Page 2 of 3

Posted: 16 Jun 2009, 12:24
by Username
o rimtai kiek vare su kawa julka ir kiek su ducu? kokie laikai palyginimui?

siaip standartinis 1098 tai nevalyt. Cia nebent sakau koks R'as su ~185hp tai kitaip turetu vaziuoti. bent jau biski.

Posted: 16 Jun 2009, 12:28
by mindaugasa vol.2
su kwaka 1.11
o su duku maziau 1.12 nebegaunasi

Posted: 16 Jun 2009, 12:33
by Username
Ar tikrai ji su varle sugebejo 1.11 padaryti?

Siaip panasus laikai grubiai tariant, imho ta sekunde ir buvo ant variklio galingumo

Posted: 16 Jun 2009, 12:36
by Vito
Su kawa jis skuto du metus, o su duku tik vienose gonkëse, prieð tai gal tik kokius 4 kartus ant jo sëdëjæs.

Posted: 16 Jun 2009, 12:43
by mindaugasa vol.2
as tai labai abejoju, kad tas kwakas yr galingesnis uz duca. skaitau, biski su laiku arkliai ishsibegiojo, o ta twin brothers duda tai turejo ne dadeti, o praganyti dar 10 arkliu.

efkunai, prasuk ant stendo?

Posted: 16 Jun 2009, 17:27
by Vito
Jis jau prasuktas. Jei efk0nas papraðys Arûno, gaus kreives :)

Posted: 16 Jun 2009, 17:32
by ezhiukas
klausimas o kaip su kalibravimu pas Sevita? Rygoj Arvio HD kai suko, tai skaiciai visiska nesamone, dyno stendas kalibruotas xz kada. Gali ziuret tik reliatyviai - kiek pagerejo lyginant su nereguliuotu. Ar nebus ir Kaune kad skaiciukai nelabai ka sako?

Posted: 16 Jun 2009, 17:34
by Vito
Uþklausiu pas Dzintarsà kaip ten kas su kalibravimu.

Posted: 16 Jun 2009, 18:43
by efk0nas
Vito wrote:Jis jau prasuktas. Jei efk0nas paprašys Arūno, gaus kreives :)
Arūnas tai čia tas rūstus meistras? :)

Pirminyke, už Akelienės įmonės paramą galim prasukt dar kartą specialiai JUMS!

Posted: 16 Jun 2009, 20:19
by mindaugasa vol.2
akelienes imone mazo biudzeto projektais nebeuzsiima. svarstytinas na maziau kaip raidautas i macau gp etapa ir atgal savo chodu.

tai negi neprasuksi? cia rimtai luzta ietys ducas vs kwaka. uz ka statai? kiek statay?? [-o<

Posted: 16 Jun 2009, 20:22
by efk0nas
Nemyžt! Pasukios Julius dukį bent sezoną ir bus matyt rezultatai. O dabar.. Nėr ko mėtyt pinigų - krizė!

Posted: 16 Jun 2009, 20:23
by mindaugasa vol.2
skaitau gali nutikti, kad tas ducas liks nesukiotas ir liksim prie 1.12 dukaciui kacergoj.
kol kas julka kaip ir pakabino kombeza ant vinuko.
abydna, odnako :(

Posted: 16 Jun 2009, 20:26
by efk0nas
mindaugasa vol.2 wrote:skaitau gali nutikti, kad tas ducas liks nesukiotas ir liksim prie 1.12 dukaciui kacergoj.
kol kas julka kaip ir pakabino kombeza ant vinuko.
abydna, odnako :(
Nesupratau.. Tai kam aš jam slikus grąžinau?

Posted: 16 Jun 2009, 20:30
by mindaugasa vol.2
:asshole:
niekad neesu panaudojes sito emotikono. labai smalsu imest pasidare.
:albino:

Posted: 16 Jun 2009, 20:32
by efk0nas
:nono: - o aš šito nenaudojau




:blackeye: