Aš vat nesuprantu, kam šitie reikalingi. Kai gerai smaugi su panasonicu, užtenka galvą nuo bako šiek tiek pakelt ir vėjo srautas nuo "snukinio" spoilerio labai smagiai nupučia visą lietų nuo vaizdo! Notomorrow!
najaune! i pasta/autobusu stoti eiti man alergija. turiu invaliduma tuo klausimu
perduot galiu sekant antradieni atvaziavus klaipedieciam i savaitinius sborus.
arba per ka nors, kas vaziuos ton pusen
arba per ka nors (is klaipedos), vaziuosiancius sion pusen
Kad siaip Klaipedoj jau nebegyvenu pusantru metu mazdaug.
Gal kam i Kauna perduot gali? Is Kauno iki manes davaziuos, be to pati karts nuo karto i Kauna atvaziuoju pas tevus.
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
Shadow wrote:Kad siaip Klaipedoj jau nebegyvenu pusantru metu mazdaug.
Gal kam i Kauna perduot gali? Is Kauno iki manes davaziuos, be to pati karts nuo karto i Kauna atvaziuoju pas tevus.
i kauna galiu.
ko nepasakei is karto? buciau vakar palikes po azuolu
arba prie 4komunaru
Tai, kad gal geriau kam i rankas paduok. Prie keturiu komunaru palikt nesaugu Kaune busiu pirmadieni man rodos, jei planai nesikeis. Jei iki pirmadienio nebus Kaune, tada gali but veiau, o as jau paprasysiu, kad man paimtu ir atveztu iki manes
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…