Page 2 of 3
Posted: 26 Aug 2009, 09:04
by El Traxo
gražus. Gaila tik, kad hondų galvos nelaiko

Posted: 26 Aug 2009, 09:08
by Renaz
Tuo paciu suzinokite, kad yra isejusi DVD filma apie Knighta (tipo kaip apie Rossi), visai idomus ziuralas. Gal imest i ftp?
Posted: 26 Aug 2009, 09:17
by tomasn
tai aiskiai mesk!

Posted: 26 Aug 2009, 11:11
by Vito
El Traxo wrote:graþus. Gaila tik, kad hondø galvos nelaiko

Ne tik galvos, bet ir ðvaistikliai lenda (matt'o gonda per supermoto I etapà):

Posted: 26 Aug 2009, 16:16
by Zilvis_klp
Na nemanau , kad svaistiklis gali siaip islyst pasiziuret kas vyksta ;] Kazkas uzdrozta ten buvo, ar i pabaiga ejo;] Bet nedarom offtopico, honda nera blogas mocas, o tokiu bajeriu, bet kokiam brand'ui atsitinka

Posted: 26 Aug 2009, 16:16
by _heyy
zilviui minusas. visi zino, kad honda nelaikO!
Posted: 26 Aug 2009, 17:07
by Vito
Paantrinu hejui.
Posted: 26 Aug 2009, 21:33
by Zilvis_klp

Matau, kad su Honda nieks nebus. Knighter'io Kawasaki.. Nu gal ir nieko ta zalia spalva

Posted: 26 Aug 2009, 22:13
by tomasn
Tai kas ten is originalaus kevesekl like? remas, priekine liustra ir plastmasiu komplektas?
Posted: 26 Aug 2009, 22:17
by tckd
tomasn wrote:Tai kas ten is originalaus kevesekl like? remas, priekine liustra ir plastmasiu komplektas?
tai kad cia krosinins KX, liampa ir ta nuo KLXo, gal varinkeli su trecdaliu karbiuratoriaus dar paliko
Posted: 26 Aug 2009, 22:22
by didzhej
o as sakau, kad cia MB!
Posted: 26 Aug 2009, 22:22
by zil130
eik paklausinėk moto9 dalyvių nuomonių apie šį brendą? Kiek startavo kiek finišavo.
Posted: 26 Aug 2009, 22:30
by tckd
zil130 wrote:eik paklausinėk moto9 dalyvių nuomonių apie šį brendą? Kiek startavo kiek finišavo.
tyliai but!
dungtelis uzsnargliotas ir uzsregiotas ir laukia rusiuky kada oromeistrai isskirs pomados tarpinei, o tada tai jau

Posted: 26 Aug 2009, 22:37
by zil130
tckd wrote:zil130 wrote:eik paklausinėk moto9 dalyvių nuomonių apie šį brendą? Kiek startavo kiek finišavo.
tyliai but!
dungtelis uzsnargliotas ir uzsregiotas ir laukia rusiuky kada oromeistrai isskirs pomados tarpinei, o tada tai jau


Posted: 26 Aug 2009, 23:47
by Renaz
nep*skit proto, pasakykit kaip prie ftp pasijungt!