Page 2 of 3

Posted: 13 Feb 2009, 09:21
by storms
Pyzdec
mes jam apyvarta darom, o jis saibu i prieki nori!
Ajnu uzesiu snuso

Posted: 13 Feb 2009, 09:24
by Arvis
Kankurentas lauk is kromelio.. :fart:

Posted: 13 Feb 2009, 10:29
by Seitan
tckd wrote:prasyk is Seitano daugiau.. matau jama koki tai Sponsor Bag! :rock:
Tsits! Chia bobai ridikiulis. Geresnio eniperku, ibo krize :duckie:

Posted: 14 Feb 2009, 13:21
by El Traxo
Aciprašau, bet pakomentuosiu užsakymą - arbaitliosenas Yvlas (taip, taip, tas kurį labiausiai (anot) palietė krYzė) užsisakė už daugiausiai.

Kaip pasiaiškinsi VMI ir FNTT?! O nėrDarbo biržai? Ir ką pagalvos kaimynai? :^o

Posted: 14 Feb 2009, 14:03
by wundis
manau, atidaro nelegalu kromeli. konkurentai turetu sukrust.

Posted: 14 Feb 2009, 21:38
by Yvl
as iskalbingai patylesiu.... :oops:

Posted: 28 Feb 2009, 11:11
by Arvis
PIRMAKART...deze atnese i namus. Naletay!!!!

Posted: 28 Feb 2009, 11:27
by El Traxo
pls, mano dalies neišparceliuoti. Pasiimsiu po 2 sav. :winkle:

Posted: 28 Feb 2009, 18:45
by Yvl
El Traxo wrote:Pasiimsiu po 2 sav. :winkle:
:eek: ze atostoug, ar ant visai?

Posted: 01 Mar 2009, 21:25
by Arvis
A tai ka... niekam nereik, Ok skelbiu ispardavima pigey.

Posted: 01 Mar 2009, 21:46
by Renaz
Arvis wrote:PIRMAKART...deze atnese i namus. Naletay!!!!
Mano pakinktu neatiduok niekam per klaida. Sia savaite pajamsiu!

Posted: 02 Mar 2009, 07:22
by ezhiukas
reik, reik. Tik savaitgali laksciau su uralu, nebuvo kada prelekt. Skaitau kad ryt tureciau prelekt.

Posted: 02 Mar 2009, 09:20
by storms
ezhiukas wrote:reik, reik. Tik savaitgali laksciau su uralu, nebuvo kada prelekt. Skaitau kad ryt tureciau prelekt.
tai skaitau tu i sesku kalna 6adieni apie 2 dienos pjovei

Posted: 02 Mar 2009, 09:31
by ezhiukas
jo, pjoviau. Tik gal ne 2, o 3 dienos. Ant pusantro cilindro. Nivalit i kalna visiskai. Gal kas kaires puses uralo galva turit? :)

Posted: 02 Mar 2009, 09:33
by storms
ezhiukas wrote:jo, pjoviau. Tik gal ne 2, o 3 dienos. Ant pusantro cilindro. Nivalit i kalna visiskai. Gal kas kaires puses uralo galva turit? :)
tai rekejio ta gryba kuris kaliaskej sedejio priverst stumt
nu