Page 2 of 6

Posted: 18 Mar 2009, 16:20
by gonzas
:teeth:

Posted: 18 Mar 2009, 16:23
by wundis
skaitau, gaidys gal biski.
gas gas dar biski norejau pora reviusu paziurejes, bet sitas stt net nezinau su kuo valgomas? kur jam maisto papildu gaut?

Posted: 18 Mar 2009, 16:45
by Vito
zhaltas wrote:
Tai CCM atstovybiu UK bb neversi, bet viskas ties uk ir baigiasi ;)
http://www.ccmmotorcyclesuk.com/index.p ... 75&mapId=1
As noriu but gudresnis ir pirkti pvz pagidus is UAB sanciu autodalys, tik noriu dar zinot modeli nuo ko tie stabdzei indeti. :albino:
Turiu kaladëliø ðitam. Tiek priekiniø, tiek galiniø. 80 lt komplektas.

Posted: 18 Mar 2009, 16:49
by zhaltas
Vito wrote:
zhaltas wrote:
Tai CCM atstovybiu UK bb neversi, bet viskas ties uk ir baigiasi ;)
http://www.ccmmotorcyclesuk.com/index.p ... 75&mapId=1
As noriu but gudresnis ir pirkti pvz pagidus is UAB sanciu autodalys, tik noriu dar zinot modeli nuo ko tie stabdzei indeti. :albino:
Turiu kaladëliø ðitam. Tiek priekiniø, tiek galiniø. 80 lt komplektas.
:skvydukas:

Posted: 18 Mar 2009, 16:52
by tckd
kadangi MF egzpertai is akies ivertino kad nevalit! tai nax tos kaladeles :surrender:

Posted: 18 Mar 2009, 17:04
by gonzas
o mano turimi LUCAS ir FERODO katalogai rodo kaladeles tik 604 modeliui :)


zhaltai, zinok turiu plika nuolaida pas Vito. galiu pasidalint.

Posted: 18 Mar 2009, 17:13
by _heyy
sitam ccmui eina tos pacios kalades kaip praktiskai visiem ktmams, husabergams, husqvarnoms, ducati monsteriams ir tttt

turiu >10 variantu ivairiu misiniu priekiniu ir panasiai galiniu.
gamintojai ebc/lucas
yra ir pigiau nei pas vito yra ir geriau nei pas vito :D


kas daugiau?

Posted: 18 Mar 2009, 17:15
by zhaltas
tai viskas labai ok, as galvojiu reik uzhsipirkt is jebejaus kad garaze butu zapasnos, bet jei yr cia lietuvoj tai niexuj knistis :rock:

Posted: 18 Mar 2009, 18:09
by Rashyd
nuna.. tau zapaso reik stabdziams? o tu paklausk pas mindaugaa kas stabdzius naudoj... zapaso reik nebent ant gazo kad butu, o kur dar nivalitas...

zhaltas wrote:tai viskas labai ok, as galvojiu reik uzhsipirkt is jebejaus kad garaze butu zapasnos, bet jei yr cia lietuvoj tai niexuj knistis :rock:

Posted: 18 Mar 2009, 18:23
by wundis
ipisau zhaltui minusa.

teisingai zmones sako: na*uje nivalitui stabdziai?

Posted: 18 Mar 2009, 20:06
by zhaltas
Rashyd wrote:nuna.. tau zapaso reik stabdziams? o tu paklausk pas mindaugaa kas stabdzius naudoj... zapaso reik nebent ant gazo kad butu, o kur dar nivalitas...

zhaltas wrote:tai viskas labai ok, as galvojiu reik uzhsipirkt is jebejaus kad garaze butu zapasnos, bet jei yr cia lietuvoj tai niexuj knistis :rock:
man zapaso reik kad namie , garazhiuke guletu!

Posted: 18 Mar 2009, 21:40
by Rashyd
Ach tu zapsaliva zose, galvoji stabdziai baiksis shopose, as tai kaip tik skaitua pigs. Ar bijai kad cioce paskum babkiu neduos ir naudojies proga?
Sakytau, jei nori paislaidaut - paimk oro filtra lishna kita, daug tepalo filtru ir tepalus keisk daznaiu nei rekomenduoja - uz tai tavo tie niekingi kubikai ccm labiau mIles. dar galine zvaigzde drosis greitokai... kalades tai bbd... trossu dar sustitepk....

zhaltas wrote:
Rashyd wrote:nuna.. tau zapaso reik stabdziams? o tu paklausk pas mindaugaa kas stabdzius naudoj... zapaso reik nebent ant gazo kad butu, o kur dar nivalitas...

zhaltas wrote:tai viskas labai ok, as galvojiu reik uzhsipirkt is jebejaus kad garaze butu zapasnos, bet jei yr cia lietuvoj tai niexuj knistis :rock:
man zapaso reik kad namie , garazhiuke guletu!

Posted: 18 Mar 2009, 22:19
by didzhej
siulai maintanence padaryt pries kiekviena isvaziavima?
as tai galoju, kad zhaltui uzteks kantrybes puoselet pirda.
anyway pirmas pasivazinejimas parodys kiek tepalo reikai dapilt per valanda. tfutfutfu

Posted: 19 Mar 2009, 07:34
by Rashyd
ble didzejau...isigyk su manim pasikalbejimu zodyna. paaiskinu:
ccm-> ne gardas -> maintenancas ne 10-15 val. -> dazniau nei rekomenduoja -> tai ne kas 6000 km o kas 500km?
Kur cia isvelgi maintenanca po kiekvieno vazinejimo? Usiok?
didzhej wrote:siulai maintanence padaryt pries kiekviena isvaziavima?
as tai galoju, kad zhaltui uzteks kantrybes puoselet pirda.
anyway pirmas pasivazinejimas parodys kiek tepalo reikai dapilt per valanda. tfutfutfu

Posted: 19 Mar 2009, 10:17
by didzhej
Rashyd wrote:ble didzejau...isigyk su manim pasikalbejimu zodyna.
Kur cia isvelgi maintenanca po kiekvieno vazinejimo? Usiok?
hehe, nu jo, jei jau sakinys prasideda ble, reikia sunerimti.

Bet, ka izvelgiu, kabeliuliu pabrezi, kad su tavim bendraujant reikia isigyti 'pasikalbejimu' - supratau, kad kreditu kazkokiu ar dar kazka, o zodis "zodynas", siaip, po kablelio, sakinio uzbaigimu.
Rashydasble wrote:daug tepalo filtru ir tepalus keisk daznaiu nei rekomenduoja
Cia izvelgiau, daily maintenance.