Posted: 13 May 2009, 09:14
atsakau visiems lopams
pazemeja irgana smarkei
pazemeja irgana smarkei
notomorrow
https://www.motofrakcija.lt/forum/
tai vat butent kad ratuose ne spindulysgintaras13 wrote:ratuose kaip beje ir bet kokiose kitose formulese (matematinese be abejo) raide R zymimas rato spindulys.
Nu. O motas vaziuoja ne vien priekiniu ratu. kaip ir.Kryžius wrote:Nu jei matuosi prie galinio rato tai gali ir isvis nepazemeti.Username wrote:Sporinam kad jeigu tu priekini rata pakeiti is 21 i 17 tai baikas prie zemes priartes ne 2colius o gal dar dvigubai maziau?wundis wrote:bet tai rimtai kaip su matematika virai?
jeigu keiciam ratus is 21 i 17, tai mocas pazemeja 2 coliais o ne 4. nes ratas tai yra ratas ir jis turi asi, kuri tvirtinasi prie sakiu. ir matuojant auksti gi gaunasi kad skaiciuojam puse rato + aukstyn sake. nu.
kaip ten su matematika?
PS cia nekalbant apie padangos/amortiku aukscio pakeitima.