Posted: 01 Feb 2009, 20:38
tts wrote:kiek kartu eina issiplot pirma kart varant ledu?
Gali plotis,gali ir nesiplot.Žiūrint kaip važiuosi,kaip normalus motociklistas,ar kaip beprotis.
tts wrote:kiek kartu eina issiplot pirma kart varant ledu?
kas cia per ameba? antra karta klausiu kur ziuri kaledinis komitetas?Paulius15 wrote: Gali plotis,gali ir nesiplot.Þiûrint kaip vaþiuosi,kaip normalus motociklistas,ar kaip beprotis.
Ziune wrote:Dj suzinok ir insgyk 2gubo stikliuko akuliorus, nerasos.
Storms rezultate maladec. Pavydziu, kad ne kart nedrYbai. taip man niekada nesgaun.
Sveikinu Jaunaji Teti - grazuma!!!
akinei 2stikludidzhej wrote:akinei rasoja prie auksciau minetu temp
beje, galunem giliai iki lempuciu- trust me
aisku jei ne su chirurgo gumukais ant ranku vazinej
smaugem su viraisRashyd wrote:Skaitau, jei nedribo - smauge kaip mergaite.... Ibo, kad varyt su virais, reik dribt, nes turi bandyt kaip greiciau pravaryt, o ir nevisada didelsi uzgyuldymas yr pliusas...
Ziune wrote:Dj suzinok ir insgyk 2gubo stikliuko akuliorus, nerasos.
Storms rezultate maladec. Pavydziu, kad ne kart nedrYbai. taip man niekada nesgaun.
Sveikinu Jaunaji Teti - grazuma!!!
gera! tas ateity tikrai smaugs da geriau nei betkokie stormsai purve ar dydzejai ziede! ir cia pagyrimas, o ne izeidimas!storms wrote:e o gera cia baiboka isitaisei. papasakok placiau apie laidos metus, modeli ir tt
tche kas per blet "Zvaigzdziu karu" herojus?Vasiukas wrote: (asmens kodo pradzia 6!)
skajtau kic savaitgalis pac tas!Vasiukas wrote:gera! tas ateity tikrai smaugs da geriau nei betkokie stormsai purve ar dydzejai ziede! ir cia pagyrimas, o ne izeidimas!storms wrote:e o gera cia baiboka isitaisei. papasakok placiau apie laidos metus, modeli ir tt
Gamybos metai: 2009 (asmens kodo pradzia 6!).. na tiksliau gamybos metai - 2008 geguze![]()
![]()
bet is gamyklos isriedejo 2009.01.25 00:55
Modelis: BERNAS
Geras ;)
EDIT: but smagu kada pasirasyt an kokio jusu smaugimo su fotDiku rankose, dabar enyvei atotogas lig vasario 25!