Page 2 of 7
Posted: 16 Jan 2009, 11:38
by storms
motobiker wrote:
taip - reikes 2 licenciju
nuostatai turetu buti paskelbti vasario viduryje, taciau ypatingu reikalavimu SM nera
bet tai ziurek kaip gaunasi.
su tuo paciu SM galima vaziuoti ir SM ir C klaseje. tai nera visiskai atskiros parapijos kaip enduro ir road. o moketi iseina 2x brangiau
cia tik siaip pamastymui
Posted: 16 Jan 2009, 13:20
by tckd
storms wrote:
bet tai ziurek kaip gaunasi.
su tuo paciu SM galima vaziuoti ir SM ir C klaseje. tai nera visiskai atskiros parapijos kaip enduro ir road. o moketi iseina 2x brangiau
cia tik siaip pamastymui
tu ka su nujotu sudabrydziu lytrus nori daryt?

Posted: 16 Jan 2009, 13:33
by storms
net neabejioju, kad aukstadvary su SM pavaryciau egriau nei su lytru
Posted: 16 Jan 2009, 14:48
by motobiker
storms wrote:
bet tai ziurek kaip gaunasi.
su tuo paciu SM galima vaziuoti ir SM ir C klaseje. tai nera visiskai atskiros parapijos kaip enduro ir road. o moketi iseina 2x brangiau
cia tik siaip pamastymui
čia tik teorija . nes praktiškai daugelis SM yra vieno cilindro , o žiede vieno cilindro motas pagal tech. sąlygas nepraeina

Tad pamąstymas grynai simbolinis.
Posted: 16 Jan 2009, 15:11
by tckd
motobiker wrote:
čia tik teorija . nes praktiškai daugelis SM yra vieno cilindro , o žiede vieno cilindro motas pagal tech. sąlygas nepraeina

Tad pamąstymas grynai simbolinis.
stai jum ir prasom.
o as tiek vilciu dejau i storms lenkianti litrus.
Posted: 16 Jan 2009, 17:56
by zil130
daba storms gali išlenkti litraaaaaaa

Posted: 16 Jan 2009, 18:14
by storms
zil130 wrote:daba storms gali išlenkti litraaaaaaa

berods gyvenime nesu islenkes litro.....
ka apie tai pasakytu arvis?
Posted: 16 Jan 2009, 22:34
by gintaras13
storms wrote:zil130 wrote:daba storms gali išlenkti litraaaaaaa

berods gyvenime nesu islenkes litro.....
ka apie tai pasakytu arvis?
Tai gal pac laikas pameginti (cia kol blaivininku klubo pirmimykas nemto ir negirdi)

Posted: 17 Jan 2009, 13:02
by Arvis
storms wrote:zil130 wrote:daba storms gali išlenkti litraaaaaaa

berods gyvenime nesu islenkes litro.....
ka apie tai pasakytu arvis?
skaitau tas farmaceptinis brudas kur vakar islenkem uzsiskaito uz litra
Posted: 17 Jan 2009, 13:50
by storms
papasakosiu jums vaiaki kaip nuo siol geriamas alkoholis BIG TIME
taiki prisigeri
ateini pas ka nors i svecius
dar geri
ir begerdamas privalai isgert visu randamu vaistu - po tablete arba po 1 sauksteli (jei pilstomi)
jezusmaryyyyja kaip yra negerai man nuo ju
bet dziaugiuosi, kad nebuvo relanijumo ir amenazino...
Posted: 17 Jan 2009, 15:41
by w919
storms wrote:papasakosiu jums vaiaki kaip nuo siol geriamas alkoholis BIG TIME
taiki prisigeri
ateini pas ka nors i svecius
dar geri
ir begerdamas privalai isgert visu randamu vaistu - po tablete arba po 1 sauksteli (jei pilstomi)
jezusmaryyyyja kaip yra negerai man nuo ju
bet dziaugiuosi, kad nebuvo relanijumo ir amenazino...
pastebejimai is salies:
burnos skalavimo skystis FTW!!!! Urinohelp (ar kazkaip panasiai) po to ejo kaip bambonkes!!!
Posted: 19 Jan 2009, 13:11
by motobiker
tckd wrote: ir bikeshowmilenium..kacerbergo nematyt
kaip tai nematyt ? 06.13 - bus
Posted: 20 Jan 2009, 15:29
by gonsaless
kuo skirsis hobby nuo c klases?, jai galima smulkiau

Posted: 20 Jan 2009, 15:44
by tckd
motobiker wrote:tckd wrote: ir bikeshowmilenium..kacerbergo nematyt
kaip tai nematyt ? 06.13 - bus
kas bus?
nu 06.13 tai bus bikeshow milenium endurkros
pernai dar buvo balandi kacerbergs
Posted: 20 Jan 2009, 16:10
by mindaugasa vol.2
ileisk kiaule i baznycia, tai ant altoriaus uzsilips!
i kacerga enduristus leisti tik su shluotelemis ir semtuveliais. kad po saves susirinktu visa dumblable!
aivarai, pasakyk tadui, kad vel triuksma kelsim uz pashikima ir isvaziavima.