Technine apziura

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

zil130 wrote:Inspektorius bijo lipti, bent ant šudabrydžių.
Stabdžius taip pat tikrini pats atsisėdęs.
patvirtinu. viska dariau pats. ir keulai ir shedowui.be to, nuogos bobos pirty kalbejo, kad instrukcija jiems yra isduota nesest, nerushyt ir nemaigyt nieko. idant ant stabdziu stendo jau yra pabeges is klyno vienam tikrintojui matociklas..
Peace ДА!
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

aha. anadien skambinau i bent dvi (gi reikia bent dvieju ekspertu nuomoniu) tech apziuros stotis. abi aukstaitijoj.

reziumuoju:

posukiai ir visi ten bling blingai turi but. tce yra privalomas elementas. isimtis (demesio!) - motociklai pagaminti pries 25 ir daugiau metu (aka izhai, javos, HD, arkliu vezimai). ir visiskai vienodai yra konstrukcijoj numatyti ar nera ](*,)

beje, stormsikai, kaip darisite su trumpom/ilgom sviesom?

tuo paciu parasysiu kad man su tokiais reikalavimais iki t/a toloka. ir jiem nerodiklis kad MOTas buvo. nors ta pati ES ...

PS bergo lenpa turi zymejima e9. as cia kaip suprantu ana sviecia tiesiai, kadangi bergai visur vienodi?
+2/-14
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

wundis wrote:aha. anadien skambinau i bent dvi (gi reikia bent dvieju ekspertu nuomoniu) tech apziuros stotis. abi aukstaitijoj.

reziumuoju:

posukiai ir visi ten bling blingai turi but. tce yra privalomas elementas. isimtis (demesio!) - motociklai pagaminti pries 25 ir daugiau metu (aka izhai, javos, HD, arkliu vezimai). ir visiskai vienodai yra konstrukcijoj numatyti ar nera ](*,)

beje, stormsikai, kaip darisite su trumpom/ilgom sviesom?

tuo paciu parasysiu kad man su tokiais reikalavimais iki t/a toloka. ir jiem nerodiklis kad MOTas buvo. nors ta pati ES ...

PS bergo lenpa turi zymejima e9. as cia kaip suprantu ana sviecia tiesiai, kadangi bergai visur vienodi?
o ka ilgos/trumpos?
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Ijungi ilgas. tad perjungi ir gauni trumpas. irgi turi būt.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

nu tai yra toks fyntas pas mane
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

storms wrote:nu tai yra toks fyntas pas mane
pas mane tai vienintelis fintas, kuris yra is visu aprasytu.
bet siuo metu vienas siulelis perdeges tai liko tik
on arba off.. :-# TA baigesi geguze, reiks priekaba pirkt iki karjero :albino: ir respekto is rashido gausiu.
less teeth, more tits.
User avatar
dunse
50cc tarp koju
Posts: 122
Joined: 22 Oct 2008, 21:13
Location: Justai

Re: Technine apziura

Post by dunse »

storms wrote: yra bergas. reikia jam apziuros.

(posukiai yra pajamti is rashydo, juos uzdet imanoma, bet tingisi)
tik nevaziuok i centrine ta...uz gariunu,ten tik dalbajobai vaiksto.Puse valandos drebiant slabdribai lauke prastovejau,nes pasak ju, "neturim specialistu krasavykam apziuret" (nuo kada mano tundra krasavykas??? nu pagal scypus turbut sprendzia) , kad veidrodelio vieno nebuvo tai net nemate, o kad grandines apsaugos nera, tai visas angaras rekt pradejo... :chain: Kita diena nieko nedares prie pedagog ziedo variau,supratingi dedules pasitaike... :salut:
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

storms wrote:supratau
panasu, kad reikia jamt lituokli i nagus ir gamint pravodke
a tai kaip iki to važinėjai? Be TA? BE???

Kiek įžiūriu, žibintų užuomazgos, tobiš ir pravodkė kažkokia, yra:
Image
How does you do?
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

tos zibintu uzuomazgos uztenkamos tik britu MOT'ui. LT yra civilizuotesnis krastas ir del to reikia daugiau civilizuotu dalyku ant moco.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

jo, britai i technika labai liberaliai ziuri. Ir TA pas juos nesudetinga, ir sertifikatu isdavimo procedura paprasta ir pigesne nei Lietuvoj
User avatar
_heyy
Aukstadvario dievas
Posts: 1372
Joined: 14 Jul 2008, 23:02

Post by _heyy »

yep ir tp numeri gali darytis is ko nori :)
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

su zibintais vsio v azhure
yra leNpos prieki (gabaritas-ilgos-trumos) ir gale, veikia stopas nuo lapkes ir rychiago
ale vat posukiai nenumatyti....
Image

beje, kazkas ten zvenge is huskvarnos pravodkes
va prasom
krosinio bergo sxemute

Image
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

Stormsai neissipisinek ir neeik pries valstybe. Kol krovei puslapius is manualo, galejai puse pravodkes sulituot...
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

o tai ta antra schema, tai taip suprantu aplamai gal nebutina.? cia gal kaip opcija eina?
skaitau, to vieno laido niekas net nepastebetu kad nera?
cross cojones PC
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Susukt laidus ir kramtoma guma prilipint prie remo.
Post Reply