Page 2 of 2
Posted: 25 Mar 2009, 23:07
by efk0nas
Aš tai manau, kad geriausia yra matalint. Kur matalint - jau nebe toks svarbus klausimas

Posted: 25 Mar 2009, 23:09
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:cia tema kur geriausia matalinti, o ne *****!
matalinti geriausia kaune :taskas:
Su ta salyga, pakoregavau savo pirmine zinute!
Posted: 26 Mar 2009, 17:03
by Shadow
wundis wrote:skaitau, jei is kauno issikraustytu visi gezai ir efk0nas, kaune tikrai butu geriau.

Gezai mielasis gerbiamasai gyvena ir dauginasi Siauliuose!!!
Posted: 27 Apr 2009, 09:04
by mindaugasa vol.2
tesiant tema, leiskite pasidziaugti kacergoj alieju paliejusio latvio pasakojimu.
sake, kad jo r1'o varinkelis neatlaike, labi tiunintas buvo
paklausus, kokia ten wsbk specifikacija gavosi
sake, kad dejo powercommanderi ir dar uzglusino alsuokli is karterio i air box'a. kad karsto oro nesiurbtu.
zinia, kokiu 10AG dadejo, kai nieko.
ale pamirso tarpines uztiuninti, tai ishpute nach alieju ant trasos. gerai, kad pakrashty.
LV tiunings