Page 2 of 2
Posted: 09 Jun 2009, 12:52
by Abbath
Shadow wrote:Ne daugiau nei 140km/h
pagrinde greitis 100-120 km/h
Nium tai manau pajausi skirtuma...
Posted: 20 Jul 2009, 11:33
by Shadow
Taigi galiu pranesti, kad eziukas su kryzium buvo neteisus del stiklo mano atzvilgiu.
Kadangi buvo pykciai, kad man neparduot to stiklo (argumentai kaip eziuko ir kryziaus) tai pagrasinus, kad eisiu sujaukt garazo su irankiais ir nusiimsiu pati stikla, stiklas buvo nuimtas nesujaukiant garazo su irankiais.
Savaitgali apturetas raidautas, greitis 100-130 km/h, bet skirtumo be stiklo nepajutau anei kokio. Zodziu man tas stiklas buves nebuves. Nu dar nebent per lietu kaip kryzius sake pavaziuot reiketu. Bet irgi nemanau, kad butu kazkas geresnio.
Dabar gimcas vyksta sekantis: su stiklu graziau ar be. (man be stiklo lyg ir graziau ir geriau). Kaip yra is tikro?
Posted: 20 Jul 2009, 11:56
by ezhiukas
skonio reikalas. Man tai su stiklu maloniau vazinet
Posted: 20 Jul 2009, 11:58
by Yvl
ezhiukas wrote:skonio reikalas. Man tai su stiklu maloniau vazinet
agree.
Posted: 20 Jul 2009, 12:01
by Dzuku_Briedzis
ezhiukas wrote:skonio reikalas. Man tai su stiklu maloniau vazinet
<80km/h dar rukyt gali
