Page 2 of 11

Posted: 26 Mar 2009, 21:19
by mindaugasa vol.2
ezhiukas wrote:siaip siandien va biski paganialinau, nu ner salta, tik apsirengt normaliai reikia :)
tai tada gerai, miegok ramiai siandien..

Posted: 27 Mar 2009, 08:44
by Yvl
ha. antra diena kiaula stovi po darbo langais. hau!

Posted: 27 Mar 2009, 08:57
by mindaugasa vol.2
evylui +1
ytampa kyla!

Posted: 27 Mar 2009, 09:11
by ezhiukas
as irgi galvojau siandien lekt, bet del aplinkybiu nesigavo :(

Posted: 27 Mar 2009, 09:13
by mindaugasa vol.2
bana eziui, is kartoooo!

Posted: 27 Mar 2009, 14:22
by mindaugasa vol.2
Laikas nestovi (hehe)
judam y prieky
Demesio! Achtung! Uwaga!
Nulinio pakantumo metu org. komitetas kartu su notomorrowracing.com organizuoja rengini-jihada
@Duok amebai i galva@
kvieciame dalyvauti :evil3:

Posted: 27 Mar 2009, 14:46
by Shtrych
a žiuželius irgi mušit?
reikai ASAP suburti race/street legal kit'ą - o tai jau matau netolerancijos debesis notomorrow racing gretose ir vadovaujančiuose sluoksniuose
he he..

:surrender:

Posted: 27 Mar 2009, 15:35
by mindaugasa vol.2
kokia cia gali buti tolerancija?
informuoju, kad balsiai notomorrow, siek tiek virsijant KET ledizma greiti) pavyko uzkaitinti padangu viduri iki kokiu +5C (na buvo siltesnes uz 0C temperaturos pirstus), o stabdziu diskai ikaito iki visu +20C
!
pac smaugimas

Posted: 08 Apr 2009, 11:20
by mindaugasa vol.2
:rock: :zx10r: :popcorn:

Posted: 08 Apr 2009, 11:21
by didzhej
mindaugasa vol.2 wrote:kokia cia gali buti tolerancija?
informuoju, kad balsiai notomorrow, siek tiek virsijant KET ledizma greiti) pavyko uzkaitinti padangu viduri iki kokiu +5C (na buvo siltesnes uz 0C temperaturos pirstus), o stabdziu diskai ikaito iki visu +20C
!
pac smaugimas
skaitytojams noreciau pasakyti, o kaimynui paoponuoti, niekas nebuvo privaziaves, pravazeves ir pasirodes/pasibeldes. Matyt kaimynai sapnuoji, savo kaitinimus!

Posted: 08 Apr 2009, 11:47
by mindaugasa vol.2
tigi, o ka as galiu pasakyti
zmona gal mate vaziuotjant pro saly
abo prasome i nerinkos nelyderio kiema pasigrozeti, po langays daba stovy

Posted: 08 Apr 2009, 11:50
by didzhej
acakau, vakar visa diena buvau namie, beveik. gal tris val nebuvau.
galejai prigazuot. turiu, dar vis, tavo zalia maike "will race for food" :)
ai!?

Posted: 08 Apr 2009, 12:07
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:abo prasome i nerinkos nelyderio kiema pasigrozeti, po langays daba stovy
o kaip del TA? :evil3:

Posted: 08 Apr 2009, 12:12
by mindaugasa vol.2
khmmm, :evil:

Posted: 08 Apr 2009, 12:13
by Yvl
tai, shkias, ignoruojam istatymo raide? taip?