Posted: 01 Jul 2009, 13:41
reziumuojant - "krosiniai" ishrasti neseniai?aida wrote:enduro reik nosiu, bo neatsispirs nuo slapio medzio kitaip. ju batai neslysta! o va tu pastovetum ant SLAPIO lapo su krosiniais
reziumuojant - "krosiniai" ishrasti neseniai?aida wrote:enduro reik nosiu, bo neatsispirs nuo slapio medzio kitaip. ju batai neslysta! o va tu pastovetum ant SLAPIO lapo su krosiniais

iseinam iseinam..zil130 wrote:Von iš čia