Page 2 of 5
Posted: 20 Jul 2009, 10:06
by storms
renginio topas buvo suolis su kxadu ir draiverio skridimas po to, kai kvadas ileke i stovincio volvo (anot vedejo greideris-ekskavatoris) krautuvo sikna. vaikiui pasiseke. jau vizualizavau, kaip jis ant zemes nukrinta neviename gabale, nes pro atidarytas ir uzfiksuotas kabinos duris (kas menatet, tai promena 2 m aukscio peili) jis praskrido per kelis cm. nu negalima trasoje vienu metu rodyti stuntus ir tuo paciu dyrbti zemes darbus...
-1
Posted: 20 Jul 2009, 10:20
by didzhej
+1
nerealiai.

Posted: 20 Jul 2009, 10:34
by cliff
dedu +1 drz'tui, gaila kad baigesi parakas kai tiek nedaug teliko...
idomu kodel nelipai per ta /\ kur visi kiti vazhiavo? o rinkaisi kita rampa?
Posted: 20 Jul 2009, 10:36
by tckd
kaip vaziuoj gzeska ar kiti ktmai tai mates, bet va kaip drzetai per rastus sokineja gaila kad praleidau

Posted: 20 Jul 2009, 11:40
by Dzuku_Briedzis
Uzskaiciau karsti, smaugikus, alu kibirais, ezeriuka po to.. gera diena gavosi..
Smaugikams +1
Gaila buvo mazokai
Posted: 20 Jul 2009, 12:00
by storms
maziau kokybiskas ir issamus repertazas nei morkos, bet prasom
gzheska smaugai. beje, jis naudoja labai idomia technika. sedi 99 proc laiko...
pareina rugshtela...
2taktukas. gerai myne baxurs
drz'tas (dok koki ftp sumesiu visas tavo fotkes)
beje stebim numeri ant sono 1+ mirror F

kazkaip sitoj vietoj netycia powersportus pareklamavau. hey - skolingas!
o stai ir hey laikantis yuscia skolos bokala
na ir pabaigai video nemokantiems kikint. kadangi KTM nedvasinga, fotikas automatishkai pakoregavo spalvas ir pakeite ji i CRF. spalvu kontrole!
http://www.youtube.com/watch?v=0DmOxbEB4i0
Posted: 20 Jul 2009, 12:07
by _heyy
+1 uz reklama.
as taip pat papildysiu, kad paitikimosios hondos voztuvas pries antra starta pasake laba diena. o voztuveliai buvo keisti ziema

Posted: 20 Jul 2009, 12:09
by storms
dar pasakysiu, tik nzn ar verta. skaitau, kad drz'tas nekirto finisho linijos!
Posted: 20 Jul 2009, 12:31
by tts
idomu su kokia pirda 111 varys romanjoncuos

Posted: 20 Jul 2009, 13:10
by tomasn
jaucias fotoaparato ir fotoreporterio kokIbe!
Posted: 20 Jul 2009, 13:12
by tckd
storms wrote:dar pasakysiu, tik nzn ar verta. skaitau, kad drz'tas nekirto finisho linijos!
nu tai ir taip aisku
http://www.orion-timing.com/1035/20090718/
Posted: 20 Jul 2009, 13:51
by zasiuks
Pasiziurekit vien kokiai komandai Gzegoz atstovauja:
3 282 DRAGUNOVIC GZEGOZ MAN IR TAIP GERAI 20 20 40
Posted: 20 Jul 2009, 14:02
by tckd
_heyy wrote:
as taip pat papildysiu, kad paitikimosios hondos voztuvas pries antra starta pasake laba diena. o voztuveliai buvo keisti ziema

ce valinskiniui 250 crfui? issmaugta gonda nanet?

Posted: 20 Jul 2009, 15:17
by storms
tomasn wrote:jaucias fotoaparato ir fotoreporterio kokIbe!
a girdzh baxurs, ant manes gali vaziuot, bo atsikirst galiu! o vat ant ixuso prashau nignatj! tabulas kiseninis fotkas. jame dar telefas galetu but integruotas
Posted: 20 Jul 2009, 15:32
by tomasn
nu as ir dziaugiuosi, kad grazios fotkes gavosi!