Page 2 of 3

Posted: 08 May 2009, 12:50
by zhaltas
Rashyd wrote:Cia del TA? Beje kaip tuvlitiniai atkiria kad grizo is anglijos?
ezhiukas wrote:newsuose sako kad nuo 09 metu parveztiems anglams reikia sertifikato. Kaip cia yr? :-k
tuvlitiniia ackiria LABAI paprastai, turi duombaze ir mato kokia kilmes salis, gali isvezht zhiguly, uzhregistruot UK, parvezht atgal ir jis jau bus su UK dokais ir kilmes salim UK :evil:

Posted: 08 May 2009, 13:06
by Rashyd
oho tuvlitiniai, vos ne kosmines technologijos ideigtos...
zhaltas wrote:
Rashyd wrote:Cia del TA? Beje kaip tuvlitiniai atkiria kad grizo is anglijos?
ezhiukas wrote:newsuose sako kad nuo 09 metu parveztiems anglams reikia sertifikato. Kaip cia yr? :-k
tuvlitiniia ackiria LABAI paprastai, turi duombaze ir mato kokia kilmes salis, gali isvezht zhiguly, uzhregistruot UK, parvezht atgal ir jis jau bus su UK dokais ir kilmes salim UK :evil:

Posted: 08 May 2009, 14:04
by El Traxo
Rashyd wrote:oho tuvlitiniai, vos ne kosmines technologijos ideigtos...
Skaitau labiau žemiškos nei kosminės - http://www.eucaris.net/participation.php Regitra ją gausiai naudoja, neatmetu, kad ir Tuvlita loginasi

Posted: 08 May 2009, 14:12
by tckd
kaune ir taip visi zino kas is kur uz kiek gryzo.

Posted: 14 Jul 2009, 16:52
by El Traxo
zhaltas wrote:as ten ir rasiau ng, registravau pries 3 sav CCM'a
registravime viskas totaliai px, TA - paziejo "kilmes salis UK" - viso gero varai is cia ir negryzti be sertifikato. :albino:
variau čia kažkada mašiniuką TA-ai, paklausiau dėdės kaip dėl mocų iš UK sertifikatų - sakė, kad nieko nereikia, apart kad fara nešviestu į kairį kampą. Tinka ir lygiai, be kampų šviečianti. :dontknow:

Posted: 10 Oct 2009, 22:42
by El Traxo
Kagi, šiandien XRas gavo TA lipduką. Jokių sertifikacijų dėl UK, anei pusė žodžio. Skaitau mitas paneigtas totaliai.

p.s. vietoj įprasto talono gavau A4 dydžio "taloną" (Tuvlitininkas sakė - specialiai motociklininkams :D ) , kurį privalu turėti kartu su raudonu patikros lapu ](*,)

Posted: 10 Oct 2009, 23:29
by tckd
El Traxo wrote: p.s. vietoj įprasto talono gavau A4 dydžio "taloną" (Tuvlitininkas sakė - specialiai motociklininkams :D )
kai su auto TA gavau imeciau i bardacioka nesusimasciau, kad su mocu reiks kazkur uzanti veziotis :-#

Posted: 11 Oct 2009, 10:02
by gonzas
ikisht kur i oro filtra ir bus rami galva

Posted: 11 Oct 2009, 12:05
by gintaras13
:D Geras, man tai tuvlitininkas sake jog ji gali namie laikyti ir niekam jo nereikia bo visa infa is lipduko arba is duombazes :rock:

Posted: 11 Oct 2009, 13:15
by tckd
nu labai klausimas ar ponam virsininkam uzteks lipduko.. o rysys siaidienai is kiekvieno kaziolo prie duombaziu? :-k

nors einant TA draudimo rodyt jau nebreikejo ir jis is duombaziu avtomatom buvo irasytas i zalia lapa.. nanotexnolgijos parein! [-o<

Posted: 11 Oct 2009, 13:27
by gonzas
man kadaise bande ishrasyti bauda uzh vairuotojo pazymejimo neturejima. ar tais ne 500 litu tik.

situacija paprasta, kad pazymejima ash turejau, bet tai jis buvo pamirshtas namie su visa pinigine. todel, ir kysio nepavyko jiems gauti (o taip norejo). pasitikrino per racija, suzinojo kad tikrai toks esu, tikrai teises turiu, nuobaudu galiojanciu ner. na ir ka..... ishrase kvietima i policija, i pabaudos svarstyma. o ten nuejus, paziurejo i mano teises, paziurejo i policininku surasyta protokola ir patrukciojo peciais (tipo nu jie ka, neturi ka veikti kad siuntineja cia del nieko) ir liepe vaziuot savo keliais. nei baudu, nei ispejimu, nieko.

Posted: 11 Oct 2009, 14:51
by El Traxo
gintaras13 wrote::D Geras, man tai tuvlitininkas sake jog ji gali namie laikyti ir niekam jo nereikia bo visa infa is lipduko arba is duombazes :rock:
jep ...KAI prieigą prie duombazių turės patruliai :albino: dabar neturi ir neaišku kada turės. Kita vertus, nemanau, kad labai kabinėtusi jei ir neturėsi su savimi

Posted: 19 Jan 2010, 13:46
by Yvl
nakagi. suaktualinam tema. ka tik tuvlitos dede per telepfona smarkiai pradziugino. jei pernai amerikonisko moco sertifikacija kainavo ar ne 389 lt, tai nuo nauju metu yra taip:
mocui sertifikavimas - 174,00 (!!!) litai including tech. apziura (privaloma) :rock:
raikalavimai - priekinis zibintas butinai su gabaritine lempute (isgrezt negalima. kaip atskirs, ar greztas, ar gamyklinis - nepasake :-$ ). ir neangliskas. amerikonsikas tinka, jei ant jo yra bent jau DOT sertifikavimo zyma.
skaitau laimejau, kad nesertifikavau pernai. =D>

Posted: 19 Jan 2010, 18:07
by zhaltas
tai mocui ir nebuvo 400lt, cia maisai su auto sertifikavimu, as kaip minejau uzhsiroviau ant labai trumpai galiojancio to reikalo, nes planavau vaziuot i karpatus (veztis moca) todel staigiai tvarkiau popieras. Tada oficialiai maziau nei 200lt sertifikavimas, paskui panaikino vapshe. o evoliutona kaip parsivilkau is amerikes kainavo arti 400lt (>1,5m atgal)

Posted: 20 Jan 2010, 00:03
by zhaltas
paantrinsiu kas nesuprato ccm -is UK , evo - is usa.