moto pardavimas (dokumentu tvarkymas)

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

abel! visi pralose. :(
bet bicas smarkiai papuole: akumu nsr'ui dabar jau niekas nebeveza. o jei dar padangu hondos reikes, tai vabshce iklimpo...
cross cojones PC
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Nereikia jokių notarų. Mano mocas irgi nebuvo registruotas, tai nusinešiau į Regitrą s.f. kopiją, kad "Julius racing" asociacija pirko mocą iš salono ir paskui pirkimo-pardavimo sutartį, kad aš pirkau jį iš asociacijos. Vsio, suėjo. Tiesa, konkrečiai mano atveju bandė reikalaut ir s.f., kad salonas pirko mocą iš gamintojo, bet gražiai pasišypsojau ir moteriškė sutvarkė taip :oops:
Last edited by efk0nas on 29 Apr 2009, 18:44, edited 1 time in total.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

Tai gi cia Kaunas - viskas ore tik del to kad pardavejas "Julius racing" :-#
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Man, Vilniuje, irgi regitra bande sakotis mazdaug "duokit kawasaki atstovo pirkimo is gamyklos dokumentus". Galvoju wtf, gal dar gamyklos daliu is tiekeju uzpirkimo saskaitas parodyti? Ziuri apokas i mane ir vysks. Neregistruosiu kol nebus saskaitos.

Poto atejo pavadotojas ir reikalai susitvarke.
Image
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Ai, aš tai tingėjau ten akis draskyt ir ieškot logikos, tai gražiai pamirksėjau, paveblenau iš serijos: "tai jo, aš net nesiginčiju, kad jūs visose procedūrose ir dokumentacijose nusimanot geriau už mane.. ale tokią ilgą eilę atstovėjau, gal šįkart kaip nors galima sutvarkyt?" Tai pasimaivė ir užantspaudavo :D
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Post by jara »

nu, cia kaip visada. ant ko uzsirausi. bet dokumentus jie nori matyt abu :)
jei nori pasilikti sau originala, tai jiems reikia notarines kopijos
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

kaip tu minusu prasaisi uz tuos notarus. Notarai yra blogis ir visi zino. Nefi tu kopiju neshiot i regitra. Geriau sau atsivieti ir atiduodi kjebenifeni tai regitrai. Tegul archyvuose tau saugo 10 metu.
PAs notarus jei nori kopija pasidryt uz 3 litus turi savaite is anksto uzsirasyt. Ar te koki shuda, kad kaip kurva prisidaziusi Teisininke uzatspauduotu (o greiciau jos vergai padejejei dirbantys uz 800 lt /men, kadangi darbas labai prestizinsi ir reikia suduose nezinia kiek sedeti ji gavus). O kas buna, kai Teisininkei PMS ar nepasiseka asmeniniame/lytiniame gyvenime. Tada jokie dokumentai netinka, nes jinai atsako savo asmeni nuosvybe prei treciuosisu asmenis, ir privalomasis draudims nepadengs nuostoliu jeigu jinai uzdes savo atspaudo ant belekokio originalo, nes jinai tokiu originalu netvirtina....

galeciau testi... pilieciui minusas
jara wrote:nu, cia kaip visada. ant ko uzsirausi. bet dokumentus jie nori matyt abu :)
jei nori pasilikti sau originala, tai jiems reikia notarines kopijos
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Man atrodo, šiandien kažkam kitam PMS :lolol:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Post Reply