Page 2 of 2
Posted: 19 Apr 2010, 10:37
by Vee Crunchy
mindaugasa vol.2 wrote:vee, o kodel pakaba sulys jei per daug reboundo? tigi compresionas uz sita atsakingas, kad nesulystu?

Nu kai sakom, kad per daug reboundo, tai istirkruju turim omeny, kad per daug rebound dampingo. Vadinasi sakes neskuba atsistatyti.
P.S. Gal siulyciau zodi reboundas siek tiek sulietuvinti ir vadinti depresija? Butu kompresija ir depresija.

Posted: 19 Apr 2010, 10:43
by nitruxa
Vee Crunchy wrote:P.S. Gal siulyciau zodi reboundas siek tiek sulietuvinti ir vadinti depresija? Butu kompresija ir depresija.

ir butu: po kompresijos, sakes neskuba "depresuot", todel psixologu pagalbos nereikes

geriau jau vadinti internacionaliai.
labai daug ieskojau infos apie tuos reboundus ir compresionus, tai visi siulo is pradziu nustatyti RIDER SAG'a, o rebound ir compression i STOCK parametrus, ir po pasivazinejimu, po biski keist, kol prieisi sau malonius settingus
