Page 2 of 63
Posted: 18 Jan 2009, 15:36
by didzhej
Posted: 18 Jan 2009, 17:33
by Rashyd
Anie ir vakar buvo ir praeita savaitgali. Man suluzo begiu kojele, tai tek oapikti tapelisu apie 13:30.
Ameboms po minusa.... LAukiant kol ezeras nutips, kad ismesti savo sudygliuotas padugnes, a?
Posted: 18 Jan 2009, 19:29
by didzhej
Rashyd wrote:
Ameboms po minusa.... LAukiant kol ezeras nutips, kad ismeti savo sudygliuotas padugnes, a?
Ka cia pasakei, isversk?
Kodel Hey nesmaugia?
tckd?
storms taip kaip ir as papuoles, ta jau zn - sestadieni nedirba dainius

Posted: 18 Jan 2009, 21:12
by Rashyd
haha, ble atvarytumet mes jums su gedu sumontuotome su 3 montiruotemis .... aisku susimoketumet savaitgalinem amebu kainom...
is kitos puses bus smagu jus daryti per visus galus kai pasirodysit...
didzhej wrote:Rashyd wrote:
Ameboms po minusa.... LAukiant kol ezeras nutips, kad ismeti savo sudygliuotas padugnes, a?
Ka cia pasakei, isversk?
Kodel Hey nesmaugia?
tckd?
storms taip kaip ir as papuoles, ta jau zn - sestadieni nedirba dainius

Posted: 18 Jan 2009, 21:33
by tckd
didzhej wrote:tckd?
ka as.
buvau baseine, dirbau an raumens.
dzakuzej.
buvo miargu su maudomukais.
tapeliai, nesiskute virai an liado, tepalas s nosu. fuii.
ne man.
Posted: 18 Jan 2009, 21:36
by storms
sumontuot nespejau
6adieni isvis is gyvenimo isbraukiau
+ desine ranka valdau tik dalinai ir is reikalo
smaugimui

Posted: 19 Jan 2009, 00:08
by didzhej
Man antai tas pikdziugiskas rashydas visai patinka, darys jis matai - daryk rozete vonios kambari, bent jau efekto i gala gausi!
Tckd - dziakuzej sedejo matai, o kur vyriski uzsiemimai? dziakuzi paciam daryt? kodel kwakalis nenaudojamas stovi?. kodel net nemaciau ketinimo varztu prisukt i padugne ir bandyti rashydui subine isspardyt?
Storms - kas per berankyste? kas per 'banizmai'?
Siaip tai, sakau, kad viskas yra gerai -ka?
KOJELE nulauze matai, man rodos raumeni patempiai, va delko anksti ploveis!
ISSUKY IMU (daryk ka nori)
Posted: 22 Jan 2009, 14:15
by didzhej
Sals?
det?

Posted: 22 Jan 2009, 14:20
by storms
nesals, lis, nes vaka rant baiko uzdejau ratelius...
Posted: 22 Jan 2009, 14:22
by wundis
Posted: 18 Feb 2009, 21:38
by El Traxo
Posted: 19 Feb 2009, 08:25
by tckd
Posted: 19 Feb 2009, 08:41
by El Traxo
matyt susigėdo ir išėmė.
O buvo geltonas drz400 su dygliuotom SM padangom

Posted: 14 Dec 2009, 16:05
by cosmoz
Orai džiugina:
http://www.gismeteo.ru/city/weekly/4230/
Skaitau kalėdas bus galima unt liada švesc...nu nauju tai jau tikrai
I ispėjimas smaugliams, ruoškit dygliuotas-varžtuotas padugnes
Posted: 15 Dec 2009, 10:59
by didzhej
paruosta. laukia renginio.