Ka pirkti?

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

Na su Vulkanais nea. Per daug pavyzdziu turiu kad jie nevyke. Vienas pirko VN ciuozusi. Tai karbo nesureguiuoja niekaip. Kitas drifteri pirko, vl bedu turgus pas ji tenais. Be to matavausi VN 1,5, tai nepatiko. Nelipo.
Dragstarai man visai patinka, bet vyras kryzium gulasi, tik, kad tokio nepirkciau :)
Kaip sitas?
http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... /id-123541
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

rankos kreivos arba karbas mires, del to ir nesureguliuoja. O suzas vl gi jau rasiau kad slamstas, visi pazistami kas turejo, skubejo parduot :D
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

bosas turejo vulkana
pirko ji, kadangi daugeliu atsiliepimu buvo "vykes modelis"
kiek vazinejo, tiek problemu neturejo
pasikeite i kazkoki yamaha star'a
problemu taip pat nera

todel juokinga diskusija "ka pirkti?" kai kiekvienas turime savu prichiudu ir ishankstine nuomone (savo arba kitu)
vienas nuspirko kazkoki dabyta lavona ir tuomet tas gamintojas ir modeli - shudas.
buvo gi sakyta imti tai, kas techniskai gero stovio
cross cojones PC
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

aha, pas mus pagal pazistamu patirti sunku sprest, nes dauguma stengiasi nupirkt kiek galima pigiau ir nuperka kokias uzmuztas skendusiai lupenas is amerikes. Jei nupirksi gero stovio baika, tai bet kuris vaziuos be techniniu problemu.

Beje, idomu kokia motyvacija pries dragstara? Mano poziuriu tai kaip tik turbut geriausias pasirinkimas tavo atveju
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Post by Shadow »

Na motyvacija, kad yamaha nera labai patikimi motociklai. Man siaip asmeniskai dragstaras liuks, ir pasimatuot yra teke. Vistiek siaip ar taip teks pradiskutuot is naujo. Dar reikes persiknist per pazistamu garazus, gal ka gero atrasiu uz padoria kaina.
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Shadow wrote:Na motyvacija, kad yamaha nera labai patikimi motociklai. Man siaip asmeniskai dragstaras liuks, ir pasimatuot yra teke. Vistiek siaip ar taip teks pradiskutuot is naujo. Dar reikes persiknist per pazistamu garazus, gal ka gero atrasiu uz padoria kaina.
Ziurint pasauline statistika (ne vietinio kaimo) tai Yamaha pagal patikimuma yra antroje vietoje po Hondos. Kawasaki ~5-6 Suzas ~7-8, HD ~10

Jeigu ka.
Image
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Username wrote:Yamaha pagal patikimuma yra antroje vietoje po Hondos.
kazkokia kreiva statistika tavo - hondu gi galvos nelaiko!
Peace ДА!
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

noreciau pamatyti ta pasauline statitiska.. exceliuke pvz [-o<
less teeth, more tits.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

del patikimumo tai skaitau gandai ir tiek. Turejo matyt koks pazystamas lupena, skundesi pastoviai tai poto ir nenori nieko girdet. As su maziuku dragstaru 3 sezonus atvazinejau ir viskas ten su juo gerai buvo, vienintele beda kad bako kamstelis uzsikimso, vakumas bake susidarydavo :D
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

ezhiukas wrote:del patikimumo tai skaitau gandai ir tiek. Turejo matyt koks pazystamas lupena, skundesi pastoviai tai poto ir nenori nieko girdet. As su maziuku dragstaru 3 sezonus atvazinejau ir viskas ten su juo gerai buvo, vienintele beda kad bako kamstelis uzsikimso, vakumas bake susidarydavo :D
paantrinu. mano dragėsžvaigždė veikė kaip bitė, tik kad buvo per mažas ir
į sezono vidurį jau nevalino :D
How does you do?
Post Reply