Posted: 23 Aug 2006, 13:46
neishblogosvaliooos!!Vee Crunchy wrote:mindaugas pirmas pradejo! Palkes jam. Mes cia tik palaikem pokalbi.
neishblogosvaliooos!!Vee Crunchy wrote:mindaugas pirmas pradejo! Palkes jam. Mes cia tik palaikem pokalbi.
Sutinku. Ypac jei kalbet apie vaziavimus trasoj!Vee Crunchy wrote:As gi vaziavau su tuo daminararium, sitam gi, grigiskese.. Patiko. Bet visgi isitikinau, kad sitoj sferoj light is right.
Renaz wrote:XR650L ze seim Dominator, bet stripped.
Nu nera tas Dominatorius toks banginis. Bent jau tikrai mazesnis nei f650 Dakaras, transalpas ar dart koks tai dvigubas Afrikas.