Page 2 of 2

Posted: 13 May 2009, 09:14
by storms
atsakau visiems lopams
pazemeja irgana smarkei

Posted: 13 May 2009, 09:46
by gintaras13
Ne nu bet koki zinojima demonstruoja daugelis.......
Tik ko gero sai ir storms yra teisus, bo kaip zinia genijai ratuose kaip beje ir bet kokiose kitose formulese (matematinese be abejo :D ) raide R zymimas rato spindulys..... :oops:
Tai gi jei pakeiti ratus ir 21 i 17 tai priekine asis turi suzemeti 4 coliais. Na aisku reiktu ivertinti dar ir padangu dydzio itaka priekio auksciui. O moco auksti aptarineti truputi nekorektiska, nes kaip ir sake pliusas :-#
Jei matuosi prie galinio rato - aukstis gali ir nesikeisti :P

Posted: 13 May 2009, 09:57
by _heyy
:lolol:

va kur diskusija!

pagal gintaratrylika mano kroselka tada su ~1 m diametro ratais :lolol:

Posted: 13 May 2009, 09:59
by Yvl
gintaras13 wrote:ratuose kaip beje ir bet kokiose kitose formulese (matematinese be abejo :D ) raide R zymimas rato spindulys.
tai vat butent kad ratuose ne spindulys :)

Posted: 13 May 2009, 10:55
by gintaras13
:oops:
pizdanul nipodumav ....
](*,)

Posted: 13 May 2009, 12:20
by Username
Kryžius wrote:
Username wrote:
wundis wrote:bet tai rimtai kaip su matematika virai?
jeigu keiciam ratus is 21 i 17, tai mocas pazemeja 2 coliais o ne 4. nes ratas tai yra ratas ir jis turi asi, kuri tvirtinasi prie sakiu. ir matuojant auksti gi gaunasi kad skaiciuojam puse rato + aukstyn sake. nu.
kaip ten su matematika? :pazors:

PS cia nekalbant apie padangos/amortiku aukscio pakeitima.
Sporinam kad jeigu tu priekini rata pakeiti is 21 i 17 tai baikas prie zemes priartes ne 2colius o gal dar dvigubai maziau? :)
Nu jei matuosi prie galinio rato tai gali ir isvis nepazemeti.
Nu. O motas vaziuoja ne vien priekiniu ratu. kaip ir.

:kermit: