Page 2 of 14

Posted: 22 Feb 2009, 23:48
by tckd
Arvis wrote:O idomu kas ti gavos is dovanoto zubrionko ?
kol kas pelkiu roges, bet gal pavasari paimsime bulgarke i rankas.

Posted: 23 Feb 2009, 09:19
by mindaugasa vol.2
+1 kaimynui del autobuso: geriau nera ir nebus. snekos, kad priekaba geriau yra bezdalay.
nors cia ir ne tema
bet kad palaikyti pokalbi
ir sudaryti ytampa

Posted: 23 Feb 2009, 10:01
by zil130
mindaugasa vol.2 wrote:+1 kaimynui del autobuso: geriau nera ir nebus. snekos, kad priekaba geriau yra bezdalay.
nors cia ir ne tema
bet kad palaikyti pokalbi
ir sudaryti ytampa
:chain: :chain: :chain:

Posted: 23 Feb 2009, 10:03
by storms
prasau numoderuot plepalus nx
cia pateikiami tik faktai, idejios ir breziniai
tesiame diskusija

Posted: 23 Feb 2009, 10:08
by mindaugasa vol.2
na tai prasome konsiliumui pateikti brezinius
nuo kalbu prie darbu!
notomorrow

Posted: 23 Feb 2009, 10:32
by _heyy
dar iki siol nesuprantu kodel negalima nuo hilluxo nuimti budos ir statyt berga kaip priklauso i gala? ar ta buda yra privalomas blingbling elementas?

Posted: 23 Feb 2009, 10:37
by Yvl
_heyy wrote:dar iki siol nesuprantu kodel negalima nuo hilluxo nuimti budos ir statyt berga kaip priklauso i gala? ar ta buda yra privalomas blingbling elementas?
kad ta buda nuimt... lengviau ant bergo raitam iki kauno nulekt..

Posted: 23 Feb 2009, 10:41
by mindaugasa vol.2
a. suzinokime ar uztenka platformos ilgio
b. suzinokime ar net storms vienas inkels berga

pikapas netobuliausia transportavimo priemone, imho

Posted: 23 Feb 2009, 10:42
by storms
_heyy wrote:dar iki siol nesuprantu kodel negalima nuo hilluxo nuimti budos ir statyt berga kaip priklauso i gala? ar ta buda yra privalomas blingbling elementas?
galima
tik reikia turet kur buda padet.
beto , 1 budos nenuimsi

Posted: 23 Feb 2009, 10:43
by storms
mindaugasa vol.2 wrote:a. suzinokime ar uztenka platformos ilgio
b. suzinokime ar net storms vienas inkels berga

pikapas netobuliausia transportavimo priemone, imho
tiek i hiluxa tiek i priekabe (cia jau sunkesnis variantas, nes neturejau trapo) berga isimetu vienas
o bet taciau avriantas netinka, nes vezt reikes min 2 baikus

Posted: 23 Feb 2009, 10:45
by mindaugasa vol.2
geras
kaip i liuxa insimeti
jei nera rampos?
dybom?

Posted: 23 Feb 2009, 10:46
by storms
mindaugasa vol.2 wrote:geras
kaip i liuxa insimeti
jei nera rampos?
dybom?
salia garazo yr alabai malonus kalniuaks
privaziuoji atbulas ir psio
pvz su sv ivaziuoji kaip i garaza

Posted: 23 Feb 2009, 10:48
by mindaugasa vol.2
tai gerai, prie garazo
o tapeliuose ar pan?

Posted: 23 Feb 2009, 10:51
by tckd
mindaugasa vol.2 wrote:tai gerai, prie garazo
o tapeliuose ar pan?
tapeliuos visada yra Draugu, kuriu nepazysti. =;

Posted: 23 Feb 2009, 10:56
by Arvis
Image