Page 2 of 3
Posted: 25 Feb 2009, 10:28
by ezhiukas
taigi visi normalus rokeriai vazineja su bliudukais arba skarelem. Full face naudoja tik amebos

Posted: 25 Feb 2009, 10:31
by tckd
ezhiukas wrote:taigi visi normalus rokeriai vazineja su bliudukais arba skarelem. Full face naudoja tik amebos

kaip ir zemelapius/gps naudoja tiktai jie!

narmalus mina kur akys veda!
Posted: 25 Feb 2009, 10:32
by ezhiukas
a jo. Tankbagas rimtam rokeriui irgi niekam nereikalingas. Taip kad galima tema lokint

Posted: 25 Feb 2009, 12:58
by El Traxo
jo, rimtam rokeriui, apart baiko ir benzo, nieko nereikia.*
nx visus pričindalus, rain gearus ir pan. Tegyvuoja aladinai, liemenės ir končiai** Hard butt forever!
*
Alus ir bobos nesiskaito, nes jau buvo prieš atsirandant baikams
**
ypač Kaliifornijoj ir Floridoj
Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 18 Aug 2010, 14:55
by Martynas
Pratesiant tema, bet biski ne i tema. Nusibodo vazinetis pilnom kisenem norisi kazkokiu tasiu savo Dynai... Kas siuvosi ar pirkosi is ebay?

Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 18 Aug 2010, 14:57
by Martynas
Martynas wrote:Pratesiant tema, bet biski ne i tema. Nusibodo vazinetis pilnom kisenem norisi kazkokiu tasiu savo Dynai... Kas siuvosi ar pirkosi is ebay?

Uzmatytos kaip tik tokios:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... K:MEWAX:IT
Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 18 Aug 2010, 14:58
by Yvl
stalinas siuna
Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 18 Aug 2010, 14:59
by ezhiukas
Stalinas norgej, nors ant rudens turetu grizt
Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 18 Aug 2010, 15:00
by Martynas
girdejau, kad labai ilgai siuna... todel ir idomu ar pirkts geriau ar siutis..
Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 18 Aug 2010, 15:01
by Yvl
tai iki pavasario ir pasius nu
Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 18 Aug 2010, 15:01
by ezhiukas
nu tai ka tu ten ebejuj radai, tai kazkoks sudukas, kuri net tasem nelabai eina pavadint

Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 18 Aug 2010, 15:04
by Martynas

man ir kazkaip jos i suduka uznese...
Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 30 Aug 2010, 11:52
by Day
Toks klausimas ... Turim sportsteri, be tasiu, su stiklu. Reikia ant jo sukrauti kaip imanoma daugiau daiktu

Kad nepritruktu ilgoj kelionej. Gal kam nors teko matyti kokiu nors isradingu sprendimu?
Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 30 Aug 2010, 11:58
by ezhiukas
Re: Tankbagai traktoriui
Posted: 30 Aug 2010, 12:07
by Day
Juokas juokais, bet as net panasia kuprine turiu

Tik be to sissy bar ner prie ko rist.