Page 2 of 17
Posted: 18 Aug 2009, 09:48
by mindaugasa vol.2
blogiausias brandas ever: nevalyt, nelaiko, neina parduot ir ner dylerio. kas?
Posted: 18 Aug 2009, 09:49
by wundis
hondu galvos nelaiko
Posted: 18 Aug 2009, 09:55
by Yvl
o audi -
kebulai! (© Username)
Posted: 18 Aug 2009, 10:01
by storms
tai jau papasakok ka pirksi
?
baikerio svajone - harley?
Posted: 18 Aug 2009, 10:02
by Yvl
storms wrote:tai jau papasakok ka pirksi
?
baikerio svajone - harley?
taigi jau sakeu - erviena!
harliui neturiu pinigu, a jei ir tureciau - xz ar noreciau ten padet juos..
realiai pavarciau autopliusa ir eilini karta supratau kad be VTX ner ka pirkt..
Posted: 18 Aug 2009, 10:06
by ezhiukas
o tu wundzio paklausk - pasakys kad ner nieko geriau uz berga

Posted: 18 Aug 2009, 10:08
by gonzas
man rodos yvelas protingas zmogus, ikalbesim ant softo bent jau.
Posted: 18 Aug 2009, 10:11
by ezhiukas
tai jam jau palaima liepe pirkt afrika, bet kad neklauso, nu
Posted: 18 Aug 2009, 10:11
by Yvl
aikitpeklon! chromas ir v-twin foreva!
Posted: 18 Aug 2009, 10:14
by storms
afrika
ant bico
Posted: 18 Aug 2009, 10:21
by gonzas
Yvl wrote:aikitpeklon! chromas ir v-twin foreva!
atrodytu normalus zmogus, su plaukais.
bet tai ne, vistiek shirdy negro prigimtis pas ji!
Posted: 18 Aug 2009, 10:24
by wundis
Skaitau, turi buti bent kiek susijes su kelionemis ir purvu.
Kaip jau ne kas minejo, afrika...
Dar pagal tai kaip naudojama, matau nebent koki Varadero, DL ar kazka tokio. Laikas pirkti normalu motocikla.
Posted: 18 Aug 2009, 10:26
by gonzas
nu kai paziuri, kokia palapine zmogus perka, tai ka jau cia tiketis, kad normalu motocikla isigytu.
skaitau reik yvela uzhbanint ir tegul rasineja tik i unitazu skyreli!
Posted: 18 Aug 2009, 10:29
by mindaugasa vol.2
nu mano pragmatiskas bid'as: suzuki burgman
heheh!
ay?
Posted: 18 Aug 2009, 10:35
by M`BaubZ
Yvl wrote:aikitpeklon! chromas ir v-twin foreva!
nenene, neklausyk jų visų. pirk kokią nors nesamonę, kad
įdomu pačiupinėt būtų. v-max?
edit: dar galiu pasiūlyt BMW C1 kosmetiškai apskaldytą.