Page 2 of 47

Posted: 03 Feb 2009, 21:13
by didzhej
e-crossas cia tiek diskusijos sukele.
pirmininkas pirmas galetu pavyzdi uzrodyt! perbegdamas i purvabrydziu gretas, spalvas greitai pakeistu ryskios ir labiau spalvos

Posted: 03 Feb 2009, 21:27
by mindaugasa vol.2
ple! uzlojau naglai an visu, o nieks net nepasiule i stadione susitikt 12.00?!
wtf?
TAI KOKIOS DAR VARZYBOS?
ziune, ataik i ziedo bureli. tai bus ir kompanija rimta, ir varzybu tik spek suktis.
:teeth:
:zx10r:

Posted: 03 Feb 2009, 21:38
by Ziune
jou, DJ teisus, mums ant sudabridiniu estafeciu reik traukos elemento.
Bo cia sarkazmams ir eronijoms galo nebus.
I komanda priimk, muota duoG.. A albino nereik :albino:

A jei bishkis rimciau - eshtiesu e krosa rekomenduoju ishmeginti bewrnams. Tikrai laaaaaaaabai gera "treniruociu" forma.
Patirtis tiesiog atain ish niekur. ishtverme dideja su kiekvienu vaziavimu.
kad jau prispirkom uz pigiai tamaru, bergu ir dvasingu varnu, lendam ish pa krumiu i shviesu rytoju skaitau.
Aishku Rashydui bus sunku, nuo darbo raumeniui, pereiti ant sausgisliu tempimo, kaip ir Stormsui bus nelengva be asfalto... tskd rewiusa parashys, renaz pakamentuos, pirmininkas letena gal paspaus nu ir visi kiti irgi...

Skaitau jamkit bent kelis etapus.

Ble, kai Shivis prirashiau.
ale cia dar ne iki galo pasisakiaw..

nu tai va, etapai, kaune bus nelengva bo karshta. ten toks miestas pas juos. + ten milenium buna ir miargu, gal del to.
absoliuciai afigenas etapas pernai buvo Jekabpils Latvijoje. Tokio kaifo aptureta, kad vaziuodamas atgal svajojau, kaip cia kuo daugiau kaliegu ant to sugundyt.. gal uztai, kad tai jau buvo penktas etapas, gal kad neperkarshta, gal uztai, kad dalis trasos razienose... rezultate buvo afigenai smagu.
na ir tiems kas vis dar tiki, esa su kiawshais - tai pasitikrinti pades Paikuse (Est). Ten be zodziu. Ten reik pabuvot. ten visiems 2h minimo.
Ten privaziuoja Suomiu su Shvedais, shkia tipo te jiems kaifas... nu ten jo, savotishkas kaifas.... te polnyj kaifas.

Kvieciu stiprinti enduro sporto kumpanijos gretas.
Atvechaju, kaifuosit nuo saves, ir zmonoms turesit ka papasakot.

Shivizius. Su pagarba.

Posted: 03 Feb 2009, 22:11
by storms
ar jau sakiau, kad blogiau uz e-krosa gali but tik net nezinau kas gali but?
beje, (rashydai uzsikimsk ausis) ant raumens dyrbt uzpisa. reikia megautis drugeliais, ramunem, smelio frakcija ir tt
beje, pasiulymas persimest su lenkasi nepatiko. cia panasiai, bet ne taip zhostkai, kaip pasiulymas persimest su Zhost..... negaliu uzbaigt sitos pavardes

Posted: 03 Feb 2009, 22:22
by zil130
planas 2009m.
1. Jei tckd važiuos Aukštaitijos ralyje kartu, tai kaip minimum, padaryt Storms. :chain:
2. Padaryt Pabradej tckd.
Man sočiai, galiu ir nespet planų įveikt.

Posted: 03 Feb 2009, 22:46
by storms
zil130 wrote:planas 2009m.
1. Jei tckd važiuos Aukštaitijos ralyje kartu, tai kaip minimum, padaryt Storms. :chain:
2. Padaryt Pabradej tckd.
Man sočiai, galiu ir nespet planų įveikt.
bijau kad nesigaus
panasu, kad komandoj vaziuosiu vienas , tai yra nevaziuosiu visai. todel vaziuosiu jum is paskos, o ant finiso pasinaudosiu sverige advantage ir taippadarysiu jus abudu

Posted: 03 Feb 2009, 22:55
by Renaz
storms wrote:pasiulymas persimest su lenkasi nepatiko. cia panasiai, bet ne taip zhostkai, kaip pasiulymas persimest su Zhost..... negaliu uzbaigt sitos pavardes
:lolol:

Posted: 03 Feb 2009, 23:16
by Ziune
:lolol:
zil130 wrote:planas 2009m.
1. Jei tckd važiuos Aukštaitijos ralyje kartu, tai kaip minimum, padaryt Storms. :chain:
2. Padaryt Pabradej tckd.
Man sočiai, galiu ir nespet planų įveikt.

Posted: 03 Feb 2009, 23:54
by Rashyd
Skaitau su lenkais varyt yra tiesiog patogu, nuvaziuoji apmeto kepurem ir ramu, nori pravaziuoji rata nori 20... nei laukt kokiotai ten ciampionato. etapa koki galiam pralekt, bet del smagumo. man pvz. nepatinka ta varzybu rutina, anksti keltis, belenkur baladotis ir t.t. man smagu pralek, jai pakeliui kazka aplenki irgi smagu. nesupratau ka cia norejau pasakyti, bet galbut tipo kad px - svarbu smaug kad smaug?

Posted: 04 Feb 2009, 01:12
by didzhej
nukrypot.
e-crossa siulo pas estoncus imt - a girdit, a raumeny laikot?

Posted: 08 Feb 2009, 13:44
by tckd
didzhej wrote:nukrypot.
e-crossa siulo pas estoncus imt - a girdit, a raumeny laikot?
atkrypau ir as.
matau vis snekat.
pasakysiu taip: kai jau turi raumeny tai ir turi raumeny!

vaziuot kazkur pas estus kad bugtai pamatalint?
nu nebent pirma vieta kas pazadat asmenineje klaseje.
kol kas pilaite su lenkais Avtoriteto virsune!

:albino:

Posted: 08 Feb 2009, 13:51
by _heyy
tai kad jau ir lenkai is misku lenda i zmones. didziausias sulas vaziuoja cempionate, kiti kukliau - vietinese varzybelese, bet visi tvarkingai, paskui pagrindini sula :) :P

Posted: 08 Feb 2009, 14:04
by gonzas
ash tai kai visada, vazineju vienas i ne gonkese.

Posted: 08 Feb 2009, 16:27
by Ziune
kitaip tariant, kad vazineji faktas neirodytas..... :albino:
gonzas wrote:ash tai kai visada, vazineju vienas i ne gonkese.

Posted: 08 Feb 2009, 17:28
by gonzas
Ziune wrote:kitaip tariant, kad vazineji faktas neirodytas..... :albino:
gonzas wrote:ash tai kai visada, vazineju vienas i ne gonkese.
ziune, i narveli!