Page 2 of 3

Posted: 05 Feb 2009, 20:16
by gonzas
dabar tai px.


bet kokios sitos britwos bus populiarios musuose, kokiais taips 2019 metais!

Posted: 06 Feb 2009, 12:34
by sai
mindaugasa vol.2 wrote:100%: buduliu ir verslininku su trumpais pimpaliukais mega hitas.
primesk: bmw ir dar brytva!! du viename.
geriau nera.
butent, imciau iskart. turbut vienintelis litras, kurio noreciau :D
a trumpas pimpalas pox, vistiek nieks nemato :D:D
tik prie kuriu prisiskirt pagal pirmininko klasifikacija? :D

Posted: 06 Feb 2009, 13:29
by mindaugasa vol.2
tai ilgi kaip tik visi mato. varai, kaip su veliava aukstai ishkelta.
cia i tema xrestomatine istorija apie tai, kaip bichas nusipirko humeri.
bet galioja ir kitiems.
:-#

Posted: 06 Feb 2009, 16:52
by sai
mindaugasa vol.2 wrote:tai ilgi kaip tik visi mato. varai, kaip su veliava aukstai ishkelta.
cia i tema xrestomatine istorija apie tai, kaip bichas nusipirko humeri.
bet galioja ir kitiems.
:-#
a kokia ta istorija apie hamery? neteko girdet. :)

Posted: 06 Feb 2009, 19:00
by mindaugasa vol.2
na ten komiksas buvo. visi turejo gauti el. pastu.
vienzo, gyveno vaikinas, kuris turejo trumpa pimpala. pirma karta is jo juokesi druzbanas, kai ana pamate dushe. rode pirshtu ir juokesi. vaikinas verke.
po to ish jo juokesi jo mergina, romantishkos sueities metu. rode pirstu ir juokesi. bichas stradalino.
tada is jo juokesi vieshame tualete, prie pisuaro. kas stovejo saliai rode pirstu ir juokesi, o bichas krimtosi.
bet sitai zinojo tik jis, jo buvusi mergina ir tie keli, matę jo beda.
bichiukas, matyt prakuto, nusprende įgyti autoriteto (?) ir nusipirko Hummeri. isvaziavo i gatve.
ir tada, Tai suzinojo visi! visa gatve, visas miestas rode i ji pirstais ir juokesi!!

tai vat taip pat man irgi kelia nuotaika mieste uzmatytas niekliuotas, rustus baikeris, flashy car'o draiveris, vertu mobiliako savininkas ir t.t.
penio kompensacines priemones

pasiginchikyte

Posted: 06 Feb 2009, 21:06
by Username
o tai jeigu jau turi dideli peni ir nori kokios krutos tackes, ka daryt? nebegali pirkti? :(

Posted: 06 Feb 2009, 21:56
by mindaugasa vol.2
bbz. neturiu, negaliu komentuoti.
gal poreikio ner krutom tachkom kazka kompensuoti?
tikrai nezinau.

Posted: 06 Feb 2009, 22:32
by Username
nu bet kruta tacke gali ir siaip patikti, nes ji kruta!

:D

Posted: 06 Feb 2009, 22:35
by mindaugasa vol.2
bbz. nezinau. nepatinka, taigi negaliu komentuoti.

Posted: 06 Feb 2009, 22:47
by efk0nas
Va va, man irgi keli klausimai kilo:
1. Ar su Hummeriu visada tik impotentai?
2. Ar su juodu džipu visada tik banditai?
3. Ar su motociklu visada tik chuliganai ir pažeidėjai?
4. Ar su krūtu mobiliaku visada tik gėjai?

Atsiprašau, kad tiek daug klausimų. Nes tada aš banditas, pažeidėjas ir dar dvigubai gėjus. Visa laimė kol kas bent ne impotentas :dontknow:

Posted: 06 Feb 2009, 22:56
by ezhiukas
nu ne, bet lietuviui kuris pats toki nori turet ir neiperka, ant dusios maloniau kai iperkanti apsaukia gejum ar dar kaip nors :)

Posted: 06 Feb 2009, 23:05
by efk0nas
Daviau ežiukui pliusą, kad nemiega naktim kaip tikri vyrai! :chain:

Posted: 06 Feb 2009, 23:11
by El Traxo
efk0nas wrote:Ar su Hummeriu visada tik impotentai?
tčia ant ko batoną trupini??? Humerys yra vyriškumo simbolis :jerkit:

Image

Posted: 07 Feb 2009, 00:50
by efk0nas
:lolol:

Posted: 07 Feb 2009, 04:04
by sai
mindaugasa vol.2 wrote:bbz. nezinau. nepatinka, taigi negaliu komentuoti.
skaitau, nebutinai esat teisus pirmininke. kaip imoniu grupes "Balionelio investicija" vykdantysis inzinierius-konstruktorius turetumet megt inzinerines minties poleki ir ispildymo tobuluma. ar konkurentu nekenciat? bet blogas tas kareivis, kuris nesvajoja but.. :) labanakt :D