Page 2 of 5

Posted: 03 Aug 2009, 08:02
by Yvl
Shadow wrote:man tokios palapines reiktu kaip kad didzejus nusipirko. O tai kai buvom prie ezero viena sekmadieni neperseniausiai kai uzejo audra, tai palapiene musiske aplauze taip, kad daugiau nebenaudojama :(
senukai daba uzpygey ishparduoda... jeigu ka..

Posted: 03 Aug 2009, 11:17
by Shadow
Norisi rimtesnes nei tokios is senuku. Brolio buvo viensluoksne, atseit lietu atlaiko ten neblogai. Lietu atlaike palapine bet ne uztrauktukas. Per audra sedejo masinoj, nes nenorejo gulet baloje.

Posted: 03 Aug 2009, 11:20
by alias
Aš turiu šitą Yvl'o užrodytą nusipirkęs. Buvo išbandyta ir per lietų -- labai neblogai išmąstyta konstrukcija, vandenį atlaiko puikiai, dvisluoksnė. Tiesa, mokėjau 180, o daba va kaip nupigino :(

Posted: 03 Aug 2009, 11:32
by Yvl
Shadow wrote:Norisi rimtesnes nei tokios is senuku. Brolio buvo viensluoksne, atseit lietu atlaiko ten neblogai. Lietu atlaike palapine bet ne uztrauktukas. Per audra sedejo masinoj, nes nenorejo gulet baloje.
tai neverausko yzikempas (kaip ir dar 60% lietuvaiciu, taip pat ir mano, naudojami yzikempai) ir yra is dieduku...
cia gi tautos palapine, kaip audibulka ir nokija!

Posted: 03 Aug 2009, 11:35
by mindaugasa vol.2
ishtizimas eilini karta.
geras miegmaisis ir knarki po egle.
ypac, jei prigeriama gaivinanciu daugiau. ar cia ne apie rokerius kalbam?

naktineje zuklej, pvz niekad nestatau palatkes. turejau (nebeturiu jau) miegmaisi is svedijos karo atsargu (biski maziau imirksta) ir tiek.

Posted: 03 Aug 2009, 15:26
by didzhej
Shadow wrote:Norisi rimtesnes nei tokios is senuku. Brolio buvo viensluoksne, atseit lietu atlaiko ten neblogai. Lietu atlaike palapine bet ne uztrauktukas. Per audra sedejo masinoj, nes nenorejo gulet baloje.
senukai parduoda EasyCamp produkcija, daniska. Kokybiska.
Butent tokia ir mano.
beje del uztrauktuko, jis yra uz prieengio!
Taigi, pirma atsisega vienas (arba du), tada kitas, beto, jame atsisega dar vienas sluoksnis ir palieka tik tinklas.

Vienintelis, kad per virsuje esancia ventiliacija pritaskyti gali soninis stiprus vejas. Miegojau per toki, nebuvo itin malonu. Beto, neperslampa ji -100%, bet ant jos sieneliu is vidaus du zmones nemazai dregmes prikvepuoja, ypac isgere, delto nuseda lasiukai, kurie paskiau ir zemyn pakrenta. Delto labai gerai, jei yra ciuzinukas - pakelia tave virs balutes.

As delto ir pirkau antra, didesne: a) zmonai nepatiko maza palapine, jai reikejo vietos garderobui turbut; b) nes kondesatas per lietu uzknisa (nors ir nesuslapau del Robens miegmaisiu!)

Per lietu net dvisluoksne nevisada padeda, jei jau atvirai.

Posted: 03 Aug 2009, 15:34
by Shadow
Tas tai aisku. maniske senoji liuti pakankamai gerai atlaike, baloj negulejom, tik tiek, kad tokis vejas pute, jog vienas lankas neatlaike ir perluzo. Nors ne kiekvienakart i toki skvala pataikai (dziaugiausi, kad motociklai buvo geroj uzuovejoj :) )

Posted: 03 Aug 2009, 15:37
by Yvl
Shadow wrote:Tokis vejas pute, jog vienas lankas neatlaike ir perluzo.
reiskia shudinai istampet atotampas...

Posted: 24 Aug 2009, 20:38
by El Traxo
ne rokeriui, o bet kadangi rakom šliaužioti po palatkę nusibodo, beatostogaudamas paėmiau Wehncke Pioneer IV už krizinę LV kainą - 110 latukų.
+ overall kvalitat, dydis (4,6x3m, aukštis 2m). Viršų galima naudoti kaip pavėsinę :)
- svoris (15 kg)

Image

Posted: 24 Aug 2009, 21:08
by mindaugasa vol.2
tuo paciu
bandziau ta senuku palatke uz 20lt, vieno sluoksnio
na ka
perslapti palatkei nereikia ne lietaus - rasos pilnai pakanka
tik tiek, kad ta rasa nekrenta i vidu, o laikosi ant sieneliu
taciau jei lietus, tai nakvynes ner. arba reikia papildomai veztis polietileno gabala.

antra naudoju ferrino lightned or smth
tai ten niekas neparslaps, bet ta ultra kompaktine klase tai is tiesu skirta vienam. ir dar be manto
kritiskai zemai gaunasi lubos
ir naudojant kiek storesni pripuciama ciuzini jau i palatke tenka lysti kaip i siaurute zarna. galvos nepakelsi

kaune papirkau pori ciuzinuku pripuciamu (su integruota pompa). apie 5cm storio ir itin kompaktiski. labai dziaugiausi. iki pirmo priputimo: vienaas akivaizdziai kiauras, o antras neaisku per kur, bet ora per nakti nuleidzia
2kart shuds po 50lt.
:(

Posted: 24 Aug 2009, 21:11
by jara
mindaugasa vol.2 wrote:tuo paciu
bandziau ta senuku palatke uz 20lt, vieno sluoksnio
na ka
perslapti palatkei nereikia ne lietaus - rasos pilnai pakanka
tik tiek, kad ta rasa nekrenta i vidu, o laikosi ant sieneliu
taciau jei lietus, tai nakvynes ner. arba reikia papildomai veztis polietileno gabala.

antra naudoju ferrino lightned or smth
tai ten niekas neparslaps, bet ta ultra kompaktine klase tai is tiesu skirta vienam. ir dar be manto
kritiskai zemai gaunasi lubos
ir naudojant kiek storesni pripuciama ciuzini jau i palatke tenka lysti kaip i siaurute zarna. galvos nepakelsi

kaune papirkau pori ciuzinuku pripuciamu (su integruota pompa). apie 5cm storio ir itin kompaktiski. labai dziaugiausi. iki pirmo priputimo: vienaas akivaizdziai kiauras, o antras neaisku per kur, bet ora per nakti nuleidzia
2kart shuds po 50lt.
:(
zodziu, skaitau, akd geriau i CSS varyt reikejo :roll:

Posted: 24 Aug 2009, 21:27
by mindaugasa vol.2
hehehe, o kodel skaitai palapiniu temoj?
as savaitgaly namie tryniausi.
saibu nebuvo, uz tai nevariau

Posted: 24 Aug 2009, 21:31
by jara
nu, nes palapinem ir ciuziniam pinigai ismesti, o i CSS butu paudoti pagal tiesiogine paskirti ir nauda nereali but buvus :)

Posted: 24 Aug 2009, 21:40
by mindaugasa vol.2
heh, naudinga nauda
as kartais aplamai pagalvoju mocus rishti kazkada
tai investicijas prilaikyti stengiuos
bet kol kas nieko alternatyvaus i makaule neateina :-k

o turizmo shudeliaims ismesta piginu buvo, teisybe. bet cia seimos labui
o seima auksciau visko
smaugt galima tik nevedus
:-#

Posted: 24 Aug 2009, 21:55
by jara
mindaugasa vol.2 wrote:heh, naudinga nauda
as kartais aplamai pagalvoju mocus rishti kazkada
tai investicijas prilaikyti stengiuos
bet kol kas nieko alternatyvaus i makaule neateina :-k

o turizmo shudeliaims ismesta piginu buvo, teisybe. bet cia seimos labui
o seima auksciau visko
smaugt galima tik nevedus
:-#
na joa, kazkada, t.y. anxciau ar veliau reikes risti visiems, bet tai geriau veliau negu anxciau, o bet taciau kadangi jau pradejai galvot apie kita sezona siam nepasibaigusir dar nauja aprangike ikirtai bei kiek girdejau pagrazint moca per ziema planuoji, tad tikekimes, kad artimiausioj ateityje nieko nesikeis :)

na, del seimos nou comments. mano drakonas perskaityt gali :chain: