Oje, gratzShadow wrote:Reikalingas dalis turiu. Kas ta zarnele issiaiskinau. Dabar reikia rast tiksliau kur tas filtras, kuris gali buti uzsikises.
Ir apskirtai apie ta smaugimo nora patylek, nes esant dar salyginai saltam orui apskritai negaliu smaugt, nes koja saibom eina. Ir apskritai nebezinau ar bent devynis menesius beuzlipsiu ant motociklo. Bet tai nereiskia, kad jo nereikia sutvarkyti, aisku??? Ir labai dziaugiuosi, kad bent yra kazkas, kas gali papasakot kazka be kazkokiu moralu apie nagu kisima.
Laukiu kazkokio protingo atsakymo i rimta klausima.
Bega tepalas
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
siandien turbut nerasi variklines alyvos be plaunanciu priedu. na gal nebent pabrades ishpilstymo koks nors lotos ar pemco.
papildomas joks ploviklis nereikalingas
be to yra nuomone, kad tie atskiri plovikliai nedraugishki gumai, jei sutinka kelyje.
ir aplamai is kur tas siulymas parejo? uzsikisho tepimo kanalai, priaugo alyvos gabalai prie stumokliu? struzkes aina su alyva?
nieko nesuprantu?
jei profilaktishaki, tai tegu siulytojas profilaktishkai galva ishsiplauna, bus daugiau naudos.
papildomas joks ploviklis nereikalingas
be to yra nuomone, kad tie atskiri plovikliai nedraugishki gumai, jei sutinka kelyje.
ir aplamai is kur tas siulymas parejo? uzsikisho tepimo kanalai, priaugo alyvos gabalai prie stumokliu? struzkes aina su alyva?
nieko nesuprantu?
jei profilaktishaki, tai tegu siulytojas profilaktishkai galva ishsiplauna, bus daugiau naudos.
cross cojones PC