Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Username
Dievas
Posts: 10217 Joined: 24 Jun 2006, 10:51
Post
by Username » 10 May 2009, 21:16
wundis wrote: mindaugasa vol.2 wrote: [
kaip is akies? paspaudai ar minksta?
1bar tai gal i bekele?
n0. ar cia piktuciu tema?
PS bekelei po 0,8
Piktuciu manualai standartui (gatvei) rekomenduoja 2.3bar / 2.9bar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405 Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis
Post
by Shadow » 12 May 2009, 08:53
A kiek i Sportsteri reiktu? Puciau 2.1
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060 Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:
Post
by mindaugasa vol.2 » 13 May 2009, 07:35
ha! sportsteri! gali pusti kiek nori. sportsterio geometrija yra ideali. ir nieko nesugadinsi su slegiu padangose.
as prieki laikiau 0.5bar, o i gala pusdavau 0.6-0.8bar (daugiau jei alaus i tases imdavau sborams).
pastaba, pas mane buvo 07 sportsteris.
dabar nebeturiu, pardaviau.
gaila aisku.
bet pirkau kita chioperi. juoda.
tai kazkaip negaila net.
cross cojones PC
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405 Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis
Post
by Shadow » 13 May 2009, 09:04
Mindaugai, isdavei sportsteri???? Nu nesitiki niekaip
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060 Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:
Post
by mindaugasa vol.2 » 13 May 2009, 09:13
Shadow wrote: Mindaugai, isdavei sportsteri???? Nu nesitiki niekaip
dave gera kaina!
cross cojones PC
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292 Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:
Post
by El Traxo » 13 May 2009, 09:34
Nu nieka toks buvo
How does you do?