Page 2 of 8
Posted: 20 Apr 2009, 08:16
by motobiker
w919 wrote:Hmm.. butu labai gaila, jei tektu atsisakyti planu siu metu LT ziedo sezonui...
STK, B, Rokie klasių techninės sąlygos motociklams
<..>
1. Motociklai turi būti originaliai gamintojo homologuoti. Motociklas varžyboms gali būti naudojamas ne senesnis kaip 5 metų.
<...>
http://www.lmsf.lt/index.php?option=com ... &Itemid=26
jeigu kazkas is tu, kas "ruose" sias technines salygas truputi mastytu blaiviai,tai nebutu suplakes visu motociklu klasiu i vienas technines salygas .Sitas punktas turetu galioti tik STK klasei ... bet jokiu budu ne B ar Rokie.Tuo labiau,kad nei FIM'e nei UEM'e tokiu klasiu kaip B ar Rokie is viso net nera ir kaimyninese salyse sioms klasems motociklu pagaminimo metu reikalavimo nera ..
Vadinasi techninius reikalavimus reiktu ruosti pagal esama situacija ,atsizvelgiant ir i protingumo principus

Posted: 20 Apr 2009, 09:08
by storms
tai o kaip tu skaitai, rengiama pagal situacija!
pas mus juk jei baikas nepernykshtis ir su dokais - esi loxs ir paskuninis lujnius
slepiesi po pecium ir apie joki sporta nemastai
o siaip tai liudna kad copy/pastina pilkuju lasteliu nepajudine...
Posted: 20 Apr 2009, 09:18
by mindaugasa vol.2
o pagal technini reglamenta nepraso moco dokumentu pateikti? bile, kad mocas nesenas butu?
skaitau nekurie sportininkai atkristu
ar cia nepalytewski butu
Posted: 20 Apr 2009, 09:37
by motobiker
mindaugasa vol.2 wrote:o pagal technini reglamenta nepraso moco dokumentu pateikti? bile, kad mocas nesenas butu?
skaitau nekurie sportininkai atkristu
ar cia nepalytewski butu
motociklo dokumentu nepraso niekur , paprastai registracijos metu yra nurasomas tik remo nr ir sutikrinamas su gamintojo duomenu baze .
Posted: 20 Apr 2009, 09:43
by motobiker
storms wrote:tai o kaip tu skaitai, rengiama pagal situacija!
pas mus juk jei baikas nepernykshtis ir su dokais - esi loxs ir paskuninis lujnius
slepiesi po pecium ir apie joki sporta nemastai
o siaip tai liudna kad copy/pastina pilkuju lasteliu nepajudine...
pagal situacija,tai ta prasme ,kad B ir Rokie klasese Lietuvoje reiktu atsizvelgti i sportininku naudojamos technikos stovi o ne pulti is kart drausti naudoti senesnius nei 5 metu motociklus.
Posted: 20 Apr 2009, 09:43
by mindaugasa vol.2
tigi pasakojau: kai variau pagal skelbima pirkti slipono i baisiogala. pacaniuku pirmas klausimas buvo: ar sportui mocai turi buti registruoti?
kadangi "yra nauju, geru mocu, nebrangiai"
ir visea nepaslaptis, kad ne tik baisogaloj tai yra
Posted: 20 Apr 2009, 10:00
by motobiker
mindaugasa vol.2 wrote:tigi pasakojau: kai variau pagal skelbima pirkti slipono i baisiogala. pacaniuku pirmas klausimas buvo: ar sportui mocai turi buti registruoti?
kadangi "yra nauju, geru mocu, nebrangiai"
ir visea nepaslaptis, kad ne tik baisogaloj tai yra
nezinau kuria vieta reiktu mastyti,kad vaziuoti ziede su vogtu mocu siais laikais:D Anksciau niekas nereikalavo remu numeriu ,bet dabar pagal FIM'o salygas remu numeriai privalo buti nurasomi ir registruojami.O varzybu protokolai ir registracijos duomenys paprastai lieka visiems laikams.Tad visai nesunku atkapstyti reikalui esant ,ar tas motociklas vogtas ar ne.
Posted: 20 Apr 2009, 10:44
by efk0nas
Jo jo, aš irgi tokius gandus girdėjau. Čia vienas vietinis intelektualus pacaniukas aiškino, kad pirks mocą sportui "be dokumentų" - taigi nafig reik!

Posted: 20 Apr 2009, 10:52
by ezhiukas
vaikai, ne taip suprantat ta be dokumentu. Gali legaliai nupirkt motocikla po avarijos su kokiu "parts only" taitlu ir neturesi jokiu dokumentu, priregistruot ir vazinet gatveje juo negalesi. Bet motociklas bus nevogtas, isigytas visiskai legaliai. Kai kurios JAV valstijos, pvz Florida visiems dauztiems aparatams duoda "sertificate of destruction", su kuriuo pas mus nepriregistruosi. Nors motociklui gali buti tik pabraizytos plastmases. Tokie neregistruojami aparatai aukcionuose yra pigesni, todel visai suprantamas noras sutaupyti, jei vistiek nezadi vazineti gatvese
Posted: 20 Apr 2009, 10:54
by _heyy
eziuk, tokiu var skaitau yra mazuma. tam paciam krose ir enduro pastoviai pareina pasiulymai su mocu pirkimu maise uz puse kainos ir deja yra pirkeju

Posted: 20 Apr 2009, 10:58
by w919
Gal nepanikuojam is anksto, pasiskambinsim i LMSF ir bus aiskiau.
Taciau isaiskinimo kas yra homologuotas motociklas reglamente tikrai reiketu, kadangi pagal FIM homologacini sarasa pas mus nepraeitu gan daug motociklu, kad ir tie patys GSX-R 600 K6, '06 R6 bei R1 ir tt.:
http://www.fim-live.com/fileadmin/alfre ... _03_09.pdf
Posted: 20 Apr 2009, 10:59
by mindaugasa vol.2
aha, ypac baisogaloj mocai sertifikuoti. pagrinde su "certificate of grab the bike whenever you see it"
Posted: 20 Apr 2009, 14:50
by w919
Snekejau su Mantu Vybornu, LMSF atsakingu uz ziedo reikalus. Yra paruosti nauji reikalavimai, kurie dar nepaskelbti del laiko stokos.
Is auksciau aptariamo punkto problemos daroma tikrai nebus ir dalyvauti, jei motociklas atitinka visus kitus reikalavimus, bus leista.
LMSF licenzijos kaina 100 Lt, pageidautina nelaukti paskutines dienos ir dokumentus susitvarkyti is anksto.
Tiek aktualiju siam kartui.
Posted: 21 Apr 2009, 12:31
by motobiker
w919 wrote:Snekejau su Mantu Vybornu, LMSF atsakingu uz ziedo reikalus. Yra paruosti nauji reikalavimai, kurie dar nepaskelbti del laiko stokos.
Is auksciau aptariamo punkto problemos daroma tikrai nebus ir dalyvauti, jei motociklas atitinka visus kitus reikalavimus, bus leista.
siaip tai pagal JU PACIU susikurtus reikalavimus visa technine dokumentacija ir papildomi nuostatai turejo buti paskelbti ne veliau kaip likus 20 dienu iki varzybu .... siandien liko 11 dienu ir dar nesimato nei tvarkarascio ,nei papildomu nuostatu ... prie viso to isaiskeja ,kad kazkas keisis ....tad klausimas - kam skelbti tai ,ko nebus LAIKOMASI ir kam tempti laika iki paskutines minutes ? Kvepia senais laikais ,kai budavo 3 nuostatu variantai ir laikomasi tu,kurie kazkam naudingesni...
be to pasakymas,kad nesikabines prie pagaminimo metu ,nieko vertas kadangi vistiek islieka pretekstas sportininkui su naujesniu motociklu paduoti pretenzija pries sportininka,kurio motociklas senesnis ...ir tas ,kuris tai padarys ,bus visiskai teisus ,kadangi toks punktas yra nuostatuose parasytas rastu.
P.S. Viska suversti ant laiko stokos,tai lengviausias variantas pasiteisinti ...
EDIT: kaip rodo praktika ,technine komisija daznai praleidzia beveik visus motociklus,tarp kuriu dalis neatitinka visu reikalavimu...ir cia bedu beveik nebuna... ( visai suprantama - juk kiekvienas dalyvis ,tai gryni pinigai ) taciau visos bedos kyla po varzybu,kai sportininkai vadovaudamiesi nuostatais suranda budu kaip pasalinti is kelio konkurentus..Toli ziureti nereikia - uztektu atvaziuoti Bruno su savo suneliu ir dar vienu kitu sportininku savo komandoje ir galit buti visiskai tikri - tie kas vaziuos su senesniu motociklu ir atvaziuos greiciau uz latvius ,bus ismesti pagal sita punkta...
Tad ,gerbiamieji, techniniu salygu ir nuostatu sudarinetojai - bukit atidesni ir ziurekit i reglamentus atsakingiau, pries aklai nusirasinedami viska,kas papuola po ranka

Posted: 21 Apr 2009, 12:35
by storms
kazkodel pritariu motobikeriui