Page 2 of 2

Posted: 03 Jul 2009, 09:29
by jara
tai varom 7ieni i kacerga!
arba ryt vakare pamatulint i uzmiesti :)

Posted: 03 Jul 2009, 09:32
by gintaras13
Na ryt i pavakare tai gal ir variantas ....

O gal geriau siandien vakare/po darbu?

Posted: 03 Jul 2009, 16:05
by gintaras13
Tai ka plia vel vienam teks matalinti po apylinkes???

Ka visi jau gert isvaret ???? :chain: :chain: :chain:

Anu grait visi registruojates penktadieniniam rideoutui :evil:

Susirinkimo vieta - pagal klausytoju pageidavimus (zinoma jei tokiu bus) :albino:

Posted: 03 Jul 2009, 16:23
by mindaugasa vol.2
as laikau krypti i moletus keliom dienom
sorry
:br:
telebimbam stovyklele
beje tarp nuolatiniu ir aktyviu sito rnginio dalyviu galime rasti ir spalvotu baikeriu :-#

kaip sakot, kuris tikrasis pradas butu?
:rock:

Posted: 03 Jul 2009, 16:25
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:as laikau krypti i moletus keliom dienom
sorry
:br:
telebimbam stovyklele
beje tarp nuolatiniu ir aktyviu sito rnginio dalyviu galime rasti ir spalvotu baikeriu :-#

kaip sakot, kuris tikrasis pradas butu?
:rock:
kaip del pirmadienio 12-14 in da kachebergine more better?

Posted: 03 Jul 2009, 16:38
by sai
Username wrote:[
kaip del pirmadienio 12-14 in da kachebergine more better?
kaip oras? gal noreciau pabandyt :)

Posted: 03 Jul 2009, 16:51
by Username
sai wrote:
Username wrote:[
kaip del pirmadienio 12-14 in da kachebergine more better?
kaip oras? gal noreciau pabandyt :)
Kaip visada, stebim situacija ir ziurim prognozes sekmadieni :)