jou, DJ teisus, mums ant sudabridiniu estafeciu reik traukos elemento.
Bo cia sarkazmams ir eronijoms galo nebus.
I komanda priimk, muota duoG.. A albino nereik
A jei bishkis rimciau - eshtiesu e krosa rekomenduoju ishmeginti bewrnams. Tikrai laaaaaaaabai gera "treniruociu" forma.
Patirtis tiesiog atain ish niekur. ishtverme dideja su kiekvienu vaziavimu.
kad jau prispirkom uz pigiai tamaru, bergu ir dvasingu varnu, lendam ish pa krumiu i shviesu rytoju skaitau.
Aishku Rashydui bus sunku, nuo darbo raumeniui, pereiti ant sausgisliu tempimo, kaip ir Stormsui bus nelengva be asfalto... tskd rewiusa parashys, renaz pakamentuos, pirmininkas letena gal paspaus nu ir visi kiti irgi...
Skaitau jamkit bent kelis etapus.
Ble, kai Shivis prirashiau.
ale cia dar ne iki galo pasisakiaw..
nu tai va, etapai, kaune bus nelengva bo karshta. ten toks miestas pas juos. + ten milenium buna ir miargu, gal del to.
absoliuciai afigenas etapas pernai buvo Jekabpils Latvijoje. Tokio kaifo aptureta, kad vaziuodamas atgal svajojau, kaip cia kuo daugiau kaliegu ant to sugundyt.. gal uztai, kad tai jau buvo penktas etapas, gal kad neperkarshta, gal uztai, kad dalis trasos razienose... rezultate buvo afigenai smagu.
na ir tiems kas vis dar tiki, esa su kiawshais - tai pasitikrinti pades Paikuse (Est). Ten be zodziu. Ten reik pabuvot. ten visiems 2h minimo.
Ten privaziuoja Suomiu su Shvedais, shkia tipo te jiems kaifas... nu ten jo, savotishkas kaifas.... te polnyj kaifas.
Kvieciu stiprinti enduro sporto kumpanijos gretas.
Atvechaju, kaifuosit nuo saves, ir zmonoms turesit ka papasakot.
Shivizius. Su pagarba.