Page 2 of 3
Posted: 16 Jun 2009, 12:24
by Username
o rimtai kiek vare su kawa julka ir kiek su ducu? kokie laikai palyginimui?
siaip standartinis 1098 tai nevalyt. Cia nebent sakau koks R'as su ~185hp tai kitaip turetu vaziuoti. bent jau biski.
Posted: 16 Jun 2009, 12:28
by mindaugasa vol.2
su kwaka 1.11
o su duku maziau 1.12 nebegaunasi
Posted: 16 Jun 2009, 12:33
by Username
Ar tikrai ji su varle sugebejo 1.11 padaryti?
Siaip panasus laikai grubiai tariant, imho ta sekunde ir buvo ant variklio galingumo
Posted: 16 Jun 2009, 12:36
by Vito
Su kawa jis skuto du metus, o su duku tik vienose gonkëse, prieð tai gal tik kokius 4 kartus ant jo sëdëjæs.
Posted: 16 Jun 2009, 12:43
by mindaugasa vol.2
as tai labai abejoju, kad tas kwakas yr galingesnis uz duca. skaitau, biski su laiku arkliai ishsibegiojo, o ta twin brothers duda tai turejo ne dadeti, o praganyti dar 10 arkliu.
efkunai, prasuk ant stendo?
Posted: 16 Jun 2009, 17:27
by Vito
Jis jau prasuktas. Jei efk0nas papraðys Arûno, gaus kreives

Posted: 16 Jun 2009, 17:32
by ezhiukas
klausimas o kaip su kalibravimu pas Sevita? Rygoj Arvio HD kai suko, tai skaiciai visiska nesamone, dyno stendas kalibruotas xz kada. Gali ziuret tik reliatyviai - kiek pagerejo lyginant su nereguliuotu. Ar nebus ir Kaune kad skaiciukai nelabai ka sako?
Posted: 16 Jun 2009, 17:34
by Vito
Uþklausiu pas Dzintarsà kaip ten kas su kalibravimu.
Posted: 16 Jun 2009, 18:43
by efk0nas
Vito wrote:Jis jau prasuktas. Jei efk0nas paprašys Arūno, gaus kreives

Arūnas tai čia tas rūstus meistras?
Pirminyke, už Akelienės įmonės paramą galim prasukt dar kartą specialiai JUMS!
Posted: 16 Jun 2009, 20:19
by mindaugasa vol.2
akelienes imone mazo biudzeto projektais nebeuzsiima. svarstytinas na maziau kaip raidautas i macau gp etapa ir atgal savo chodu.
tai negi neprasuksi? cia rimtai luzta ietys ducas vs kwaka. uz ka statai? kiek statay?? [-o<
Posted: 16 Jun 2009, 20:22
by efk0nas
Nemyžt! Pasukios Julius dukį bent sezoną ir bus matyt rezultatai. O dabar.. Nėr ko mėtyt pinigų - krizė!
Posted: 16 Jun 2009, 20:23
by mindaugasa vol.2
skaitau gali nutikti, kad tas ducas liks nesukiotas ir liksim prie 1.12 dukaciui kacergoj.
kol kas julka kaip ir pakabino kombeza ant vinuko.
abydna, odnako

Posted: 16 Jun 2009, 20:26
by efk0nas
mindaugasa vol.2 wrote:skaitau gali nutikti, kad tas ducas liks nesukiotas ir liksim prie 1.12 dukaciui kacergoj.
kol kas julka kaip ir pakabino kombeza ant vinuko.
abydna, odnako

Nesupratau.. Tai kam aš jam slikus grąžinau?
Posted: 16 Jun 2009, 20:30
by mindaugasa vol.2
niekad neesu panaudojes sito emotikono. labai smalsu imest pasidare.

Posted: 16 Jun 2009, 20:32
by efk0nas

- o aš šito nenaudojau
