nepyksta judejimo organizatoriai, bet kiekvienam padoriam burelije privalo buti provokatorius ar bent intrigantas. Aciu.

Posted: 14 Jan 2009, 17:48
by mindaugasa vol.2
malonu
susilaukeme daug atgarsiu
be to esu tvirtai isitikines, kad ir taip gausias gretas dar papildys sai, kuris geria, nors jam tai ir nepatinka; ir w919, kurio gyvenimo determinacijoje nera numatyta vieto alkoholiui, nes tai blogina rato laika.

liktite su mumis.

Posted: 14 Jan 2009, 18:39
by didzhej
Pala dziaugtis, cia biski parodaksalu, bet laikas nors is blogeja, bet prigerus keusiniai smarkiai padideja... smaugimas pradeda teikti malonumo, kaip storms'as sake, pradeda traukti motociklai, dailiosios lyties atstoves simpatiskesnes darosi, dar labiau nenori susitikti milicionieriu... ir siaip jura it upe, be penkiu minuciu nugaleta!
Gal tikrai yra gerai tas alkoGolis?

Posted: 14 Jan 2009, 19:25
by mindaugasa vol.2
anoniminiu moto blaivininku samburis ikurtas kaip atsvara prapojcom.
kad palaikyti gamotoje pusiausvyra: jei yra alkoholikai, tai turi buti ir anti alkoholikai. juk negali visi buti tik alkoholikai.

Posted: 14 Jan 2009, 19:26
by didzhej
a, nu tai jo, jei del skaiciaus, tai kodel gi ne!
pf.. rasykite mane, busiu klubo apskaitininkas.

Posted: 14 Jan 2009, 20:00
by sai
aciu uz pastaba pirmininke, bet vistiek malonu, kad paminite. siuo metu is tikro tinku i sia draugija. kuo galeciau buti naudingas, tai galeciau eiti i motomegeju susiburimo vietas ir skelbciau jiems tikraja tiesa!

Posted: 14 Jan 2009, 20:50
by alias
o kaip anonominiai blaivininkai žiūri į cigaretes? :duckie:

Posted: 14 Jan 2009, 20:57
by mindaugasa vol.2
rukyma laikau ne maziau kenksmingu asmeniui (nors vyriausybei tai naudinga) negu alkoholizma.
prasome atsispausdinti medicininiame skyrelyje patalpinta iliustracija, kaip atrodys tamistos nekurie organai. geda zmogui parodyti!
mastyk, kolega:
cigareciu pokas (nuo kovo)=2ltr. benzo!

Posted: 14 Jan 2009, 21:05
by didzhej
Negirdziu kaip ruko, o ir nemegstu kvapo.
Skaitau rukanti boba be ateities.

Posted: 14 Jan 2009, 21:14
by mindaugasa vol.2
jei kam dar reikia yrodymu, tai prashome:
sitas zmogus nevartoja alkoholio ir neruko
Image
sitas zmogus eksesyviai vartoja alkoholi
Image
o sitas zmogus pagere ir uzsiruke su draugais
Image

Posted: 14 Jan 2009, 21:26
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:jei kam dar reikia yrodymu, tai prashome:
sitas zmogus nevartoja alkoholio ir neruko
atai kodėl veidą slepia?! Gėda? Ugly? Ir kodėl pavirtęs važiuoja? Priliuobęs gi, ne kitaip. Va, tas kur ant juodo Harlio (Teo, ten kiek primatau), tai aiškiausiai matos, kad blaivas - tiesiausiai sau varo vIras :P

Posted: 14 Jan 2009, 21:37
by tts
galma viskas.

saikas tik reikalingas.

:protest:

Posted: 14 Jan 2009, 22:07
by Arvis
teo cia turetu parasyt apie tolerancija. Beja, kur jis?