Page 2 of 6

Posted: 28 Jul 2009, 13:39
by xkuza
Image
Sita, kelininku geltona jei issiklijuot motocykla? kaip mislyjat? Bet technologinis sprendimas yra juostelem klijuot, kadangi gaubti pavirsiai. Skaitau 2m^2 uz 120pinigu ir nemokamai apsiklijuot orginalius plastikus.

Arba balta. :-k

1.Isskirtinumas
2.Geras matomumas issukant is salutiniu, lygiareiksmiu, nakti.

Turi ir minusu. Kai kalba eina apie pardavima.

Posted: 28 Jul 2009, 13:44
by mindaugasa vol.2
pasakysiu, kad paprasta (pigesne) plevele apklijuoti graziai nesigaus. bandyta. reikia storos, elastingos ir uzbrangios. kainos tos pleveles stosis turbut gero iszdazymo lygiu. tai gal geriau dazyti kazkokia viena spalva - fonu, o paskum uzlipdysi kelias juostas ir tiek?

Posted: 28 Jul 2009, 14:00
by efk0nas
Em.. kaip sugedo? :oops:

Posted: 28 Jul 2009, 14:07
by zil130
Norvegijoje plačiai paplitęs tarnybinių automobilių apklijavimas, atvažinėji, nulupi, o ten kaip nauja, nieks nesubraižyta.

Posted: 28 Jul 2009, 14:10
by wundis
efk0nas wrote:Em.. kaip sugedo? :oops:
kacergynes tema skaitik

Posted: 28 Jul 2009, 17:28
by zhaltas
alio alio
man irgi reiktu tokios/panasios pleveles nedauk. Bet ne eilinio sh o storos ir kad graziai apsiklijuotu, turbut geriausiai butu balta.
Kur gaut?
a?
:albino:

Posted: 30 Jul 2009, 09:34
by xkuza
Vyrai, tsakant, gal paskolintumet keliom dienom rakta atsukt shakem? Is komplekto pati didziausia galva, kaip sykis, vienu ar dviem dydziais per maza #-o

Atsisuku, nuvezu tiesint apatini tilteli, kompaktus irgi, pasiimu, uzsisuku atvezu i vieta.

labaiaciu.
TO ZALTAS wrote:Zaltay, aliovalio, www.adv24.lt ->specialios pleveles. Yra variantas apie 60lt/m arba ~120lt/m. Anyway, sake, kad tos pigesnes tarnavimas 3 metai, bet ji tokia popieriaus-plastiko pagrindu, todel plysta. Ne taip, kaip ne reflekcines - plastiko pagrindu

Posted: 30 Jul 2009, 10:35
by gintaras13
Dar butu gerai galvos dydi isgirsti :P

Posted: 30 Jul 2009, 11:00
by Arvis
L

Posted: 30 Jul 2009, 19:01
by xkuza
Koks 36-40. Kas galit padet?
Dar: kam vezti virinti uodega, remeli?

Stabdžių diskus kur vezt tiesinti? Adresai, kontaktai. Nėr kaip ta fkng remelio nuimt del to, kad atsukt neina.

Posted: 30 Jul 2009, 19:03
by _heyy
arunas GURU is nemencines, prie pora metu atsidares savo garaziuke moto servisiuka, gyresi, kad ivaldes stabdziu disku tiesinimo technologija. tel nr. 868455379

nuo balsiu lekiant pro europos centra yra visai netoli.

Posted: 30 Jul 2009, 23:32
by mindaugasa vol.2
nauris kaune tiesina. ir pasakojosi, kad ten jokios nanotechnologijos ner: suki irr ziuri per kur kuvalda kalt.

Posted: 31 Jul 2009, 10:11
by ezhiukas
xkuza wrote:Vyrai, tsakant, gal paskolintumet keliom dienom rakta atsukt shakem? Is komplekto pati didziausia galva, kaip sykis, vienu ar dviem dydziais per maza #-o
nusiperki senukuose reguliuojama "prancuziska" rakta ir atsisuki. Ir siaip naudingas universalus raktas tasej kai kur nors keliauji

Posted: 31 Jul 2009, 11:22
by w919
xkuza wrote:Koks 36-40. Kas galit padet?
Dar: kam vezti virinti uodega, remeli?
Parasyk tikslu dydi, paziuresiu garaze, nepamenu ka turiu.

Aliuminio virinimas Pilaitej: http://www.autopolis.lt/index2.php?psl=info&id=354 .

Posted: 31 Jul 2009, 11:29
by xkuza
Virint atidaviau siryt Lazdynuose, praktiskai po Opelio salonu, garaziuke. Viliuos, kad grazins sveika ir viska.

Pamatuosiu kiek ten milimetrais yra grizes.
Laukite ziniu.