Page 2 of 3

Posted: 08 Jul 2009, 20:35
by storms
Ziune wrote:Revjuso jauciu nebus... ka te rashyt. jamt tokius dalykus reikia v nature.

zil130 wrote:Gražūs kadrai (foto), užuojauta fotografui-mataciklystui.
:mp1:
Parašysi revju desiu dar vieną +
-1

Posted: 22 Jul 2009, 18:40
by _heyy
laba diena.

jau atsigavau nuo karpatu, gero oro, daug alaus ir papu.

taigi trumpai pailiustruosiu su savo damkratu kaip buvo.

paskutinemis dienomis iki keliones buvo gerai strioko, nes tradiciskai driogstelejo darbai, jonines su savo paskemem ir nelikus ne paros iki isvaziavimo kompakto granata pasake laba diena dideliu bum.

taigi vagi, dar po valandos automobilio rakteliu ieskojimo pasiruose isjudeti
Image

likus keliasdesimt kilometru iki ukrainos sienos prakiuro viena jeep cheroke padanga. dar civilizuotame kraste greitai ir operatyviai rata sutaise, o mes tuo tarpu lenkiskame prekybos centre suedem po plastmasine vistos kulsele.
Image

taip pat pridursiu kad vienas pilietis is musu trijules, keliavusios kompakte, galvojo, kad ukraina yra europos sajungos nare ir nepasieme paso, tik id kortele. tai kolega buvo dvi valandas lochinamas ir paliktas prie ukrainos sienos laukti ziunes su pasu.

nors Simas labai pergyveno del pasienieciu, Ukrainos-lenkijos siena kirtome labai greitai ir operatyviai.

pavairavus 27 valandas non stop norejosi tik miegoti.
miegoti buvo gerai, nes tryse gavom dvieju aukstu nama su dvien tualetais, virtuve svetaine, zidiniu ir tttt
Image

cia mano tos savaites sugyventinis
Image

kadangi oras karpatuose yra nerealus, tai uzteko gero pusdienio atsigauti ir kita diena jau smaugem.
sita kalvele yra salia bazes.
Image
Image
Image

ukilus i kalna taip be perstojo galima virsunelemis varyti ir varyti. takiukas kartais susiaureja iki sprindzio plocio o is abieju sonu po skardi.
Image

cia nuotrauka, kad butu galima susidaryti ispudi kaip statu. pejes fotkinti buvau keleta metru zemyn.
Image

cia pejes keleta metru aukstyn
Image

visi kalnai nuseti 0,5 metro aukscio melyniu krumais. jei atsibosta takiukai imi kur nuolaidziau ir smaugi tiesiog tiesiai kur patinka. nuvirtus pasineri i melynes ir is toliau nesimato. vartemes tose melynes keleta dienu, pakol vietiniai veliau neperspejo, kad jose daug gyvaciu :(
Image
Image
Image

trecia diena mus susirado to krasto vienintelis enduristas Lvovicius (tris dienas vadinau ji Liubovicium). is pradziu perspejo, kad pasiimtume gelbejimo iranga, virves ir ttt. bet veliau jis pats issigando musu noru ir antra diena tiesiog pabego pamates kelia namo :D

Image

Lvoviciaus slidinejimo bazeje geriame naturalius produktus.
Image

toliau vaziuojam.
Image
Image
Image
Image
Image

mano ziogas. labai lindo i kadra, tai fotografavau.
Image
Image

daugiau ziogu, stovim laukiam, kazkur uzsedusio vietinio enduristo Lvoviciaus
Image

taip bevaziuojant kazkur toli pamateme trobele, lileikis apsidziauge, sako varom, vietinis ten gyvena, duos degtines, lasiniu (alkanas jau buvo).
privaziavom ir pamatem
Image

kazkokia vietine svarbi turizmo vieta, visi pakyla i ta vieta slidinejimo keltuvais, pavalgo is moteriskiu nusipirktais lasiniais su bulvem, saslykais, blyneliais, naminiu vynu ir kitom naturaliom naminem gerybem ir leidziasi zemyn.

Image

viena auksciausiu pasieku virsuniu
Image
Image

buvom pasiklyde, sukaite, uztrozke. vienu metu jau buvo baisokoka, nes bendzinas visiem ejo i pabaiga.
Image
Image
Image

purvo vonios
Image

vidury savaites emem truputi civilizacijos. buvau prigasdintas, kad ukrainoje keliai shudini, bet man patiko. nelendant i uzkabarius keliai lediniai
Image

pilis
Image
Image

ziune vaidino turista is vakaru su fotoaparatu su objektyvu iki zemes
Image

naturali buitis
Image


toliau vel nerem i shudus tikraja to zodzio prasme. vaizuojame takiukais, kuriais eina karves i kalnus ganytis. piemenys sitais takiukais nevaiksto. tai purvas tikraja to zodzio prasme yra shudas. limpa prie visur. dziuna labai greit. bridom tikraja to zodzio prasme, vaziuojant NUO kalno!
Image
Image

stojom pusiaukelej pailset nes sinjorai ir keturtakciai uzkaito.

Image

toliau vaizuojant vienas vietinis uzrode upeliuka, kad tipo juo traktoriai vazineja, bet uz keliu simtu metru, isitikinom, kad mes tam vietiniui nepatikom.
Image

fokusuoti vaizda i ant stogelio esancia sexy sesele, kvieciancia i aptekos vidu. siulysiu lietuvoj visas gyvates i tokias iskabas pakeisti.
Image

kartais smaugi keliuku ir kalna, kuris po lietaus pavirsta i upeli ir uzkilus buna taip, lug jono briedzio technika butu pries tai prasinesusi.
Image
Image

paskutinemis dienomis visi patapome labai draugiski
Image

taigi per 8 dienas, is ju dvi buvo vaziuojama po para ir nuvaizuota 2200 km su kompaktu, likusias dienas 15 motovalandu su ziogu, suesta velnias zino kiek salotu, isgerta naturalios fermentacijos gerimu ir siaip gerai praleistas laikas neskaiciuojant grivnu.
grizus namo suma sumarium gavosi, kad neisleidau ne 900 lt.
NORIU DAR!

kam idomu finansine dalis, parasysiu, bendzui isleidau 300 lt, apartamentams 230 lt, likusius ~350 lt praedziau ir prageriau.

jei nebutu vaziavimo dvi paras, atastogos butu buve afigienai afigienos.

dekojame kad ziurejote ir skaitete.

Posted: 22 Jul 2009, 18:54
by Vito
Iðkart parein pliusas.

Posted: 22 Jul 2009, 19:41
by gintaras13
Aisku :mp1:

Bet ziurint 4 nuotrauka ir griztant mintimis i vaizdingojo rasinelio pradzia kyla naturalus klausimas : KUR PAS SUGYVENTINI PAPAI???? :D

Posted: 22 Jul 2009, 20:58
by zil130
:mp1: ačiū, patiko, kelionė gundanti pigumu ir šūdais.

Posted: 22 Jul 2009, 22:55
by Ziune
foto technika muiluotu objektyvu, ale vistiek dOdu +sa

Posted: 22 Jul 2009, 22:58
by wundis
apupenai skaitau. +1

ir pigu ir smagu.

klausimas: niekam technika negedo?

geris.

Posted: 22 Jul 2009, 23:00
by Ziune
taigiz nebuvo husaplerpu....
wundis wrote: klausimas: niekam technika negedo?

Posted: 22 Jul 2009, 23:08
by tomasn
ogo! visos sios fotkes ir aprasymai tik gundo krizenimo laikais isbandyt piguji turizma! kai saka, senas vynas, suris su pelesiais, masina be stogo....

Posted: 23 Jul 2009, 00:29
by wundis
Ziune wrote:taigiz nebuvo husaplerpu....
wundis wrote: klausimas: niekam technika negedo?
uzdejau minusa iki tol kol atsiimsi savo zodzius! tu parodyk man bent viena nevaziuojanti frakcijos berga?! (stormso nerodyk, jis nesiskaito nes nesiskaito!)

Posted: 23 Jul 2009, 08:08
by Yvl
su salyga kad visa atpasakojima su fotoilliustracijom jau girdejau kita diena po sugryztuviu, tai neduosiu pliuso. nebent minusa uz gumos tempima ir slepima nuo visuomenes...

Posted: 23 Jul 2009, 08:36
by tckd
muiluotas fotoabjektyvas tai skaitau prided sitai istorijai savito skonio =D>
sudarytas ispudis kad vaziuota pries 15 metu , zek ir pabrange gal ten jau viskas :albino:

Posted: 23 Jul 2009, 09:51
by storms
+1
taciau nesuprantu, kodel nenulupai cielkos nuo objektyvo?
ar monitaras pas mane pagedo?

Posted: 23 Jul 2009, 10:00
by _heyy
kaip visiems kliuna.

isduosi upaslapti, buvo fotkinta su pinhole fotoaparatu. jame net ner objektyvo ir kitu burzujisku dalyku, nes visos bapkes isleidziamos smaugimui.

pailsiutruoju

Image

Posted: 23 Jul 2009, 10:00
by mindaugasa vol.2
+1