Page 2 of 2

Posted: 01 Feb 2009, 20:38
by Paulius15
tts wrote:kiek kartu eina issiplot pirma kart varant ledu?

Gali plotis,gali ir nesiplot.Žiūrint kaip važiuosi,kaip normalus motociklistas,ar kaip beprotis. ](*,)

Posted: 01 Feb 2009, 20:42
by wundis
labadiena.

skaitytojai is siaures teiraujasi, po keliu matalinimo sekundziu labjau nuo kuno atitolusios galunes pasako visogero prie -18? ar ten pas jus pietuose biski silciau?

Posted: 01 Feb 2009, 20:43
by Paulius15
Gal kiek,bet nedaug

Posted: 01 Feb 2009, 20:43
by wundis
Paulius15 wrote: Gali plotis,gali ir nesiplot.Þiûrint kaip vaþiuosi,kaip normalus motociklistas,ar kaip beprotis. ](*,)
kas cia per ameba? antra karta klausiu kur ziuri kaledinis komitetas?

matlinti reikia tik binarinio gazo metodu, jokiu "gal", "ar", "po biski" cia nera.

Posted: 01 Feb 2009, 20:50
by storms
sedi ir matalini
keik laipsniu buvo -bbz maziau 10
sala tik snukis
visa kita - anksciau uzsipisi vazinet nei susali
beje, 3 h kieme su enduriniais batais - jiokio susalimo
dar beje: hidraulines sankabos beveik nebuvo abi dienas. rankenele dyrba su keliusek lagu

Posted: 02 Feb 2009, 00:40
by didzhej
akinei rasoja prie auksciau minetu temp
beje, galunem giliai iki lempuciu- trust me

aisku jei ne su chirurgo gumukais ant ranku vazinej

Posted: 02 Feb 2009, 07:50
by Ziune
Dj suzinok ir insgyk 2gubo stikliuko akuliorus, nerasos.
Storms rezultate maladec. Pavydziu, kad ne kart nedrYbai. taip man niekada nesgaun.

Sveikinu Jaunaji Teti - grazuma!!!

Posted: 02 Feb 2009, 07:56
by Rashyd
Skaitau, jei nedribo - smauge kaip mergaite.... Ibo, kad varyt su virais, reik dribt, nes turi bandyt kaip greiciau pravaryt, o ir nevisada didelsi uzgyuldymas yr pliusas...

Ziune wrote:Dj suzinok ir insgyk 2gubo stikliuko akuliorus, nerasos.
Storms rezultate maladec. Pavydziu, kad ne kart nedrYbai. taip man niekada nesgaun.

Sveikinu Jaunaji Teti - grazuma!!!

Posted: 02 Feb 2009, 09:22
by storms
didzhej wrote:akinei rasoja prie auksciau minetu temp
beje, galunem giliai iki lempuciu- trust me

aisku jei ne su chirurgo gumukais ant ranku vazinej
akinei 2stiklu
nerasoja nekiek

Posted: 02 Feb 2009, 09:22
by storms
Rashyd wrote:Skaitau, jei nedribo - smauge kaip mergaite.... Ibo, kad varyt su virais, reik dribt, nes turi bandyt kaip greiciau pravaryt, o ir nevisada didelsi uzgyuldymas yr pliusas...

Ziune wrote:Dj suzinok ir insgyk 2gubo stikliuko akuliorus, nerasos.
Storms rezultate maladec. Pavydziu, kad ne kart nedrYbai. taip man niekada nesgaun.

Sveikinu Jaunaji Teti - grazuma!!!
smaugem su virais
virai dribo.
beabejio, ir as nekart parudinau apatini trikotaza, bet praneslo...

edit; kalu rashydui +
geras zhmogus vistik

Posted: 02 Feb 2009, 22:01
by Vasiukas
storms wrote:e o gera cia baiboka isitaisei. papasakok placiau apie laidos metus, modeli ir tt
gera! tas ateity tikrai smaugs da geriau nei betkokie stormsai purve ar dydzejai ziede! ir cia pagyrimas, o ne izeidimas! :D

Gamybos metai: 2009 (asmens kodo pradzia 6!).. na tiksliau gamybos metai - 2008 geguze :oops: :D :D bet is gamyklos isriedejo 2009.01.25 00:55

Modelis: BERNAS

Geras ;)

EDIT: but smagu kada pasirasyt an kokio jusu smaugimo su fotDiku rankose, dabar enyvei atotogas lig vasario 25!

Posted: 02 Feb 2009, 22:09
by Yvl
Vasiukas wrote: (asmens kodo pradzia 6!)
tche kas per blet "Zvaigzdziu karu" herojus?

Posted: 02 Feb 2009, 23:57
by storms
Vasiukas wrote:
storms wrote:e o gera cia baiboka isitaisei. papasakok placiau apie laidos metus, modeli ir tt
gera! tas ateity tikrai smaugs da geriau nei betkokie stormsai purve ar dydzejai ziede! ir cia pagyrimas, o ne izeidimas! :D

Gamybos metai: 2009 (asmens kodo pradzia 6!).. na tiksliau gamybos metai - 2008 geguze :oops: :D :D bet is gamyklos isriedejo 2009.01.25 00:55

Modelis: BERNAS

Geras ;)

EDIT: but smagu kada pasirasyt an kokio jusu smaugimo su fotDiku rankose, dabar enyvei atotogas lig vasario 25!
skajtau kic savaitgalis pac tas!

Posted: 03 Feb 2009, 09:43
by Vasiukas
bus matyc!