Page 2 of 38

Posted: 17 Jun 2009, 13:29
by wundis
kikas desineje puseje. kokia nesamone! kaip nepatogu ir nepraktiska! :dontknow:

Posted: 17 Jun 2009, 13:35
by ezhiukas
kada oficialus pristatymas, laistymas ir testdrive? :)

Posted: 17 Jun 2009, 13:37
by tckd
_heyy wrote:ne nu rockeriai visada juokingai atrodys ant endurkiu, kad ir aprangele pakeite :D
aha rustumas ir kovine laikysena ein pro krastus! :albino:

Posted: 17 Jun 2009, 13:41
by gonzas
didzhej wrote:atsakymas apie maza rankenele kur klausei - ten dekompresorius. naudojimo ipatumai veliau, nes as realiai nesuvokiu kaip naudot. as kickinu ir man uzsiveda, viskas dzin! - sveikinimai isigijus daiGta!

:rock:
tu kada nors pabandyk mano barmaleju uzhkikint be dekompresoriaus.

jei pavyks, gipsa ant kojos gausi nemokamai.

Posted: 17 Jun 2009, 13:59
by cliff
gonzas wrote:
didzhej wrote:atsakymas apie maza rankenele kur klausei - ten dekompresorius. naudojimo ipatumai veliau, nes as realiai nesuvokiu kaip naudot. as kickinu ir man uzsiveda, viskas dzin! - sveikinimai isigijus daiGta!

:rock:
tu kada nors pabandyk mano barmaleju uzhkikint be dekompresoriaus.

jei pavyks, gipsa ant kojos gausi nemokamai.
tai dar nepardavei?

Posted: 17 Jun 2009, 14:23
by El Traxo
Yvl wrote:kick.. kick.. wrummmm!!!
nepažįstu aš to draugo :pazors:

Škias grįžo namo pagaliau. Trumpas reviu:
Garaže apžiūrėjau ir ...nesusilaikiau - nulakiau Bukčių miškan. Su sąlyga, kad padangos asfaltinės, jaučiausi kaip karvė ant ledo. Susiradau smėliuko atkarpą ir davai tuda-siuda. Ant dribimo ribos, bo bbs žino kaip teisingai balansą valdyt ir t.t. (jaučiu, reiks eit į eduro pradinę :bs2: arba pas vIrus į pameistrius) Empiriniu ir žiedinio raumens sutraukimo būdu jaučiau, kad smarkiau sukant rankeną važiavimas darosi malonesnis :rock: Paskui sušilau ir pamaniau, kad pirmam kartui užteks :)
Sėdisi patogiai, pedalai, lapkės - viskas vietoj (Rashydui savaitę po pliusą - už įžvalgą ir pagalbą :prayer: )
Dabar apie minusus - junginėjant padsosą ant pilno ir ant pusės, apsukos nereaguoja. Išjungus padsosą mocas gesta. Bandžiau gazuojant išjungti padsosą - variklis pradeda dūsti/čiaudėti. WTF????

Posted: 17 Jun 2009, 14:30
by tckd
El Traxo wrote:Susiradau smėliuko atkarpą ir davai tuda-siuda.
su tom padangom as nuo asfalto nevaziuociau.. kai bus sypai tada ir galima gaziuka sukt =;

Posted: 17 Jun 2009, 14:43
by didzhej
El Traxo wrote: Dabar apie minusus - junginëjant padsosà ant pilno ir ant pusës, apsukos nereaguoja. Iðjungus padsosà mocas gesta. Bandþiau gazuojant iðjungti padsosà - variklis pradeda dûsti/èiaudëti. WTF????
Reiketu paziuret ko turi karbe gero.
Gal pvz. turi daug gero sudo!
O filtras kaip atrodo?
O kuro yra?
O kodel tau to padsoso reikia, uzvedei ir pizdujesh! pasildes. poto nesmaukai.

Posted: 17 Jun 2009, 14:44
by _heyy
skaitau be meeto ir testdraivo nieko nesakysiu, ka reiktu pasikeist ir ka praziuret. ne internetu tokius dalykus daryt!

Posted: 17 Jun 2009, 17:00
by Renaz
zil130 wrote:Dėl tepalo prie žvaigždės tai busi tckd draugas.
Dėl rankenikės tai gali užmiršti jei vedasi, va kai jau nebesives tada ir prireiks. Nors kai kas be jos ne žingsnio.
Nelabai isivaizduoju kaip be jos uzvest jei nera automatinio dekompresoriaus. Na nebent variklyje kanpresijos nebelabai yr.

Posted: 17 Jun 2009, 17:59
by El Traxo
didzhej wrote:O kodel tau to padsoso reikia, uzvedei ir pizdujesh! pasildes. poto nesmaukai.
ant laisvų be padsoso neveikia ABSOLIUČIAI. no matter karstas ar saltas :evil:

enyvei, reiks krapstytis.

p.s. tai gal ryt eks-Šveike? Kas in?

Posted: 17 Jun 2009, 18:01
by Rashyd
neverk i foruma, cia tau ne unitazas. isvalyk meshla, tame tarpe is korbo ir filtro, pakeisk tepalus, tada kalbesim.
ryt kazkur smaugsim...
El Traxo wrote:
didzhej wrote:O kodel tau to padsoso reikia, uzvedei ir pizdujesh! pasildes. poto nesmaukai.
ant laisvø be padsoso neveikia ABSOLIUÈIAI. no matter karstas ar saltas :evil:

Posted: 17 Jun 2009, 18:03
by tomasn
O gal verta laisvas apsukas pareguliuot? karbo srityje turetu but varztas, patogus pirstais sukinet.

Posted: 17 Jun 2009, 18:06
by El Traxo
Rashyd wrote:neverk i foruma, cia tau ne unitazas.
Sir! Yes, Sir! :salut:

p.s. tepalai šviežūs..

Posted: 17 Jun 2009, 18:08
by dunse
El Traxo wrote:
didzhej wrote:O kodel tau to padsoso reikia, uzvedei ir pizdujesh! pasildes. poto nesmaukai.
ant laisvų be padsoso neveikia ABSOLIUČIAI. no matter karstas ar saltas :evil:

enyvei, reiks krapstytis.
o varztas ant karbo apsukom padidint??? ar tokio ner ant iksero?