Page 2 of 2
Posted: 08 Jul 2009, 09:12
by gintaras13
aida wrote:jungiames ant saviatgalio? buvau parury, vIru nesulaukiau. Skaitau jie nemoka smaugt

Ne nu bet ir isrankumas tamstos ... ar tikrai nei vieno vIro pajury nebuvo???
Posted: 08 Jul 2009, 09:14
by aida
buvo tik bobos su ramentais

Posted: 08 Jul 2009, 09:42
by tomasn
o kur APL'scikai planuoja buti savaitgali?
Posted: 08 Jul 2009, 09:59
by _heyy
namie

Posted: 08 Jul 2009, 10:08
by tomasn
pffff!
Posted: 11 Jul 2009, 16:20
by Dzuku_Briedzis
mes jau namie...

Posted: 11 Jul 2009, 16:38
by didzhej
nekreipiu demesio i sita tavo zinute.
Posted: 16 Jul 2009, 16:32
by Dzuku_Briedzis
Anonsas
http://tv.lrytas.lt/index.php?cid=19&it ... ctive=1812
Bus 2 laidos. 2 sekmadieniai po 1 laida
Nekantraujantiems arba norintiems smaugt 7-dieniais - maza paslaptele:
---------------------
Kadangi nezinau nuo ko pradet, pradesiu nuo pradzios...
Visi zinome, jog "Teritorijos" laida apie APL2009 bus galima bus pamatyti sekmadien ryte, taciau mergaites pateike keleta siurprizu:
*) Bus ne viena laida, o 2, nes pasak ju: "visko nesugebejom suspaust i viena laida ir taip ja sugadint, todel turesime 2 laidas". 1-oji dalis iki Butinges bus rodoma si sekmadieni, 2-oji nuo Butinges iki Finiso kita sekmadieni.
*) Kadangi normalus enduristas 7-dieni ryte buna kur nors miske, todel laidos laikas jam yra nelabai palankus, o pakartojimo nesinori laukt. TODEL, "Teritorijos" padare dar viena islygu neturinti dalyka - laida anksciau laiko bus galima pamatyti "Muskate" per projektoriu,
5-dieni (liepos 17d.) 19:00
As tikiuosi, kad "Teritorija" 5-dieni gaus is jusu mazu maziausiai geliu. Pasistenkime del ju, nes jos tikrai stengesi ir stengiasi del musu
Turite klausimu? Skambinkit +37063078777