Page 2 of 2
Posted: 31 Mar 2009, 22:20
by efk0nas
Shadow wrote:Reikalingas dalis turiu. Kas ta zarnele issiaiskinau. Dabar reikia rast tiksliau kur tas filtras, kuris gali buti uzsikises.
Ir apskirtai apie ta smaugimo nora patylek, nes esant dar salyginai saltam orui apskritai negaliu smaugt, nes koja saibom eina. Ir apskritai nebezinau ar bent devynis menesius beuzlipsiu ant motociklo. Bet tai nereiskia, kad jo nereikia sutvarkyti, aisku??? Ir labai dziaugiuosi, kad bent yra kazkas, kas gali papasakot kazka be kazkokiu moralu apie nagu kisima.
Laukiu kazkokio protingo atsakymo i rimta klausima.
Oje, gratz

Posted: 31 Mar 2009, 23:02
by sai
nescia boba remontuoja tepaluota harli?!! viena foto sesija ir FastFurious5 tures nauja personaza, o frakcijos loxelius galesi siust tolitoli, kai ateis spalvu ir licenciju prasyt. beliks jutubej idet kaip limona zaliu sukureni

:D pagalvok apie tai ir tavo cv pasikeis neatpazistamai

Posted: 01 Apr 2009, 16:15
by Shadow
Is kai kuriu zmoniu gavau siulyma variklio plovimui. Yra kazkoks ploviklis kuris pilasi i tepala, prabirbini matora 15 minuciu, ir ispili tepala laukan. Man apskritai variantas plauti varikli baisiai negerai skamba. Kaip yra istikro?
Posted: 01 Apr 2009, 16:19
by Yvl
opium dlia naroda... nieko daugiau.
Posted: 01 Apr 2009, 17:53
by mindaugasa vol.2
siandien turbut nerasi variklines alyvos be plaunanciu priedu. na gal nebent pabrades ishpilstymo koks nors lotos ar pemco.
papildomas joks ploviklis nereikalingas
be to yra nuomone, kad tie atskiri plovikliai nedraugishki gumai, jei sutinka kelyje.
ir aplamai is kur tas siulymas parejo? uzsikisho tepimo kanalai, priaugo alyvos gabalai prie stumokliu? struzkes aina su alyva?
nieko nesuprantu?
jei profilaktishaki, tai tegu siulytojas profilaktishkai galva ishsiplauna, bus daugiau naudos.