Posted: 17 Jun 2009, 13:29
kikas desineje puseje. kokia nesamone! kaip nepatogu ir nepraktiska! 
aha rustumas ir kovine laikysena ein pro krastus!_heyy wrote:ne nu rockeriai visada juokingai atrodys ant endurkiu, kad ir aprangele pakeite
tu kada nors pabandyk mano barmaleju uzhkikint be dekompresoriaus.didzhej wrote:atsakymas apie maza rankenele kur klausei - ten dekompresorius. naudojimo ipatumai veliau, nes as realiai nesuvokiu kaip naudot. as kickinu ir man uzsiveda, viskas dzin! - sveikinimai isigijus daiGta!
tai dar nepardavei?gonzas wrote:tu kada nors pabandyk mano barmaleju uzhkikint be dekompresoriaus.didzhej wrote:atsakymas apie maza rankenele kur klausei - ten dekompresorius. naudojimo ipatumai veliau, nes as realiai nesuvokiu kaip naudot. as kickinu ir man uzsiveda, viskas dzin! - sveikinimai isigijus daiGta!
jei pavyks, gipsa ant kojos gausi nemokamai.
nepažįstu aš to draugoYvl wrote:kick.. kick.. wrummmm!!!
su tom padangom as nuo asfalto nevaziuociau.. kai bus sypai tada ir galima gaziuka suktEl Traxo wrote:Susiradau smėliuko atkarpą ir davai tuda-siuda.
Reiketu paziuret ko turi karbe gero.El Traxo wrote: Dabar apie minusus - junginëjant padsosà ant pilno ir ant pusës, apsukos nereaguoja. Iðjungus padsosà mocas gesta. Bandþiau gazuojant iðjungti padsosà - variklis pradeda dûsti/èiaudëti. WTF????
Nelabai isivaizduoju kaip be jos uzvest jei nera automatinio dekompresoriaus. Na nebent variklyje kanpresijos nebelabai yr.zil130 wrote:Dėl tepalo prie žvaigždės tai busi tckd draugas.
Dėl rankenikės tai gali užmiršti jei vedasi, va kai jau nebesives tada ir prireiks. Nors kai kas be jos ne žingsnio.
ant laisvų be padsoso neveikia ABSOLIUČIAI. no matter karstas ar saltasdidzhej wrote:O kodel tau to padsoso reikia, uzvedei ir pizdujesh! pasildes. poto nesmaukai.
El Traxo wrote:ant laisvø be padsoso neveikia ABSOLIUÈIAI. no matter karstas ar saltasdidzhej wrote:O kodel tau to padsoso reikia, uzvedei ir pizdujesh! pasildes. poto nesmaukai.
Sir! Yes, Sir!Rashyd wrote:neverk i foruma, cia tau ne unitazas.
o varztas ant karbo apsukom padidint??? ar tokio ner ant iksero?El Traxo wrote:ant laisvų be padsoso neveikia ABSOLIUČIAI. no matter karstas ar saltasdidzhej wrote:O kodel tau to padsoso reikia, uzvedei ir pizdujesh! pasildes. poto nesmaukai.
enyvei, reiks krapstytis.