Page 2 of 3

Posted: 25 Feb 2009, 10:28
by ezhiukas
taigi visi normalus rokeriai vazineja su bliudukais arba skarelem. Full face naudoja tik amebos :)

Posted: 25 Feb 2009, 10:31
by tckd
ezhiukas wrote:taigi visi normalus rokeriai vazineja su bliudukais arba skarelem. Full face naudoja tik amebos :)
kaip ir zemelapius/gps naudoja tiktai jie! =; narmalus mina kur akys veda!

Posted: 25 Feb 2009, 10:32
by ezhiukas
a jo. Tankbagas rimtam rokeriui irgi niekam nereikalingas. Taip kad galima tema lokint :D

Posted: 25 Feb 2009, 12:58
by El Traxo
jo, rimtam rokeriui, apart baiko ir benzo, nieko nereikia.* :^o

nx visus pričindalus, rain gearus ir pan. Tegyvuoja aladinai, liemenės ir končiai** Hard butt forever!

*Alus ir bobos nesiskaito, nes jau buvo prieš atsirandant baikams
** ypač Kaliifornijoj ir Floridoj

Re: Tankbagai traktoriui

Posted: 18 Aug 2010, 14:55
by Martynas
Pratesiant tema, bet biski ne i tema. Nusibodo vazinetis pilnom kisenem norisi kazkokiu tasiu savo Dynai... Kas siuvosi ar pirkosi is ebay? :-k

Re: Tankbagai traktoriui

Posted: 18 Aug 2010, 14:57
by Martynas
Martynas wrote:Pratesiant tema, bet biski ne i tema. Nusibodo vazinetis pilnom kisenem norisi kazkokiu tasiu savo Dynai... Kas siuvosi ar pirkosi is ebay? :-k
Uzmatytos kaip tik tokios: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... K:MEWAX:IT

Re: Tankbagai traktoriui

Posted: 18 Aug 2010, 14:58
by Yvl
stalinas siuna

Re: Tankbagai traktoriui

Posted: 18 Aug 2010, 14:59
by ezhiukas
Stalinas norgej, nors ant rudens turetu grizt

Re: Tankbagai traktoriui

Posted: 18 Aug 2010, 15:00
by Martynas
girdejau, kad labai ilgai siuna... todel ir idomu ar pirkts geriau ar siutis..

Re: Tankbagai traktoriui

Posted: 18 Aug 2010, 15:01
by Yvl
tai iki pavasario ir pasius nu

Re: Tankbagai traktoriui

Posted: 18 Aug 2010, 15:01
by ezhiukas
nu tai ka tu ten ebejuj radai, tai kazkoks sudukas, kuri net tasem nelabai eina pavadint :)

Re: Tankbagai traktoriui

Posted: 18 Aug 2010, 15:04
by Martynas
:-k man ir kazkaip jos i suduka uznese...

Re: Tankbagai traktoriui

Posted: 30 Aug 2010, 11:52
by Day
Toks klausimas ... Turim sportsteri, be tasiu, su stiklu. Reikia ant jo sukrauti kaip imanoma daugiau daiktu :) Kad nepritruktu ilgoj kelionej. Gal kam nors teko matyti kokiu nors isradingu sprendimu?

Re: Tankbagai traktoriui

Posted: 30 Aug 2010, 11:58
by ezhiukas
prasau tau sprendimas :

Image

Image

:)

Re: Tankbagai traktoriui

Posted: 30 Aug 2010, 12:07
by Day
Juokas juokais, bet as net panasia kuprine turiu :) Tik be to sissy bar ner prie ko rist.