Page 2 of 4
Posted: 30 Apr 2009, 07:39
by Yvl
bbs ne gontke tada. neisiu. o be to ir oras shudinas bus.
Posted: 30 Apr 2009, 08:26
by wundis
nia. oras bus zebay. bet bus ....
labai sausa su daug dulkiu.
EDIT: didele notrauka geriau perduoda dulkiu visur kur pojuti.
Posted: 30 Apr 2009, 09:20
by Yvl
heh, pamenu shyta padrybsojima ant pieveles pavesy nusiavus kerzokus...

Posted: 30 Apr 2009, 09:23
by tckd
jei nelaistys as as as nzn ka padarysiu..
..paprasysiu kad grazintu pininga uz bilėtus!
Posted: 30 Apr 2009, 09:31
by wundis
tai kad ... cia po laistymo taip!
Posted: 01 May 2009, 14:30
by _heyy
na ka
sportininkas #262 isvyksta i ivikio vieta

Posted: 01 May 2009, 19:13
by wundis
preliminarais domenais busiu. busiu odiniu ploscium ir violetines spalvos megzta berete. rankose laikysiu vaivorykstes spalvos veliava bei bealkoholinio alaus skardine.
Posted: 02 May 2009, 00:27
by gintaras13
Sakyciau kad nealkoholinis alus - pirmas zingsnis iki gumines bobos.
Wundi, kaip toli eisi ?

Posted: 02 May 2009, 10:11
by Yvl
gintaras13 wrote:Sakyciau kad nealkoholinis alus - pirmas zingsnis iki gumines bobos.
Wundi, kaip toli eisi ?

yrodymay:

Posted: 02 May 2009, 11:07
by El Traxo
per velu. wundzio vaikyste va kokia buva:

Posted: 02 May 2009, 23:10
by tts
revju:
motokrotsas buvo sudas.
Posted: 03 May 2009, 03:22
by _heyy
tai kad tema apie endurokrosa motokroso trasoje

Posted: 03 May 2009, 15:46
by wundis
Yvl wrote:
yrodymay:
analogiskai turiu analogiskus irodimus (bet neturiu jegu ikelt i kompa, todel tiesiog aprasysiu)
1 binaras - yvl'as maukia bealkoholini alu
2 binaras - yvl'as prigula pasilset
Posted: 03 May 2009, 18:49
by zil130
Reviu.
Oras geras, vejas didelis, dulkiu buvo, žiurovų nedaug (buklviasodis), sportininku nedaug (LSMF Taurė No čempionato etapas),
Veiksmas vyksta, ner kada pamyžt. Pertraukų nera. Skaitau gerai surganizuota. Taures gavo visi kas dalyvavo tigi LSMF taurė I etapas. Kituose etapuose reik manyt tauremis tik keisis.
rekyba verda, mocai, apranga, dalys, žirniai
Vo tipelis, tampemes po trasa.

Tomuin pliusas iki alių savu chodu. Daugiau frakcininku nebuvo, ir jei sako kad buvo tai meluoja.

Atsilaikyt tokiu sausu oru, galima tik gausiai laistant.

No commentarens

F1 tuningeing

Heavy metal

Jonukas - etalonas, taip atrodo tikri veteranai.

KXF monster už autobusen langen.

Papiktintas

Gražiausia kova Pozniakas su Machrovu

Ant keliuko

#511 S.Stankus

Maži monstrai Nojus Gasiūnas.

Kovoje dalyvauja krugovyje

Rugšteella

Kiti

Apdovanojimai

Posted: 03 May 2009, 18:59
by tckd
zil130 wrote:Vo tipelis, tampemes po trasa.
sitas tai geras Dzony hopkins!
zil130 wrote:KXF monster už autobusen langen.
abaly tigi jamake!
endurkruos prarevjuvinsiu kai kefiras isigers i oda..