Page 2 of 63

Posted: 18 Jan 2009, 15:36
by didzhej
sai, ko nesakei, kad dar liko velniu, man po skambucio su tavim pavyko nulekti iki tu paciu tapeliu, mano draugai vis dar ten tusinosi... yamaha 250 ir suzukis 450... gerai buvo, gaila neturejau aprangos, smaugiau tik su salmu pasisaugojes -- nedrasu kaip, tai eina na!

Image
Image
Image
Image

Posted: 18 Jan 2009, 17:33
by Rashyd
Anie ir vakar buvo ir praeita savaitgali. Man suluzo begiu kojele, tai tek oapikti tapelisu apie 13:30.

Ameboms po minusa.... LAukiant kol ezeras nutips, kad ismesti savo sudygliuotas padugnes, a?

Posted: 18 Jan 2009, 19:29
by didzhej
Rashyd wrote: Ameboms po minusa.... LAukiant kol ezeras nutips, kad ismeti savo sudygliuotas padugnes, a?
Ka cia pasakei, isversk?
Kodel Hey nesmaugia?
tckd?

storms taip kaip ir as papuoles, ta jau zn - sestadieni nedirba dainius :)

Posted: 18 Jan 2009, 21:12
by Rashyd
haha, ble atvarytumet mes jums su gedu sumontuotome su 3 montiruotemis .... aisku susimoketumet savaitgalinem amebu kainom...
is kitos puses bus smagu jus daryti per visus galus kai pasirodysit...

didzhej wrote:
Rashyd wrote: Ameboms po minusa.... LAukiant kol ezeras nutips, kad ismeti savo sudygliuotas padugnes, a?
Ka cia pasakei, isversk?
Kodel Hey nesmaugia?
tckd?

storms taip kaip ir as papuoles, ta jau zn - sestadieni nedirba dainius :)

Posted: 18 Jan 2009, 21:33
by tckd
didzhej wrote:tckd?
ka as.
buvau baseine, dirbau an raumens.
dzakuzej.
buvo miargu su maudomukais.
tapeliai, nesiskute virai an liado, tepalas s nosu. fuii.
ne man.

Posted: 18 Jan 2009, 21:36
by storms
sumontuot nespejau
6adieni isvis is gyvenimo isbraukiau
+ desine ranka valdau tik dalinai ir is reikalo
smaugimui :banem:

Posted: 19 Jan 2009, 00:08
by didzhej
Man antai tas pikdziugiskas rashydas visai patinka, darys jis matai - daryk rozete vonios kambari, bent jau efekto i gala gausi!

Tckd - dziakuzej sedejo matai, o kur vyriski uzsiemimai? dziakuzi paciam daryt? kodel kwakalis nenaudojamas stovi?. kodel net nemaciau ketinimo varztu prisukt i padugne ir bandyti rashydui subine isspardyt?

Storms - kas per berankyste? kas per 'banizmai'?

Siaip tai, sakau, kad viskas yra gerai -ka?
KOJELE nulauze matai, man rodos raumeni patempiai, va delko anksti ploveis!

ISSUKY IMU (daryk ka nori)

Posted: 22 Jan 2009, 14:15
by didzhej
Sals?
det?
Image

Posted: 22 Jan 2009, 14:20
by storms
nesals, lis, nes vaka rant baiko uzdejau ratelius...

Posted: 22 Jan 2009, 14:22
by wundis
tai aisku sals.

Posted: 18 Feb 2009, 21:38
by El Traxo

Posted: 19 Feb 2009, 08:25
by tckd
El Traxo wrote:Kažkurio jau nebedžiugina? :dontknow:
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... i&id=86342
:redspoke:

Posted: 19 Feb 2009, 08:41
by El Traxo
matyt susigėdo ir išėmė.
O buvo geltonas drz400 su dygliuotom SM padangom :D

Posted: 14 Dec 2009, 16:05
by cosmoz
Orai džiugina: http://www.gismeteo.ru/city/weekly/4230/
Skaitau kalėdas bus galima unt liada švesc...nu nauju tai jau tikrai
I ispėjimas smaugliams, ruoškit dygliuotas-varžtuotas padugnes

Posted: 15 Dec 2009, 10:59
by didzhej
paruosta. laukia renginio.