Posted: 22 Feb 2009, 23:48
kol kas pelkiu roges, bet gal pavasari paimsime bulgarke i rankas.Arvis wrote:O idomu kas ti gavos is dovanoto zubrionko ?
kol kas pelkiu roges, bet gal pavasari paimsime bulgarke i rankas.Arvis wrote:O idomu kas ti gavos is dovanoto zubrionko ?
mindaugasa vol.2 wrote:+1 kaimynui del autobuso: geriau nera ir nebus. snekos, kad priekaba geriau yra bezdalay.
nors cia ir ne tema
bet kad palaikyti pokalbi
ir sudaryti ytampa
kad ta buda nuimt... lengviau ant bergo raitam iki kauno nulekt.._heyy wrote:dar iki siol nesuprantu kodel negalima nuo hilluxo nuimti budos ir statyt berga kaip priklauso i gala? ar ta buda yra privalomas blingbling elementas?
galima_heyy wrote:dar iki siol nesuprantu kodel negalima nuo hilluxo nuimti budos ir statyt berga kaip priklauso i gala? ar ta buda yra privalomas blingbling elementas?
tiek i hiluxa tiek i priekabe (cia jau sunkesnis variantas, nes neturejau trapo) berga isimetu vienasmindaugasa vol.2 wrote:a. suzinokime ar uztenka platformos ilgio
b. suzinokime ar net storms vienas inkels berga
pikapas netobuliausia transportavimo priemone, imho
salia garazo yr alabai malonus kalniuaksmindaugasa vol.2 wrote:geras
kaip i liuxa insimeti
jei nera rampos?
dybom?
tapeliuos visada yra Draugu, kuriu nepazysti.mindaugasa vol.2 wrote:tai gerai, prie garazo
o tapeliuose ar pan?
