patvirtinu. viska dariau pats. ir keulai ir shedowui.be to, nuogos bobos pirty kalbejo, kad instrukcija jiems yra isduota nesest, nerushyt ir nemaigyt nieko. idant ant stabdziu stendo jau yra pabeges is klyno vienam tikrintojui matociklas..zil130 wrote:Inspektorius bijo lipti, bent ant šudabrydžių.
Stabdžius taip pat tikrini pats atsisėdęs.
Technine apziura
Peace ДА!
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
aha. anadien skambinau i bent dvi (gi reikia bent dvieju ekspertu nuomoniu) tech apziuros stotis. abi aukstaitijoj.
reziumuoju:
posukiai ir visi ten bling blingai turi but. tce yra privalomas elementas. isimtis (demesio!) - motociklai pagaminti pries 25 ir daugiau metu (aka izhai, javos, HD, arkliu vezimai). ir visiskai vienodai yra konstrukcijoj numatyti ar nera
beje, stormsikai, kaip darisite su trumpom/ilgom sviesom?
tuo paciu parasysiu kad man su tokiais reikalavimais iki t/a toloka. ir jiem nerodiklis kad MOTas buvo. nors ta pati ES ...
PS bergo lenpa turi zymejima e9. as cia kaip suprantu ana sviecia tiesiai, kadangi bergai visur vienodi?
reziumuoju:
posukiai ir visi ten bling blingai turi but. tce yra privalomas elementas. isimtis (demesio!) - motociklai pagaminti pries 25 ir daugiau metu (aka izhai, javos, HD, arkliu vezimai). ir visiskai vienodai yra konstrukcijoj numatyti ar nera
beje, stormsikai, kaip darisite su trumpom/ilgom sviesom?
tuo paciu parasysiu kad man su tokiais reikalavimais iki t/a toloka. ir jiem nerodiklis kad MOTas buvo. nors ta pati ES ...
PS bergo lenpa turi zymejima e9. as cia kaip suprantu ana sviecia tiesiai, kadangi bergai visur vienodi?
+2/-14
o ka ilgos/trumpos?wundis wrote:aha. anadien skambinau i bent dvi (gi reikia bent dvieju ekspertu nuomoniu) tech apziuros stotis. abi aukstaitijoj.
reziumuoju:
posukiai ir visi ten bling blingai turi but. tce yra privalomas elementas. isimtis (demesio!) - motociklai pagaminti pries 25 ir daugiau metu (aka izhai, javos, HD, arkliu vezimai). ir visiskai vienodai yra konstrukcijoj numatyti ar nera![]()
beje, stormsikai, kaip darisite su trumpom/ilgom sviesom?
tuo paciu parasysiu kad man su tokiais reikalavimais iki t/a toloka. ir jiem nerodiklis kad MOTas buvo. nors ta pati ES ...
PS bergo lenpa turi zymejima e9. as cia kaip suprantu ana sviecia tiesiai, kadangi bergai visur vienodi?
Re: Technine apziura
tik nevaziuok i centrine ta...uz gariunu,ten tik dalbajobai vaiksto.Puse valandos drebiant slabdribai lauke prastovejau,nes pasak ju, "neturim specialistu krasavykam apziuret" (nuo kada mano tundra krasavykas??? nu pagal scypus turbut sprendzia) , kad veidrodelio vieno nebuvo tai net nemate, o kad grandines apsaugos nera, tai visas angaras rekt pradejo...storms wrote: yra bergas. reikia jam apziuros.
(posukiai yra pajamti is rashydo, juos uzdet imanoma, bet tingisi)
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:


