Page 2 of 7

Posted: 16 Jan 2009, 11:38
by storms
motobiker wrote:
storms wrote:dar klausimas
jei noresis pralekt ir SM ir ziede, tai reikes 2 licenciju???
http://motosportas.lt/index.php?option= ... Itemid=101
dar klausimas: kokie reikalavimau SM klaseje?
ar tiesiog sedi ir smaugi lyg nebutu rytojaus?
taip - reikes 2 licenciju
nuostatai turetu buti paskelbti vasario viduryje, taciau ypatingu reikalavimu SM nera
bet tai ziurek kaip gaunasi.
su tuo paciu SM galima vaziuoti ir SM ir C klaseje. tai nera visiskai atskiros parapijos kaip enduro ir road. o moketi iseina 2x brangiau
cia tik siaip pamastymui

Posted: 16 Jan 2009, 13:20
by tckd
storms wrote: bet tai ziurek kaip gaunasi.
su tuo paciu SM galima vaziuoti ir SM ir C klaseje. tai nera visiskai atskiros parapijos kaip enduro ir road. o moketi iseina 2x brangiau
cia tik siaip pamastymui
tu ka su nujotu sudabrydziu lytrus nori daryt? :rock:

Posted: 16 Jan 2009, 13:33
by storms
net neabejioju, kad aukstadvary su SM pavaryciau egriau nei su lytru

Posted: 16 Jan 2009, 14:48
by motobiker
storms wrote: bet tai ziurek kaip gaunasi.
su tuo paciu SM galima vaziuoti ir SM ir C klaseje. tai nera visiskai atskiros parapijos kaip enduro ir road. o moketi iseina 2x brangiau
cia tik siaip pamastymui
čia tik teorija . nes praktiškai daugelis SM yra vieno cilindro , o žiede vieno cilindro motas pagal tech. sąlygas nepraeina :) Tad pamąstymas grynai simbolinis.

Posted: 16 Jan 2009, 15:11
by tckd
motobiker wrote: čia tik teorija . nes praktiškai daugelis SM yra vieno cilindro , o žiede vieno cilindro motas pagal tech. sąlygas nepraeina :) Tad pamąstymas grynai simbolinis.
stai jum ir prasom.
o as tiek vilciu dejau i storms lenkianti litrus.

Posted: 16 Jan 2009, 17:56
by zil130
daba storms gali išlenkti litraaaaaaa :chain:

Posted: 16 Jan 2009, 18:14
by storms
zil130 wrote:daba storms gali išlenkti litraaaaaaa :chain:
berods gyvenime nesu islenkes litro.....
ka apie tai pasakytu arvis?

Posted: 16 Jan 2009, 22:34
by gintaras13
storms wrote:
zil130 wrote:daba storms gali išlenkti litraaaaaaa :chain:
berods gyvenime nesu islenkes litro.....
ka apie tai pasakytu arvis?

Tai gal pac laikas pameginti (cia kol blaivininku klubo pirmimykas nemto ir negirdi) :-k

Posted: 17 Jan 2009, 13:02
by Arvis
storms wrote:
zil130 wrote:daba storms gali išlenkti litraaaaaaa :chain:
berods gyvenime nesu islenkes litro.....
ka apie tai pasakytu arvis?
skaitau tas farmaceptinis brudas kur vakar islenkem uzsiskaito uz litra

Posted: 17 Jan 2009, 13:50
by storms
papasakosiu jums vaiaki kaip nuo siol geriamas alkoholis BIG TIME
taiki prisigeri
ateini pas ka nors i svecius
dar geri
ir begerdamas privalai isgert visu randamu vaistu - po tablete arba po 1 sauksteli (jei pilstomi)
jezusmaryyyyja kaip yra negerai man nuo ju
bet dziaugiuosi, kad nebuvo relanijumo ir amenazino...

Posted: 17 Jan 2009, 15:41
by w919
storms wrote:papasakosiu jums vaiaki kaip nuo siol geriamas alkoholis BIG TIME
taiki prisigeri
ateini pas ka nors i svecius
dar geri
ir begerdamas privalai isgert visu randamu vaistu - po tablete arba po 1 sauksteli (jei pilstomi)
jezusmaryyyyja kaip yra negerai man nuo ju
bet dziaugiuosi, kad nebuvo relanijumo ir amenazino...
pastebejimai is salies:
burnos skalavimo skystis FTW!!!! Urinohelp (ar kazkaip panasiai) po to ejo kaip bambonkes!!!

Posted: 19 Jan 2009, 13:11
by motobiker
tckd wrote: ir bikeshowmilenium..kacerbergo nematyt
kaip tai nematyt ? 06.13 - bus

Posted: 20 Jan 2009, 15:29
by gonsaless
kuo skirsis hobby nuo c klases?, jai galima smulkiau :-k

Posted: 20 Jan 2009, 15:44
by tckd
motobiker wrote:
tckd wrote: ir bikeshowmilenium..kacerbergo nematyt
kaip tai nematyt ? 06.13 - bus
kas bus?
nu 06.13 tai bus bikeshow milenium endurkros
pernai dar buvo balandi kacerbergs

Posted: 20 Jan 2009, 16:10
by mindaugasa vol.2
ileisk kiaule i baznycia, tai ant altoriaus uzsilips!
i kacerga enduristus leisti tik su shluotelemis ir semtuveliais. kad po saves susirinktu visa dumblable!
aivarai, pasakyk tadui, kad vel triuksma kelsim uz pashikima ir isvaziavima.